Windows 8 Pro Final [ x86 - x64 ] MSDN TÜRKÇE

terenova77

Altın Üye
tamam çok teşekkür ederim ama bana acil lazım olan 64 bit olanın 2.8 GBlık part1' i ile uyumlu olan part2si dostum yoksa herşeyi sil baştan indirmek zorunda kalıcam. umarım birkaç mb falandı bu dosya sende aynen vardır yoksa gitti o kadar 7 saat bekleme :(

Malesef part olarak yok tekrar sil baştan olması gerekiyor.. Fakat konuya süper hızda indirebileceğiniz. Skydrive Linkleri eklenmiştir. E posta adresinizi girerek indirmeye başlayabilirsiniz.

Eğer indiren arkadaşlardan 64 Bit ikinci partını upload ederek burda paylaşırsa sevirim..

TNMSZ

New member
Windows 7 de geçerli olan driverlar bunda da tanıyor mu? Yani aygıtların win7 driverlerı bunda da kullanılabiliyor mu?

dragon 2

New member
sayın terenova77 ilk önce teşekkür ederim.hangi keyi gireyim tavsiyen nedir.yani en iyi çalışanı teşekkürler

terenova77

Altın Üye
sayın terenova77 ilk önce teşekkür ederim.hangi keyi gireyim tavsiyen nedir.yani en iyi çalışanı teşekkürler
Bireysel ve ev kullanıcıları için Pro versiyon yeterli bence... Bende Pro versiyonu kullanıyorum performans olarak çok memnunum.. Windows 7 yi ununtturdu bile kullandıkça yeni ve güzel özellikler ortaya çıkıyor...

Not: Kurulum tamamalandıktan sonra herhangi bir klasör açtığınızda kasılma olabilir. Bunun sebebi Windows Defender Görev yöneticisini açarak Hizmetler bölümünden Defenderi durdurun..

DeathNote

New member
Cracklerin hiç biri işe yaramıyor arkadaşlar, bilginiz olsun. Hepsi patlamış sanırım.. Her bir crack işlemi için ayrı ayrı biosu sıfırlayarak formatladım ama yine de olmadı..

Farklı bir yöntem bulanlar burada yayımlarlarsa sevinirim.

egeliedo

New member
Arkadaşlar ben win 8 i ilk defa kuracağım bende alışılmış standart xp pro var bunun üzerine win8 kurabilirmiyim, birde xp kurarken serial girip normal olarak yükleme yapıyorduk win 8 kurarken aktiflerştirmek, telefonla aktifleştirmek felan denmiş, işin bu kısmını anlayamadım sadece serial girmek yetmişyormu acaba? bilgilendirirseniz çok sevinirim. ben x64 indirdim cd ye çektim kurulum yapılabiliyor serial kısmına kadar geldim sonra kurulumu iptal ettim, aktivasyon olayı kafama takıldı bilgi verirseniz çok sevinirim. Sistem bilgim şöyledir

pentium dual-core 1.6
ddr2 2gb
mobile intel(R) 965 Express Chipset family

egeliedo

New member
eline sağlık arkadaşım ben 64 indirdim fakat henüz yüklemedim aklıma takılanlar var onları aşıp yükleyeceğim başarıların devamını diliyorum

terenova77

Altın Üye
eline sağlık arkadaşım ben 64 indirdim fakat henüz yüklemedim aklıma takılanlar var onları aşıp yükleyeceğim başarıların devamını diliyorum
Kurulumda Xp gibi seri no girmen gerekiyor bu seri numarası sadece deneme sürümü olarak kullanılabiliyor aktivasyon Şuan hala tam olarak çözülemedi..

egeliedo

New member
ozaman ben biraz daha bekleyim...paylaşımlarınız için çok teşekkürederim, emeğinize sağlık...

Y_O_R_U_M

New member
terranova77 şuan ben indiriyorum kafama takılan bu kararlı sürümmü ! deneme demo mu eksik özellikleri varmı yok mu ? yüklerken sıkıntı yaşanırmı şu verdiginiz seriallarla kursak ben win 7 kullanıyorum sana zahmet sorunsuz kurulum için açıklama yazarmısın ....

terenova77

Altın Üye
Kararlı sürümdür fakat bu seriallerle deneme olarak kullanabilirsin henüz aktivasyon olayı tam olarak çözülmedi

Y_O_R_U_M

New member
Kararlı sürümdür fakat bu seriallerle deneme olarak kullanabilirsin henüz aktivasyon olayı tam olarak çözülmedi
peki gözüm şimdi bu dosyaları rar. dan çıkarıp cd ye yazmalıyız değil mi ! tek DVD yeter mi acaba yazma için herhangi bir program önerirmisin yoksa win 7 kendi programı ile yazabilirmi

CnBkrtl

New member
peki gözüm şimdi bu dosyaları rar. dan çıkarıp cd ye yazmalıyız değil mi ! tek DVD yeter mi acaba yazma için herhangi bir program önerirmisin yoksa win 7 kendi programı ile yazabilirmi
Rar dan .iso dosyası cıkacak. PowerİSO programı ile rahatlıkla dvd'e yazdırabılırsınız.Nasıl yapacagınız hakkında da bilgi almak için google'a PowerİSO uzerinden dvd'e .iso dosyası yazma olarak aratabılırsınız.

adem79

New member
Windows 8 pro 64 yazanı indirdim fakat bilgisayarım özelliklerde sadece Windows 8 yazıyor ayrıca forumda bir kaç çeşit activatörleri denedim bi türlü etkinleştiremedim bu konuda yardım lütfen

lordofdark

New member
indirip yuklemekte kararsız kaldım.kullandıgım laptop asus k55vm-sx078d . asusun support sitesinde tavsiye edilen isletim sistemi win7 64bit smdi win8 yuklesem driverlarla ilgili sorun yasar mıyım ? ortalama bi kullanıcıyım....