Windows 7 Aktivasyon Kırıldı(Crack İçeride)

harakikiri

New member
windows 7 64bit ingilizce işletimim, kaspersky virüs programım var. kullanıcı denetimini kapatmadan sorunsuz çalıştırdım ve kullanıyorum. güncelleme ve lisans sorunu kalmadı. lisans yüzünden açılmıyordu makinam tam zamanında yetiştin. Teşekkür Ederim.

dengesis

New member
security essentials geçemedi doğrulamadan bende... :confused:
Haklısın teyit ettim bende doğrulamadan geçmiyor uygulamayı yüklerken. Şöyle yapabilirsin eğer 30 günlük deneme süren geçmediyse cracki kaldır security essentials ı yükle ondan sonra cracki tekrar uygula bu bir çözüm olabilir. Onun dışında başka birşey gelmedi aklıma ama gelirse tekrar cevaplarım.

usta ben senın crackle hallettim fakat bir sorunum var..bilgisayarıma sag tıkladıgımda özelliklerde windows etkinleştirildi diyor dogrulamadanda gecıor fakat bilgisayarı acınca bi süre sonra bi uyarı gelior windowsunuzun tüm bişelerini kullanmak ıcın 27 gun ıcerısınde etkinleştirin yazısı cıkıyor..yardım edersen sevinirim
Crack doğru uygulanmamış olabilir. Bu yüzden tavsiyem cracki kaldır sonra tekrar yükle.

spidey2000

New member
Haklısın teyit ettim bende doğrulamadan geçmiyor uygulamayı yüklerken. Şöyle yapabilirsin eğer 30 günlük deneme süren geçmediyse cracki kaldır security essentials ı yükle ondan sonra cracki tekrar uygula bu bir çözüm olabilir. Onun dışında başka birşey gelmedi aklıma ama gelirse tekrar cevaplarım.
Ohoo :biggrin: benim Win7'yi yüklememin üzerinden aylar geçti... Sağlam çalışan bir serial aramaktayım şu an, en azından essentials'ı yüklemek için...

EDİT: Yok, olmuyor kafayı yemek üzereyim. Fakat bunun bir çözümü mutlaka olmalı. :confused:

kubce

New member
Dediğinizi yaptım ve '' Windows orjinal değil '' yazısı ortadan kalktı. Yalnız bende ufak bi sorun oldu ;

Sizin verdiğiniz bu resimde en altta '' Windows etkinleştirme '' bölümü bende çıkmıyor ? Sizin programınızı uyguladıktan sonra böyle bir sorun oldu. Bende tedirgin oldum. Bi yardım eder iseniz memnun kalırım.

Teşekkürler.

dengesis

New member
Dediğinizi yaptım ve '' Windows orjinal değil '' yazısı ortadan kalktı. Yalnız bende ufak bi sorun oldu ;

Sizin verdiğiniz bu resimde en altta '' Windows etkinleştirme '' bölümü bende çıkmıyor ? Sizin programınızı uyguladıktan sonra böyle bir sorun oldu. Bende tedirgin oldum. Bi yardım eder iseniz memnun kalırım.

Teşekkürler.
RemoveWat'ı kullandıysan eğer aktivasyon sistemini yok ediyor dolayısıyla da o bölüm yok oluyor. ChewWga'yı kullanırsan eğer o bölüm orjinal olarak görünecektir. Ancak ChewWga'yı kullanmadan önce RemoveWat'ı kaldır ondan sonra yükle.

ebstain

New member
öncelikle çok teşekkürler tekrar. ben biras acemi olduğum için bu işlerde sizin 2 linkinizi de yükledim yani hem removewat olanı hem de diğerini. sorun sanki halloldu ancak bilgisayarı açtığımda sağ altta
İntelli point intelli type NUID filter driver sorunu veriyor. sistemde kararlılık sorunlarına neden olan bir sürücü yüklü bu sürücü devre dışı bırakılacak diyor.
bu önemli bir sorunmu? çözmek için napabilirim.
çok teşekkürler şimdidenn

dengesis

New member
öncelikle çok teşekkürler tekrar. ben biras acemi olduğum için bu işlerde sizin 2 linkinizi de yükledim yani hem removewat olanı hem de diğerini. sorun sanki halloldu ancak bilgisayarı açtığımda sağ altta
İntelli point intelli type NUID filter driver sorunu veriyor. sistemde kararlılık sorunlarına neden olan bir sürücü yüklü bu sürücü devre dışı bırakılacak diyor.
bu önemli bir sorunmu? çözmek için napabilirim.
çok teşekkürler şimdidenn
aslında mouse sürücüsü o ama neden öyle bir sorundan bahsettiğini bilmiyorum. Ancak yeni sürücülerini buldum yükle bakalım sonuç ne olacak.

32bit

http://download.microsoft.com/download/9/8/5/9851C50C-8901-4066-9AF5-8DEA4A0CECF1/IP32ENGW7Beta.exe

64bit

http://download.microsoft.com/download/9/8/5/9851C50C-8901-4066-9AF5-8DEA4A0CECF1/IP64ENGW7Beta.exe

kasvetren

New member
selamlar hocam. ben paylaştıgınız Chew-wga win 7 crack ını kullanıyorum. windowsun kendisi orijinal olarak gözükmesine rağmen everest programında trial versiyon olarak gözüküyor ve kalan 30 gün olarak gözüküyor. benim sorum şimdi bu 30 gün bittiginde pc nolucak yani 30 günün sonunda aynı crack ı bi daha mı uygulayacağız yoksa herhangi bi yapmamız gereken birşey yok mu? teşekkürler..

roker22

New member
win7 crack

çalıştıra winver yazınca ,ultimate lisanslı görünüyor,ama denetim masası sistemden bakınca,windowsun bu kopyası etkinleştirilmedi,windowsu şimdi etkinleştirmek için burayı tıklatın yazısı görünüyor,yazıya tıklayınca da hiçbirşey olmuyor,sorun ne acaba?

dengesis

New member
selamlar hocam. ben paylaştıgınız Chew-wga win 7 crack ını kullanıyorum. windowsun kendisi orijinal olarak gözükmesine rağmen everest programında trial versiyon olarak gözüküyor ve kalan 30 gün olarak gözüküyor. benim sorum şimdi bu 30 gün bittiginde pc nolucak yani 30 günün sonunda aynı crack ı bi daha mı uygulayacağız yoksa herhangi bi yapmamız gereken birşey yok mu? teşekkürler..
Bu soru çok defa soruldu ki bu durumda everest yazılımını kullanan çok fazla kullanıcı var demek oluyor. Sorunun cevabı ise hiçbir sorun olmayacak ben aylardır kullanıyorum ama önemli olan orjinalliği kontrol eden güncellemeleri yüklememek.

çalıştıra winver yazınca ,ultimate lisanslı görünüyor,ama denetim masası sistemden bakınca,windowsun bu kopyası etkinleştirilmedi,windowsu şimdi etkinleştirmek için burayı tıklatın yazısı görünüyor,yazıya tıklayınca da hiçbirşey olmuyor,sorun ne acaba?
Crack ile ilgili bir sorun olmuş olabilir kaldırıp tekrar yüklemeyi dene eğer daha önceden başka crack kurduysan onları kaldırıp tekrar yükle büyük ihtimal sorun çözülecektir.

dnzask

New member
ah şu izlettirdiğin video var ya hiç bitsin istemedim :D:D:D:D... süperdi ellerin dert görmesin.. aynen işe yarıyor..
bide en kısa zamanda bağlantı hızını yükselt ;) :D:D:D
tekrar teşekkürler..

kadann

New member
arkadaşlar etkinleştirildi diye yazıyor ama etkinleşmiyor ben denedim şahsen 30 gün dolunca kapandı pc ...

Teo23

New member
Çok teşekkürler, bütün yorumları okudum ve bütün cevaplar mevcut. KIS 2010 kullanıyorum, bir adet şifreli dosya dışında temiz çıktı. Chew'i çalıştırırken KIS'i kapattım. Şifreli dosyada da trojan vesair bişeyler varsa naapalım beleş atın dişine bakılmazmış..:) Ayrıca benim face veya msn şifremi kim naapsın?? KB981793'ü kaldırdım, ama KB971033'ü kaldırmadan kurdum gayet güzel şimdilik.Resimleri ekliyorum. Deneme sürümümün bitmesine 27 gün vardı, bakalım o zaman nolacak...:) Yer imlerine ekliyorum sayfayı, win 7 konusunda kör cahilliğim gitti, tekrar teşekkürler

esiresir

New member
güzel paylaşım. bende kullanıyorum bu verilenlerden birini. emeğine sağlık.
bişey belirtmek istiyorum;
remove wat kullanan kullanıcılar, yüklenen güncellemelere baktığında bütün windows updateler microsoft corporotion olarak görülüyor, dün test için remove watın oluşturduğu yayımcısının microsoft olmayan bi güncellemeyi kaldırdım. (KB971033) bu bahsi geçen güncelleme orjinal ürün kullanma güncellemesi olarak görünüyor ancak yayımcı kısmı boş. bu güncelleme kaldırdım deneme amaçlı ve orjinal windows edinin uyarısını aldım 1 saat sonra. tekrar sistemi watladım ve sorun ortadan kalktı. wat kullanıcıları sistemi watladıktan sonra oluşan bu güncellemeyi silmemeleri gerekiyor.

xXxMaNAnK

New member
kardeş sırf teşekkür etmek için siteye üye oldum.Allah razı olsun en sonunda etkinleşttirdim.inş sorunsuz devam eder.ellerin dert görmesin.iyi akşamlar

spxln

New member
recovery mümkün mü

arkadaslar bende orjinal win 7 basic var . fakat daha hos gorünmesi ve xp mode gibi uygulamalar icin ultimate yuklycem. diyelim bahsedilen crack ile beceremedim. format attıktan sonra kendi orjinal sürümümü recovery ile geri yukleyebilir miyim?

grin91

New member
arkadaşlar bu yöntem hala işe yarıyormu? yarıyorsa bunu yapınca güncelleştirmeleri kapatmak zorundamıyız yoksa güncellemeler sorunsuzca yapılabiliyormu?

HTML