Windows 7 Aktivasyon Kırıldı(Crack İçeride)

aafake

New member
dengesis üstad inan bu crack ilk attığından beri kullanıyorum baktımki konu hala aktif e o kadarda olsun,efsane gibi dalga dalga yayılıyor mübarek, hakkatten süper çalışma bütün seven sürümlerinde çalışıyor ellerine sağlık.

nofraud

New member
yha KARDES BUDA BİSEYMİ AMA GİNEDE EMEGE SAYGI BN HACKER CİYİM BU KONUDA BNCE BU PROGRAM DUSUKK OZLLİKLE BN WİNDOWS MAC LUNİX HEPSİNE 5 DAKKADA YAPABİLEN BİR PROGRAM YAPTIPM SU OLANAKTA İSTEDİGİNİZ WİNDOWS YANİ MAC LİNUX 32 BİT VE 64 BİT HEPSİNİ YAPIYOR ARKADASLARIMA 30 TL YE SATIYORUM WİNDOWSU ALT UST EDEN PROGRAM
BY DESİNG HACKDOGAN

paduwan

New member
bundan önce baska bir program vardi linkte sanki o caliisyordu bende, bu calismiyor. sorun bendedir ama cünkü farkli bir crack vardi önceden paylasim cok iyi tesekkürler.

cix_cemil3

New member
Masaüstünüze Gelin Ve Mause'nuzun Sağ Tuşu İle Yeni Bir Klasör Oluşturun.

Daha Sonra Mause'nuzun İşaretçisini Oluşturduğunuz Klasörün Üzerine Getirin.

Getirdiğinizde ''Klasör Boş'' diyorsa Kullandığınız Windows işletim sistemi orjinal sürümdür oynama yapılmamıştır.

Eğer Klasörün üzerine Getirdiğinizde ''Klasörü Boşalt'' Yazısı Çıkıyorsa,Kullandığınız Windows üzerinde oynamalar yapılmıştır.Ve Kullandığınız Windows İşletim Sistemi Korsandır.

Çünkü Orjinal Windows İşletim Sistemlerinin Hepsinde Yeni bir Klasör Oluşturduğunuzda Fare işaretçisini klasörün üzerine getirdiğinizde ''Klasör Boş'' Yazısı Çıkar. Eğer Orjinal Değilse ''Klasörü Boşalt'' Yazısı Çıkar.

Bende klasörü boşalt dedi crackten sonra, bi sorun olur mu acaba, bunun orjinalleştirdiğini nasıl anlayabiliriz?

DİGİUYE

New member
Bende bulamadım cw dosyasını remove wat da işimi görmedi mse yi yükleyemedim elinde olan varsa yüleyebilirmi

HTML