Wanted - Weapons Of Fate Problemine Kesin Çözüm

Uzunefe

Altın Üye
Günlerdir Crack olayında beni deli eden Wanted - Weapons Of Fate oyununa Crack çözümünü buldum arkadaşlar. Gerekli açıklama Wanted Crack dosyasının içindedir. Yardım isteyen arkadaşlar bana P.M. atabilirler....

Deamon Tools 4.30 Lite
Buradan

Wanted Crack
Buradan

Not - Oyunun bir sonraki açılışında kaldığınız yerden devam ederken ilk başta karşınıza siyah ekran gelebilir , Esc ile oyundan çıkın tekrar Resume ile oyuna girin , ekran karşınıza gelecektir.

Bilemir

New member
arkadaşlar ben bu oyunda bir tüklrü falso veremiyorum ya bir yardımcı ola bilcekmisiinz

crack man

New member
arkadaşlar ben bu oyunda bir tüklrü falso veremiyorum ya bir yardımcı ola bilcekmisiinz
İlerleyen bölümlerde verilecek o özellik aynı zamn da zamanı durdurma gibi bir özellikte verilecek.

Falso vermek için : shift + mouse sağ ve sol tusuna basaraktan falso gözüken çizginin kırmızıdan beyaz olması gerekmektedir.

Zamanı durdurmak için bir sperin önüne geçip a ve ya d ye basıp shift+space yapıcaksın.

XX1971ZZ

New member
Bu oyununun egitim bölümü nasıl geçiliyor ikinci egitimde space bastıktan sonra action not available diyor üstte yuvarlak bir kutunun içinde ortasındada kırmızı bir çubuk var bir türlü oynayamadın silahında mermide yok ne nişan alıyor ne başka birşey ne yapmalıyım oynayamıyacagız anlaşılan....