Windows 7 Aktivasyon Kırıldı(Crack İçeride)

bbeanyss

New member
Dostum öncelikle ellerine sağlık, ancak dun windows sitesinden xp modunu indirmek istediğimde, microsoft orjinal olmadığını ve bu nedenle modu indiremedim, bununla ilgili bir yorumun varmı?

dengesis

New member
Dostum öncelikle ellerine sağlık, ancak dun windows sitesinden xp modunu indirmek istediğimde, microsoft orjinal olmadığını ve bu nedenle modu indiremedim, bununla ilgili bir yorumun varmı?
Evet var aynı durumu bende yaşadım. Ama istersen burada windows7 mode direkt indirebileceğin bir konu açarım. Oradan indirip yüklediğinde sorun kalmaz. Birde öyle bir durum olduysa cracki kaldır tekrar yükle. Sadece microsoftun uyarılarından kurtulursun ama doğrulamadan geçemez.

bbeanyss

New member
Evet var aynı durumu bende yaşadım. Ama istersen burada windows7 mode direkt indirebileceğin bir konu açarım. Oradan indirip yüklediğinde sorun kalmaz. Birde öyle bir durum olduysa cracki kaldır tekrar yükle. Sadece microsoftun uyarılarından kurtulursun ama doğrulamadan geçemez.
Eğer yapabilirsen çok iyi olur, bu modu windows üzerinden aramak zorundada kalmayız!

baykep

New member
Bende de başarısız (failed) diyor. sistem'e baktığımızda aktivasyon yapılmış görünüyor ama bilgisayarda çok sık kitlenme ve reset atma yaşanıyor. (Bu arada RTM sürümü yüklü) sebep aktivasyon işleminin düzgün yapılamamasından kaynaklanıyor sanırım. hata günlüğünde aşağıodaki mesaj yazıyor.

"C:\Windows\System32\systemcpl.dll" için etkinleştirme içeriği oluşturulamadı. Microsoft.Windows.Common-Controls,language="*",processorArchitecture="*",publicKeyToken="436865772d574741",type="win32",version="6.0.0.0" Bağımlı Derlemesi bulunamadı. Lütfen ayrıntılı tanılama için sxstrace.exe programını kullanın.

etkinleştirmeyi kaldırıp (Revert) tekrar yapıyorum ama sonuç aynı.

mzrkbl82

New member
Öncelikle teşekkürler ihtiyacım vardı cidden ama bi kaç bişey sorcam. Daha önceden netten çekrtiğim bi 7 cd si var bende,onda bi sorun cıkarmaz dimi bu? Geçen kurdum aktivasyon programı bilgisayarı mahvetti bütün harddiskim gitti ve hiç bi windows sürümünü kuramadım,tamirde bitti olay :S

dengesis

New member
kardeş süpersün devamını bekleriz
Teşekkür ederim. Ancak bu tarz gelişkin uygulamalar ile ilgili dökümanlar hazırlamıştım. İlk olarak Windows 7 için XP mode ile başladım hatta windows 7 bölümüne bu konuyu açmıştım ama bazı kişiler tarafından hackhell üzerinde benim eklediğim konuyu birebir kopyalayıp ekledikten sonra benim konum kendi emeklerimle yaptığım kaldırıldı. Sonra vazgeçtim açıkçası şevkim kırıldı.

//:U.N.G.O.O.D

Altın Üye
durduk yere aktive daha önce kurulumdan sonra yaptım 1 aydan fazla oldu a ama durduk yere
lisanslı değil diyor senin verdiğinde bana uymaz gibi geliyor deniycem
edit;
yaf bazılarında cıkan sorun bendede oldu
kırmızı ekran cıkıyor not instller

burocknrol

New member
Hocam harika, mukemmel otesi bir crack bu ellerine saglik. son guncellemeleri yapinca ilk yaptigim crack ortadan kayboldu. diger programlari denedim tekrar tekrar olmadi.sonunda senin verdigin paylasim sayesinde aktive ettim..cok tesekkurler

aafake

New member
Üstad sağol olay süper hem basit hemde kesin çözüm,yanlız şunu soracaktım:win 7 nin nezaman xp gibi nlite veya vlite gibi proğramlarda hazırlanmış katılımsız kurulumu çıkacak,çıktıda bizim haberimizmi yok?sağol eline sağlık.

dengesis

New member
durduk yere aktive daha önce kurulumdan sonra yaptım 1 aydan fazla oldu a ama durduk yere
lisanslı değil diyor senin verdiğinde bana uymaz gibi geliyor deniycem
edit;
yaf bazılarında cıkan sorun bendede oldu
kırmızı ekran cıkıyor not instller
Daha önceden başka crack kullandıysan böyle bir sorun olmuş olabilir. Tavsiyem kullandığın crackleri kaldır ya da temiz sistem üzerinde dene.

Üstad sağol olay süper hem basit hemde kesin çözüm,yanlız şunu soracaktım:win 7 nin nezaman xp gibi nlite veya vlite gibi proğramlarda hazırlanmış katılımsız kurulumu çıkacak,çıktıda bizim haberimizmi yok?sağol eline sağlık.
Windows 7 aslında modifiye yapılacak bir işletim sistemi değil. Çünkü ekleyip çıkarılan her bileşen sistemin performans dengesini bozuyor. Bunun içinde profesyonel kişiler tarafından yapılan bildiğim modifiye windows 7 ler var google üzerinden ararsan rahatlıkla ulaşabilirsin.

arthur_r2r

New member

bugun bi arkadaşta gördüm sanırım google dan katılımsız win7 hazırlama diyerek aratırsan bulursun çok özür dilerim program ofiste yoksa şimdi upload ederdim =)

HİMURA

New member
teşekkürlerrr...

aseth

New member
tekrar merhaba. cracki sorunsuz olarak 3 aydır kullanıyorum ama dün KB971033 adlı güncellemeyi yapınca yazılım sahteciliği kurbanı olabilirsiniz demeye başladı bende güncellemeyi silip cracki kaldırıp tekrar kurdum işe yaradı sonradan o güncellemeyide gizledim.

saintroyo

New member
2 günden beri loader yaptığım işletim sistemim sağ alt köşede copy uyarısı vermişti.

senin konun bana çare oldu. video yu izledim ve ilk yüklediğin program sayesinde problemi çözdüm.ellerine sağlık.

HTML