Vistayla İlgili Çok Önemli Lüfen Okuyun!

quicker

New member
Ben xp yi D: ye kopyalayip kurdum bir sorun olmadi. Vista fat 32 istemiyor. sadece ntfs istiyor yani kurulum yapilacak sürücüyü ntfs yapmak lazim.
Sanirim vistada harddiskten kurulabilir.

awd

New member
Ben vistayı hdd den kurdum. Ve gayet güzel bir şekilde çalışıyor. Hatta arkdaş ta istedi ona cd ye çekicem oda hdd den kurucak. Merak etmeyin hiç bir ptoblem olmuyor. Hatta daha hızlı okuyor :D Tabi hdd den de biraz farkediyor..

bulentok

New member
hocam bende senı gıbı yapmak ıstedım ama ben c de yaptım kabul etmedı. orjınal xp nın uzerıne yukleme calıstım olmadı dvd ye yazdırıp oyle kurdum . ben o sekılde yaptım

fasen358

New member
Cd yazıcın varsa indirdiklerini CD ye kaydet önce, daha sonra C: sürücüsüne format çek, sonra bilgisayarı CD den başlat kurma işlemine geç.

taraplili

New member
evet arkadaşım denemeye çalıştığın şeyi bi forum sitesinde okumuştum bulursam sana haber veririm.ayrıca daemon tools ile boot dosyasının içeriğini flash diske kayıt ederek boot olarakta flash diskten başlatırsan sanırım kurarsın..kolay gelsin

sebass

New member
ben öyle kurdum vistayı... hiç problem olmadan.. K/ diye sanal bi sürücü oluşturdu ordan her açılşında kaldığı yerden kurmaya devam etti .

tempman

New member
DVD olmazsa olmaz. Deamon Tools gibi araçlar sadece windows çalıştığında sanal sürücü yaratır. Boot ederek kurulum sırasında bilgisayarınız windows ile henüz tanıştığına göre deamon tools ile arkadaşlık sonraya kalacaktır.

ramaknisna

New member
tempman' Alıntı:
DVD olmazsa olmaz. Deamon Tools gibi araçlar sadece windows çalıştığında sanal sürücü yaratır. Boot ederek kurulum sırasında bilgisayarınız windows ile henüz tanıştığına göre deamon tools ile arkadaşlık sonraya kalacaktır.
Arkadaşlar, bende DVD wrighter yok. Bu forumda verilmiş olan windows vista ultimate TR yi dosyamnet linklerinden indirdim. Ortaya çıkan iso dosyasını Daemon tools ile açtım (benim harddisk C ve D diye 2 bölüm, D üzerindeki işletim sistemini kullanıyordum). Daemon tools ile vistayı sorunsuz bir şekilde C ye kurdum.Kendim de pek inanamıyordum ama sonuç bu gerçekten. 3 gündür de vista kullanıyorum. Yani özeti: DVD wrighteri olmayan arkadaşlar da 1.4 mb lık Daemon tools programını kullanarak vistayı kullanabilirler. (Ama harddisk en az 2 parça olmalı).

FiRARDA

New member
xpde olduğunu biliyorum ama vista da olurmu bilmem ?

koca baba

New member
arkadaşlar kendinizi bu kadar üzmeyin download ettiğiniz vistayı winrar programı ile birer cd lik parçalara bölün ondan sonra cd ile kuruluma başlayın sonuçta 4 tane cd ile kurulum yaparsınız o kadar dvdroom olmasada farketmez

HTML