vista ultimate turkce hemde sadece 3 link

k_suvari

New member
Şimdi ben bunları indirdim. dosyaların toplam boyutu aşağı yukarı 1 GB fakat *.iso uzantılı dosyayı winrar çıkaramadı. bozuk arşiv sonu gibi bir mesaj veriyor. şimdi bunun nedeni ne olabilir. acaba başka bir numarası varda benmi bilmiyorum. dostum okadar zaman ayırdım bunları indirdim kotadan 1 GB gitti. Yardımcı olursanız sevinirim.

husso psykoman

New member
ben bir kas haftadir arkadasimizin verdigi vista yi kulaniyorum gayet guzel calisiyor ilk kurulusda acemeligime geldi 2 cide basariyla oldu :D

attila24

New member
çok enteresan ya

1251 gosteri 22 cevap 6 teşekkur cok enteresan rakamlar demekkı bu sıtenın yarısndan cogu tesekkur etmesını bılmeyen arkadaslarla dolu :eek:ha

krmbg

New member
vistayı şu an için düşünmüyorum çok eksigi war gibi.. oturmasını beklemek gerek.. ama yinede emege saygı.. teşekkür..

gold041

New member
k_suvari' Alıntı:
Şimdi ben bunları indirdim. dosyaların toplam boyutu aşağı yukarı 1 GB fakat *.iso uzantılı dosyayı winrar çıkaramadı. bozuk arşiv sonu gibi bir mesaj veriyor. şimdi bunun nedeni ne olabilir. acaba başka bir numarası varda benmi bilmiyorum. dostum okadar zaman ayırdım bunları indirdim kotadan 1 GB gitti. Yardımcı olursanız sevinirim.
dostum winrarla falan uğraşma neroda kalıbı diske yazdır seçeneği var iso dosyasını onunla yazdır

naramsin78

New member
Zip dosyasini unzip yaparken yanlis sifre hatasi veriyor. Yazik oldu onlarca saat indirmeye calistim, vay benim emeklerim :(

Attila24 arkadasim tesekkur ediyoruz etmesine de, bir de bu paylasimi kullanabilsek daha da tesekkur edecegiz.
Zipten cikarken dosyalar yanlis password hatasi veriyor. Bunun bir yolu yok mu.
Basarmis olan arkadaslara da sesleniyorum lutfen bir izahat bekliyoruz.
ISO'yu DVD'ye yazdirmak icin oncelikle zipten cikarmak gerekiyor. www.warecz.com sifresi baslarken sorunsuz fakat extract sirasinda sonlara gelirken password hatasi veriyor ve ISO cikarilamiyor.
Cok acele yardim lutfen.

Hiparci

New member
ya arkadaşlar pc nin kac bit olduunu nerden anlıycaaz
veya bitler arasındaki farkı anlatabilecek olan varmı?

HTML