Windows 7 Ultimate Rokobozz Edition, Güncell artı Modifiye

ferdilant

New member
oncelikle emigine saglik arkadasimm yukleme yaparken eksik dosya diyor kurulum yarida kaliyor nne yapmam lazim tesekkurler

rokobozz

New member
burada cevap yazmasini bilen birisi yok heralda
linlkler taklaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

elbette cevap verecek kimse bulunur ama kusura bakmayın her gün yayınladım siteleri tek tek kontrol edemiyorum sorun varmı diye. ö.m atsanız mail olarak bana bildiri geliyor.
öncelikle bu güne kada 1500 den fazla indirilip vede enaz 50000 pc kurulmuş bulunan bu işletim sisteminde tek alınan hata daha dorusu benden istenilen yarım driver konusunda oldu başka bir şeyden dolayı değil.

şimdi öncelikle senin yapman gereken rardan cıkardıktan sonra MD5 değerini karşılaştırman bunun icim hashtab adında bir program var onunla yapabilirsin. eğer sendeki iso yani kalıp dosyasıyla benim vermiş oldum kalıp dosyasının değerleri örtüşüyorsa o zaman yazdırmada sorun cıkıyor veya cd(dvd)den kaynaklanıyor olabilir bir diyer ihtimalde cd sürücünden olabilir. olmaza başka pc dene senin pc kaynaklanıyor olabilir

ewet linkle bir ara calışmadı oda benden kaynaklanmıyordu linksave sitesinle ilgili ufak sorun vardı ve şu anda herhangi bir sorun yok

saygılarımla...

rokobozz

New member
Linkler iki günlük uğraş sonunda yüklenmiştir. şimdi alternatif link yüklüyorum..

isteyen istediği kadar şikayet etsin linklerimi umrumda değil, bıkmadan usanmadan yine ve yine yükleyeceğim. hic kimseyi bu sistemden mahrum bırakmak istemiyorum, silinen tüm linklerin indirilme sayısı 7 bine yakındı hedefim 10 bin inşalla oda olur. saygılarımla...

kalpsiz_dj

New member
merhaba kardeşim şimdiden teşekkür ediyorum sırf bu robokoz kuracağım diye hergün arastırıyorum bi türlü salğlam link bulamadım yüklediğinde özel mesaj atabilirmisin linkler kırılmadan indirmek istiyorum :(

ahmd21

New member
linkler ölü sahan zahmet bi yenilesen kardeşim elinde varsa pm atan olursa sevinirim herkesin ilgisinden dolayı şimdiden tşk ederim.

rokobozz

New member
teşekürler inşallah linker ölmemiştir
merhaba kardeşim şimdiden teşekkür ediyorum sırf bu robokoz kuracağım diye hergün arastırıyorum bi türlü salğlam link bulamadım yüklediğinde özel mesaj atabilirmisin linkler kırılmadan indirmek istiyorum :(
linkler ölü sahan zahmet bi yenilesen kardeşim elinde varsa pm atan olursa sevinirim herkesin ilgisinden dolayı şimdiden tşk ederim.
arkadaşlar linkleri yeniledim indirmek isteyen bir an önce indirsin silinmeden