Win8 Crack Paylaşımları Bu Başlıkta

doganoglu6

New member
Ben bugün şöyle bişey buldum,denemedim.Deneyen olursa sonucu burda bizimle paylaşırsa sevinirim.
1-) "komut istemi" yi yönetici olarak aç.
2-) Sonra ilk olarak şu kodu yazıyoruz slmgr /ipk NG4HW-VH26C-733KW-K6F98-J8CK4 ve "enter" layın ve ileti gelmesini bekleyin
3-) Sonra şu kodu slmgr /skms kms.sjtu.edu.cn ve "enter" layın ve ileti gelmesini bekleyin
4-) Sonra slmgr /skms 147.134.1.42 ve "enter" layın ve ileti gelmesini bekleyin
5-) ve en son slmgr.vbs -ato ve "enter" layın ve ileti gelmesini bekleyin
6-) Windows 8 imiz orjinal olmuştur.

Not: Windows 8 Pro Build 9200 de denendi ve oldu. diğer sürümlerde denenmedi fakat diğer sürümlerin kodunu yazarsanız olur
yani NG4HW-VH26C-733KW-K6F98-J8CK4 kodunu değiştirirseniz olur

mskaya1

New member
ben de şimdi denedim bende çalıştı 26.04.2013 e kadar süre verdi bu süre sonrasında tekrardan aktifleştirme işlemi mi yapıyoruz

mskaya1

New member
Çıkartırlar büyük ihtimalle peki arkadaşlar, oyun oynayanınız var mı peki win8 de sorun oluyor mu.

eonder87

New member
Arkadaşlar Deneyen olursa Crack Dosyası ile birlikte bi ss alırsa çok iyi olur birde hangi sürümü kullandıgı da önemli...

cgokhans

New member
https://rapidshare.com/#!download|907p3|2426769475|Aktifleştirme.rar|3889|0|0

Arkadaşlar kendi uploadım. Rarlı dosyayı çıkardıktan sonra Win8crack.exe dosyasını yönetici olarak çalıştırın. Birkaç saniye sonra bilgisayar yeniden başlayacak ve aktifleşmiş olacak.

Ben Windows 8 Pro 64 Bit kullanıyorum işe yaradı. İnşallah sizin de işinizi görür...
arkadaşta denedim sağ altta saydam olarak gelen windows u aktifleştirin yazısı gitti ama masaüstü temasındaki windows 8 pro build li yazı hala duruyor. bilgisayarımı sağ tıklayınca windows aktifleştirilmedi yazıyor Ayrıntıları windows etkinleştirmede göstere tıklayınca aktifleştiriledi yazıyor. tekrar bilgisayarım sağ tıkta aktifleştirilmedi yazıyor. yani garip bir crack olmuş :D en azından saydam yazıdan kurtarıyor. ama bunu yapınca telefon ile aktifleştirilme yapılamıyor haberiniz olsun.

cgokhans

New member

kardeş lisans işini çözdüde sağ tık felç oldu. dönüp durmaktan başka hiç bir işe yaramıyor menüler gelmiyor o sorunu nasıl çözebiliriz ya :(

Çözümü buldum ekran kartı sürücüsünü güncelleyince düzeldi :) teşekkürler crack için. güncellemeyide kapattım problem yok artık :)

aseth

New member
Bi crack buldum ama denemedim arkadaşlar indirdim güvenli avira virüs olarak görmüyor. Kullanımıda kolaya benziyor.

sansar222

New member
slm arkadaşlar bende LG notbook vardı windows 7 starter dan windows 8 Pro ya yükselttim, Autodesk 3ds Max 9 kullanıyorum ama windows 8 de düzün çalışmıyor, çalışma ekranı filan donuyor, pişman oldum windows 8 i yüklediğime, programı sildim baştan yükledim düzelmedi, sorunu bir türlü çözemiyorum arkadaşlar.Anlayan varsa yardımcı olabilirmi??...

aseth

New member
Yükseltme sürümü böyle hatalara neden oluyor. Tavsiyem herhangi bir win 7 dvd si ile win 7 yi kur sonra yükselt ben ce sorunun hallolacaktır. Büyük ihtimal programlarında çakışma var o yüzden bu hatayı alıyorsun.