Vistada Cs giris ekraninda donma problemi cozumu %100

Zeytin

Zeytin&Limon
Arkadaslar cs sunucusuna baglandigimiz anda ok tusu basilan yerde ekran bazen donuyor.
bunun sebebini buldum ve paylasmak istedim

bu olayin sebebi internet download manager adli program

cozum 3 yolla yapilabiliyor:

1. yontem:

isaretledigim yerdeki imgeyi kaldirdiginizda sorun cozulecektir. eger cozulmez ise;

2. yontem:

counter-strike kurulu oldugu klasorde MOTD_TEMP.htm adli bir dosya olusturuyor bu dosyayi salt okunur yapip tekrar oyuna girin.

3.yontem: eger yine basiniza geldiyse internet download manager den dedigim yerdeki tiki kaldirin ve arkasindan motd_temp.htm dosyasini silin sorunun kalkmis olacagini goreceksiniz..

katkilarindan oturu Fyonb a tesekkurler..

Fyonb

предате&
teşekkürLer Lamagro
konu sabite aLınmıştır

awd

New member
Eline sağlık dai :)

by_jee

New member
Allah sizden razı olsun

Bu sorun yüzünden cs oynayamaz olmuştum Windows 7 kullanıyorum aynı sorunu yaşıyordum şimdi düzeldi artık emeği geçen herkese teşşekür...

Fyonb

предате&

idman yani internet downLoad manager kuLLanıyorsanız konudaki şekiLde idman'ı açıp üstten indiriLenLer-seçenekLer'de "tıkLama izleyicisi IE tababLı TarayıcıLar için başLat (msn,avant vb.)" seçeneğini işaretLeme.bu kutunun seçiLi oLması arkada çaLışan idman'nın bir işLemi oLan iemonitor.exe.kısacası şöyLe,sunucuya girdiğimiz zaman takım seçiminden önceki karşıLama ekranında yani motd sayfasında geneLLikLe takım kadroLarı,rekLamLar ya da kuraLLarın yazdığı ekranda buLunan görseLi idman indirmeye çaLışıyor.
çaLışmakLa da kaLmıyor indiriyor zaten =)

Cs'nin hedef kLasöründe (C:/Program Files/Valve/cstrike) bu dosyayı görebiLirsiniz zaten.bu dosyayı motd_temp adında htmL dosyası oLarak indirir.meydana geLen bu durum cs iLe iLgiLi bir bug.

konuda anLatıLanın yanında sorundan kurtuLmanın bir yoLu da Motd_temp.htmL dosyasını sağ tıkLayıp özeLLikLerden saLt okunur yapmak da sorunu kaLdırır.ama bu durumun yaratacağı şeyLerden biri de karşıLama ekranındakiLeri ve top15 i faLan görmemek oLabiLiyor.iemonitor'u iLk mesajdaki ayarLardan pasif haLe getirin,gerekirse motd_temp.htmL dosyasını siLin sonra cs'ye girebiLirsiniz...

geçmiş oLsun
koLay geLsin

Looo54

New member
Benım Cs Dosyasında MOTD_TEMP.htlm Yok

Arkadaşlar Benım İndirdiğim Counter Strike dosyasında Hiç bir Yerinde MOTD_TEMP.htlm Dosyası yok MOTD Diye bi Dosyada Yok bir tane MOTD var Ama Oda Not Defteri Ben Bu sorunu Nasıl Düzelticem IDM Den Yaptım Ama Olmadı YardımEdin Lütfen Resim Koyabilirseniz Cok Teşekkür Ederim.:uzgunCocuk:

ferdi_emyo

New member
Elinize emeğinize sağlık arkadaşım. aklımın ucundan geçmezdi valla sorunun download maneger dan olacağı...

sabahtan beri delirdim bu sorunu çözcem die. sayenizde sorun çözüldü.... teşekkürler :D

mico1997

New member
yha beyler bendede bu sorun var ama dediklerinizi yaptım olmadı windows vista benim pc oyunu silip yukledım gene olmadı baska bı yolu yok mu? Off bu yuzden 1aydır oynayamıyorum cs yi dun dediklerinizi yaptım biraz oynandı ama takıla takıla sonra gene bozuldu! yardım Plz!!!

rakkaus

New member
arkadaşlar, win 7 kullanıyorum ve bilgisayarımda internet download manager diye bir porgram mevcut değil. ancak sadece warcraft3 mod serveralara girince donma sorunu yaşıyorum. diğer serverlarda herhangi bi sorun yaşanmıyor.

"MOTD_TEMP.htm" yi salt okunur yaptığımda ise oyuna hiç giremedim!
dediğim gibi internet dowload manager da kullanmıyorum.

bilgisi olan varsa beni aydınlatsın.

brod12

New member
Helal olsun kardeşim çok teşekkür ederim.allah ne muradın varsa versin allah senden razı olsun beni bu dertten kurtardın walla :durdurun