vista ultimate turkce hemde sadece 3 link

seljuks

New member
iyi iyi askerliğimin bitmesine 7 gün kaldı inşallah silinmeden indiririz

bu arada 32 bit dimi

seljuks

New member
evet arkadaşlar ben geldim askerden çektim ve kurdum hiçbir sorun yok sadece yazdırırken yavaş yazdırın 4 le falan bu arada bunu veren arkadaşa çok teşekkürler

Fuat

New member
ya arkadaslar bunun dvd sini cektiren varsa kargoyla yollasın pm den 15 - en fazla 20 ytl ye anlasalım kargoyu ben öderim ama crackli felan olsn ugrastırmasın

cyber32

Banned
32 and 64

32 bir ve 64 bit Windows arasındaki en büyük fark bellek desteğinden ileri gelmektedir. 32 bit işletim sistemleri, işlem başına tahsis edilmiş en fazla 2 GB’lık bir bellek alanına sahip en çok 4 gigabaytlık (GB) sistem belleğini desteklerken yeni x64 işletim sistemleri, işletim sistemine bağlı olarak, 32 ila 512 GB’lık RAM alanını desteklemektedir ve donanım kapasiteleri ve bellek alanları genişledikçe, 16 terabayt (TB) büyüklüğe kadar sanal belleği destekleme potansiyeline sahiptir.

32 bit işlem gücünün sınırlarını zorlayan kullanıcılar için bu, büyük dosyaların daha hızlı açılabileceği ve karmaşık hesaplamaların daha kısa sürede gerçekleştirilebileceği, kısaca daha fazla verimlilik ve etkinliğe sahip olunacağı anlamına gelmektedir.

1-) Kullandığınız işlemcinin 64 bit desteğinin olması gerekmektedir. Windows XP 64 bit veya Server 64 bit CD takıp boot ettiğinizde zaten size işlemcinizin bu kurulum için uygun olup olmadığını daha başlamadan belirtecektir. Eğer sistem uygun değil ise kurulum başlatılmayacaktır. MUTLAKA CD-ROM dan BOOT ile kurulum yapılır.

2-) Belirgin ve memnunluk verici bir performans farkı vardır. Hele bir de kullanılan yazılımlar da 64 bit için derlenmiş ise fark çok daha büyük oluyor…… Örneğin SQL server için 8 saatte biten database derlemesi 64 bit sistemde ve 64 bit sql de 5 dakikada bitmektedir…….. 32 bit programlarınızı burada genellikle kullanmaya devam edebiliyorsunuz ve bunlarda da nispeten bir performans artışı görülür.

3-) Driverlar 64 bit olmalıdır. 32 bit driver kurulamıyor ve kabul de etmiyor zaten. Kullanılan işletim sistemine uygun olarak ilgili sürücüler indirilip kurulmalıdır.

4-) Mevcut kullandığın programlar genellikle çalışırlar…… 32 sistemler içine geirye dönük desteği devam etmektedir….. Program Files 386 ve Program Files olarak ayrılmışlardır. System32 kllasörü de 64 ve 32 bit uygulamalar için ayrı ayrıdır………… Bazen uyumsuz olan veya sorun çıkartan 32 bit uygulamalar olabilir tabii…. Ama genel anlamda çalışıyorlar…. Oyunlar genel manada daha hızlı ve performanslı çalışıyor ama bazı oyunlar da hiç çalışmıyor…. Knight Online oynanmıyor meselaa……Programlararınızı ve oyunlarınızı bu sisteme kurup denemeniz lazım.

Fuat

New member
peki dostum benim ki 32 bit ve 64 biti cd room dan kurmayı denesem kurulur mu? ve o zaman islemcim daha fazla performans mı gösterir yoksa hic mi kurulmaz ancak 32 bit mi kurmalıyım

Fuat

New member
sen indirip kurmustun dostum bana o dvd nin kopyasını göndersen olur mu? linkleri bi türlü indiremiorum cok zaman alıor bendeki de kotalı. 20 ytl ye kadar verebilirim kargoda benden rica etsem?

husso psykoman

New member
elerine saglik usta endirmeye basladim fransizca almanca ingilizce dil paketini endirmek istiyorum bir den fazla dil kuruluyor bi ara kurmusdum ama beta siydi paket leri nerden bulurum

incecorap

New member
vista ultimate updateinde dil seçimi update var ben meseka şuan fransızca ve ingilizceyi update ettim onlarıda kullanıyorum ama tek dil paketi update 1Gb onu bilmeni isterim kardeş

osman458

New member
burakgedik
kusura bakma mail adresine bilgilerimi attım bana da dvd gönderirsen sevinirim
simdiden tesekkür ederim

yimaz

New member
arkadasım biz bunu yüklemek icin xp yi silmemiz gerekiyomu ayrıca kurunca cd key ve kullanıcı adı şifre istemiyomu lütfen yardım

erkanozgur

New member
dostlar, part2 sunucu uzerinden silinmis... :S
1 ve 3 bolumleri indirdim ancak 2. bolumu alamadim :S:S
url verebilecek ya da dvd gonderebilecek olan varmidir acep... :|

HTML