web sitesinde ban yedim yardım..

korsanank

New member
Dostum sen HD ban yemişsin bunu düzeltebilmen için HD bilgilerini (HD=Harddisk) bilgilerini değiştirmen gerek. Ancak Hd bilgilerini değiştirirsen HD korsan olacaktır ve internet ortamında gezindiğin için korsan kayıt tutturacaktır. Sen en iyisi hiçbirşeyle uğraşma direk başka bir şekilde adminle temasa geç. Ayrıca HD korsan olarak tanımlanınca da programlar arasında çalıştırmada sıkıntılar yaşayabilirsin. Bilgin olsun... Daha fazlası için [email protected] adresine mail at

Dostum sen HD ban yemişsin bunu düzeltebilmen için HD bilgilerini (HD=Harddisk) bilgilerini değiştirmen gerek. Ancak Hd bilgilerini değiştirirsen HD korsan olacaktır ve internet ortamında gezindiğin için korsan kayıt tutturacaktır. Sen en iyisi hiçbirşeyle uğraşma direk başka bir şekilde adminle temasa geç. Ayrıca HD korsan olarak tanımlanınca da programlar arasında çalıştırmada sıkıntılar yaşayabilirsin. Son olarakda şunu söyleyim HD banda format atsanda kurtulamazsın...Bilgin olsun... Daha fazlası için [email protected] adresine mail at

acizkul562

New member
Kardes baska bi ip nosunda rahatlıkla girersin sen ne fransa filan gibi syler diyon ki

modemi 3 defa resetle ve baska bi nickle gir aynı isimle girme isim yemiş cünkü

TR_CİHAN

New member
Arkaşım bende var program ama denemedim bu sitede arat Anti Ban diye Programın adı bu belki işine yarar...
Kullanılışı Proramı kur, simge var, onu tıkla girmek istediğin sitenin adresini yaz
ok.

vurkan24

New member
arkadaşlar ben bir konu açıp sormuştum.. bırakın hdd banı nı mac ban bile yapılamadığını söylemişlerdi... burada hdd ban dan bahsediliyor.. nedeni ni php de mac adres alınamıyor diye açıklamışlardı... burada başka şeyler söylenmişş mac ban ve hdd ban olayı varmı yokmu arkadaşlar ? bilgili birinden açıklamasını rica ediyorum.. varsa sadece büyük siteler ve forumlar mı yapabiliyorlar yoksa hemen hemen her site yada forum yapabiliyor mu? mac te değişiyor hdd seri no da bildiğim kadarıyla ama yinede öğrenmek istiyorum...

msungur

New member
bilgisayarımdan c ye gir. c den documents and settings kendi alanına gir bilgisayarının adına ne verdiysen ordanda cookiese gir. Cookiesdeki bütün not defterlerini sil fakat index klasörünü silme.Ondan sonra istediğin yere gir .Program falan kullanmadan.

HTML