Vista Gizemiyle Beraber Tarihe Karışacak

Fatih Hoca

Banned
Vista görselliği dışında beş para etmez bi sistem. Çok ağır. Xp'yi tek geçerim.

BS7aslan

Banned
Arkadaş şu an vista kullanıyorum Xp den çektiğimi bi ben bilirim bi yaratan...
Arkadaş tamam az Ram yiyor ama ağzımıza da sışıyor yahu..Mıknatıs gibi virüs çekiyor mavi ekran hataları güvenlik açıkları...
2gb RAM olmayan ve Vistayı kullanmayan konuşmasın şu an vista ultimate 64bit var harika ötesi e şimdi bide sp2 var windows 7 den 2 kat daha iyi oldu ama güzel oldu ha şimdi daha az ram yiyor
daha önce 1gb yerken SP2 ile 700mb oldu...

dogo1

New member
Benim anlayamadım Vista neden bu kadar kötülendi,insanlar şunu unuttu Vista en son donanım işlemciler ve ramler ile kullanılmak üzere yapıldı,ama ne yaptılar gittiler onu p4'lü 512 ramlere yükleyip hemen etiketi yapıştırdılar 'kasıyo'' diye senin için yapılmadı ki bu işletim sistemi,bu tip olaylar Vistaya darbe vurdu yoksa core 2 duo işlemcili 2gb civari bir donanım Vistada harika performans verir

JungeMan

New member
Benim anlayamadım Vista neden bu kadar kötülendi,insanlar şunu unuttu Vista en son donanım işlemciler ve ramler ile kullanılmak üzere yapıldı,ama ne yaptılar gittiler onu p4'lü 512 ramlere yükleyip hemen etiketi yapıştırdılar 'kasıyo'' diye senin için yapılmadı ki bu işletim sistemi,bu tip olaylar Vistaya darbe vurdu yoksa core 2 duo işlemcili 2gb civari bir donanım Vistada harika performans verir
aynen katılıyorum tam 1 sene oldu vista ya geçeli. hıc bir zaman xp daha iyi demedim. windows 7 tam sürüm olsun ona geçicem. her zaman guncel olmak gerekir

__CgR__

тнє ℓσя∂
win 7nin full sürüm cıkmadan kurmuycam ve win 7den vazgeçebilceğmi sanmıyorum

ManUtd

Nevşehir Lee
bill gates vista sayesinde birçok teknoloji firmasını ayakta tutmuştur.
vista için birçok kullanıcı donanım yükseltmiştir ve bu da w7 nin daha rahat çalışmasını sağlayacaktır.

kulalnıcılar yüksek bilgisayarlarda vista ile yavaş işlem yaparken birden w7 ye geçince hayran kalıp onu önermeye başlayacak ki bill abimiz yine karlı çıkacak.

tumantuy

New member
vistanın tek sorunu var ona sisteme zor gelecek program - oyun vb . şeyleri açamıyor ama xp sisteminiz çökene kadar pc yi zorluyor tek sorunu buda değil diğer oyunlara etkileşim sağlamamış örneğin farcry 2 gidi oyunlara açılışta zorlanma gibi sorunları var en iyi xp ve 7 dir microsoft için büyük kayıp bir çok arkadaşım vista yaptı daha sonra xp ye dön dü vista yüklemek isteyen var sa yüklemesin ben yükledim çok dandik sonra söylemişlerdi dersin

mavi64

New member
windows 7 kullanan arkadaşlara soruyom driver işini nasıl çözdünüz bende indirmiştim windowsun kendi sitesinden ama bir türlü sistemi tam oturtamadım bilgisayarım casper neo neq
Ben de toshiba marka laptopuma win7 kurdum.
Kuarken nerdeyse otomatik olarak bütün driverları tanıdı. Sadece ekran kartını kendim tanıttım (vista driverinden).
Şuan canavar gibi çalışıyo 2gb ram ile. Tek bir hata dahi vermedi.

Love you Win7

mosonur

New member
win7'ye geçelim de çok pahalı olmuş home premium 119,99 € bu kadar pahalı olmamalıydı. Biraz para kasalım da sonra alırız win7 ayrıca 2 senedir vista kullanıyorum maş. takır takır çalışıyor.(bu arada 3gb ram var :D) para kasana kadar VISTA FOREVER :):):)

HTML