web sitesinde ban yedim yardım..

By-NeSeLi

New member
arkadaşlar bi web sitesinden ban yedim giremiyorum ama girmem lazım bazı arkadaşlara ulaşmak için bildiğim her yolu denedim başka ip le girmeyi kendimde yurtdışından bile gösterdim format bile çektim ama site beni tanıyor yine sanırım tek yol sitenin veritabanına girmek girmenin bir yolu varmı varsa nasıl biri bana yardımcı olabilirmi yada başka bir yol varsa bana anlata bilirmi tşk.

ReddeviL10

New member
Dostum ben bilmiyorum ama bende bir sietede banlandım.BEnde öğrenirim paylaşan varsa..ama bence sen o siteye yeniden üye ol..

By-NeSeLi

New member
arkadasim ip deistim olmuyor ip adresini çin den jopan yadan almanya fransa dan gösterdim yine olmuyor yeni üye ol diyorsun üyeliim duruyor nick e ban at1lmad1 o nick ile baska pc den girebiliyorum ama evdeki pc den ne yapt1ysam giremedim beni bisekilde tan1yor site yani pc mi taniyor adamlar güzel ve salam ban atmis yani ip degissen bile bi sekilde taniyor pc yi bence tek çözüm sitenin veritabani ni silmek ama nasil bunu ögrenmek istiyorum yetkili degilim ama bir yolu olmali

eyyamfan

New member
Internet Explorer a sağ tıkla özelliklere gir tanımlama bilgisi sil de sora çıkan kutucuğa tamam de sora istediin siteye gir kardeşim..

FreeZe

New member
kardeşim bi disk temizleme yap bide eyyamfanın dediği gibi yap olmazsa firefox indir onla gir olmazsa modemine res at olmazsada öldr kendini ki olcak :D

awd

New member
başka bir cafeden rahatlıkla girebilirsin bir kaç saatini almaz.(tabi yeniden üye olmalısın)

melle_21

New member
dostum bende ip değişme programı var istersen sana yollayabilirim [email protected] bu mail adresim burdan yollayabilirim mail adresini yazdım umarım sorun olmamıştır forum kurallarını okumadımda daha

yusufdal

New member
admin recovery diye bir program duymuştum bir ara..
fakat hiç gerekmediği için denemedim.
bu program sayesinde sitelerin admin kodları çözülüyormüş galiba..
denemesi bedava...

cesur_70

New member
/http://anonymizer.su/ kardes bende bır kac sıteden ban yedım ama kesın cozum bu ama cokkie leri temizlemeyi unutma eger bununlada gıremezsen modemıne reset at yıne bu lınkı tıkla gıremeyecegın sıte yok kolay gelsın

manyax3x

New member
zannetmiyorum aynı nickle girebileceğini onu adi üstünde bomulayi vermişler yani ama başka bi üye adıyla girebilirsin modeme reset at yeni kullanıcı oluştur windowsta ordan girmeyi dene

kardeş sen varya ne yap biliyormusun mac adresini değiştir eğer yine olmazsa yapcak bişey yok girmeyi ver kardeş seni istemeyen yerde ne işin var anlamıyorum

merdo23

New member
kardes eger sen baska bılgısardan nıcıkınle gırıyoson admalr senın ıpıne veya nıckıne ban atmamıslar senın mac adresıne ban atmıslardır sıteyı ıyı arastır mac
ın nasıl degısecegı hakkında bılgı bulabılırsın ozellıkle hellboy kardesımız bu olayı ıyı anlatmıs sana kolay gelsın

yezda78

New member
Arkadasım bende öle siteleri biliyorum senin makinana ban atıyorlar tabiri caizse x ban yemissin modem resetinden sonra girememissen ancak o site panel filan degisecek öle girebilirsin programlar fasa fiso kalıyor senin ipp ine degil makinan ban yiyor

HTML