Windows 7 Aktivasyon Sorununa tam çözüm [HAL 7600 v1 2-2012]

vonalyy

New member
Slm arkadaşım ben indirdim fakat rar dosyasını açmıyor bilgisayar mccafe kurulu o engellemiş olabilirmi ama uyarı vermedi inerken.

W.PiTToN

W.C.ConsuAllen
Yoğurdu yoğurt yapan, bakterilerde aslında bir mikroptur değilmi
sana trojen soksam bana ne getirisi olur-Bende çalıştı, paylaştım
sen kullanma

delici33

New member
Usta bunu uyguladıktan sonra bütün güncellemeleri yapabiliyoruz sanırım??Yinede sana sorayım dedim.Birinci ağızdan duymak daha iyi.Cevap verirsen sevinirim.

Bu arada virüslü diyolar ama normaldir.Oyunların crackini bile virüslü olarak gösteriyor antivirüsler.Bunun nedeninin illegal bir yazılım olmasından kaynaklandığını söylüyorlar.

delici33

New member
Bu arada bende tarattım antivirüs programına virüs bulmadı.Hem Microsoft Essentials ' a hemde ESET Smart Securutiy' e.Sonuç Temiz çıktı.Ki Essentials ota boka virüs diyen bir program.Hatta bazen silesim geliyor:)

De_Barkot

New member
Kullandım bi kaç hata vermesine karşın başarılı olduğunu düşünmüyorum.Yinede sağol.Teşekkürler

musyurt

New member
kullandım başlarda oldu gibiydi ama şimdi uyarı veriyor.. kaldırdım yeniden kurdum ancak yine olmuyor

W.PiTToN

W.C.ConsuAllen
ilginç hala çalışıyor-sömürün

44_hakan

New member
Etkinleştirildi fakat SP1 sürümde Bu Windows orjinal değil diye bir uyarı veriyor. Format atıp yeniden kurdum. Güncelleştirmeleri kapadım güncelleştirmede yapmadım Ama aynı uyarıyı yine veriyor sebep nedir acaba bilen varmı?