windows 7 yükleyecem tavsiye edermisiniz ?

<<<DeFThELoG>>>

New member
win7 xp göre hızlı ama sıstemı fazla kullanıyor
2gb ram war bazen 100de 60 kullanıyor
işlemcim amd 64x2dual core processor 4400+230ghz
ortalama 100de 20 kullanıyor
gecen vatandaşın bir celeron işlemcisı varmış win 7 kurmuş sonra işlemci kullanımı neden 100de 100 deye yazmıştı
Sende bi problem var kardeş...

Bende Win 7 ultimate kullanıyorum işlemcı hızım rarlama yapmadukça %100 ü arşivden çıkartma yapmadıkçada %50 leri görmüyor...

Sistem boşta iken işlemci %2 ram %34 kullanılıyor..

E2200 işlemci 2.0 ghz dual core
2 gb ram
Asus A8N anakart..

Immortalqame

Atatürkçü
Eğer oyun oynamıycaksan oynuycaksanda bilg. özellikleri çok iyi olmalı bu durumda Kesinlikle Windows 7 Ultimate

parafuso

New member
öncelikle xp den direkt wisdows 7 ye geçeceğin için biraz bocalarsın ama performans olarak da gayet kullanışlı görsel olarak da wista dan geri değil fazlası bile var.Ben Win 7 Ultimate kullanıyorumm gayet iyi kolay gelsin...

gaybo

New member
arkadaslar amd 2800 ve 1,5 gb ram var kurdum çok hoşuma gitti kasma falan yapmıyor ama gforce ekran kartı yüklediim halde xpde kısayolu falan cıkardı bunda hiç birtürlü görünmüyor ve ekran kartı hatası veriyor kitlenme yapıyor bu sorun ekran kartının doğru yüklenememesinden mi yoksa sistemin kaldıramamasından mı acaba ?

ezrakabanu

New member
bi adam gibi cs oynayamıyorum diye iki günde bir xp den 7 ye ondan geri xp ye, sxe 64 bit desteklemez, 32 bit te open gl yapamazsan benim gibi böyle makinayı format manyaığı yaparsın

blagovest

New member
İntel ( R) Pentium R 4 CPU 2 GHz 1,25 GB RAM bu sisteme win7 kura bilrmiyim xp suan itibariyle gayet iyiii....

Yani kursam sistem kasara mi nasil desteklermi ..32 magabit mi yoksa 64 megabitmii.. kurmam gerekiyorr.. eger kurcaksam tabii.. destekleniyorsaa...

G a D a

New member
uc ay dır Win7 64bt kllanıyorm ŞİDDETLE tavsiye ediyorum yok boyle birşey xp ve vista yalan oluyorr win7 ye göre

HTML