Winamp Ile Dijital Tv Izleme

thecrown

New member
Winamp İle Dijital Tv Seyredin

1- Sky Star2
2- Winamp 5.0x
3- Winamp tv plugin
4- SatcoDx Hazır kanal dosyası

Kanal Dosyaları ve Winam tv Plugin http://rapidshare.de/files/2267239/...yalar_.rar.html

İndirdiğiniz winamp tv plugini c/winamp üzerine kuruyoruz, Daha sonra winampı açıyoruz.. Options/preferences (ctrl+p) menüsünü açıyoruz, Açılan menüde sol kısımdaki input kısmına tıklıyoruz.. sağ kısımda açılan Winamp Tv ye tıklayıp, alttan configure'ye basıyoruz, Ve winamp Tv plugini karşımızda.. Capture device kısmını Sky star2'yi seçip channels kısmına tıklıyoruz, Channels kısmından diseqC Ayarlarınızı yapın.. Bende tek uydu olduğu için none yaptım.. Alt kısımda filter kısmını mutlaka All tv and radio yapn, yoksa listeye kanalları eklemiyor ve İmport SatcoDX Texs file basarak sayfanın başından indirdiğiniz kanal listesini gösteriyoruz sonra bir ekran açılacak Bir yanlışlık yapmadıysanız kanalların listelendiğini göreceksiniz Playlist'e tıkla***** kanal listesini winamp kanal listesine aktarıyoruzBir yanlış yapmadıysanız artık winamptan FTA (şifresiz) kanalları izlemeye başlayabilirsiniz.. Kanallardan birine çift tıklayın ve bekleyin.. Kanal geçişleri ProgDVB den bile daha yavaş.. Açılmazsa başka bir kanalda şansınızı deneyin..

uyducu06

New member
discovery chanell (TR)

arkadaşım türksattan discovery chanelli nasıl izleyebilirim biliyorsunuz şifre türü BISS ama bir türlü bulamıyorum, NBA tv yi izliyorum ama diğerini izleyemiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

ayhanriza

New member
dostum link ölmüş yA DA BİZ ÖLMÜŞÜZ TEKRAR BAKIVERİRSEN ÇOK MAKBULE GEÇER.ŞİMDİDEN ÇOK SAĞOL...

magSS

New member
arkadaslar bu konu ile pek alakalı deil ama tv kartsız nasıl tv izleyebilrim tabi yayın akısı güzel olsa iyi olur kare kare izlemek adamı öldürür yardımcı olursanız sevinirim bide cvp yazan olursa özel msj atabilirmi unutabilirim buraya yazdığımı

AcToRR

New member
SâĞôLâSîN ÇôK GûZ<êL êLLêrıNê SâĞLîKL

codec

New member
magss' Alıntı:
arkadaslar bu konu ile pek alakalı deil ama tv kartsız nasıl tv izleyebilrim tabi yayın akısı güzel olsa iyi olur kare kare izlemek adamı öldürür yardımcı olursanız sevinirim bide cvp yazan olursa özel msj atabilirmi unutabilirim buraya yazdığımı

www.tvmatik.com

www.canlitv.com

busitedeki linklerden programları indir. Donanımın iyi ise takılmadan izlersin.

HTML