Vista yine kırıldı, olay tarihe geçti!

tokito

New member
bendede var amaa USB deki çoğu işlme boşa gidio
amaa normalde tam bir professional kulllanıcı için diebilirim.

I_PeNTaGRaM_I

New member
omorfuLis' Alıntı:
emin oLunuz vistanın kırıLmasına en çok sevinen kişi microsoft..hatta izin verende kendiLeri..neden die sorarsanız şuan çoğu insan vistaya geçiş yapıyor ve bundan gayette memnunLar..yakın geLecekte bütün resmi daireLerde vista kuLLanıLmaya başLanıcak..Türkiye için eLe aLırsak sadece bir vergi dairesinde en az 150-200 civarında Pc var bütün resmi daireLeri okuLLarı vs.. vs..düşünürsek sırf Türkiyedeki rant'ı siz düşünün...
işin özü bu bir pazarLama tekniğidir..VistaLarınızın tadını çıkarın, ama sakın unutmayın biLL gates istediği için şuan pcnizde vista yükLü..
Dostum önünde saygıyla eğiliyorum.. Tam benim gibi düşünüosun..
Biran düşünün XP'yi sadece yasal olarak kullanıldığını, microsoft bu kadar kişiye ulaşabilir miydi? Bu kadar güçlü olabilir miydi? Vista'da da aynı strateji devam edicek.. 100 yıl sonra tabii o zamana kadar microsoft batmazsa ki batıcaktır, o zamanki işlenim sistemide çatır çatır kırılacak... :melek

Swat_TR

Altın Üye
Teknoloji bu kadar gelişmişken bunun önüne geçmeleri imkansız. Daha vista çıkalı ne kadar oldu adamlar hemen kırdılar. İlk çıktığından çok iddalı konuşuyorlardı. İşte gördüler onlarda.

earwen

New member
silver021' Alıntı:
Walla ilk çıktığında kırılamaz dediler şöyle böyle dediler :p hehe kırılıdıktan sonra bill gates uçukladı :D iyide oldu 600 $ nedemek ya :D su an yükledim mis gibide kullanıyorum oda her ikisinide birden. ikisinide crack attım orjinal orjinal kullanıyorm :sigara
nerden yükledin acaba ?bi link falan?bi de vista 32 bit mi?ben de vista var şu anda ama format falan gerekirse elimde bi cd yok ,laptopla beraber hiçbişiy vermediler ne işletim sistemi cd si ne de driverlarını biz kendimiz yapıyomuşuz galiba kurtarma cdsi die bişiy ama beceremedim sanırım yapmayı:)

*nefret*

New member
Güzelmiş...Ama internet ar oldukça en muhteşem sistemler bile yapılsa yine kişi/kişiler çıkıp programı hackleyecektir

Cyfts

..::Hackhell Başhekimi::..
Vista, Microsoft un adını yeterince karaladı ..
önümüzdeki 3-4 yılda Linux tahta oturacak ..

HeaVenSiS

V.I.P
Herşeyin bi hilesi vardır onlar böyle milleti soymaya devam ederlerse yakında aç kalcaqlar zaten :D
Bravo adamlara ya az bile onlara...

µ.CastieL

New member
guselim vistayı yalama ettiler :D kıran kırana bende kıracuuuuuuummmm :p

yokmu kıran baska :D azuahaahahzauhzuah :D

fibonaccii

New member
arkadaşlar crack üretmek çok keyifli bir iştir. bu zevkin parayla pulla ifadesi olmaz. tabiki parasal boyutu da var. ama emin olun bedava lisans dağıtılsa yine de birileri crack üretmeye uğraşır. dedim ya zevk işi. tatmin olayı.

scorpion03

New member
bu adam makul bir fiyat koysa niye insanlar almasın?
yüzlerce dolarlık bilgisayar parçalrından bile pahalıya satarsan olacağı bu!!!!!!!!!!!

HTML