Vista Enterprise SP1 & Windows Server 2008 SP1 Activasyon Crack % 100 Denenmiştir...

albay_1

New member
Vista Enterprise SP1 & Windows Server 2008 SP1 Activasyon Crack % 100 Denenmiştir...

- Kurulum bittikten sonra Start/Run(Çalıştır) açıp, services.msc yazıp enterlayın. Ardından servislerden Software Licensing i seçip Disabled moduna getiriniz. İşlemi yaptıktan sonra sistemi yeniden başlatın.

- Start/Run(Çalıştır) tekrar açıp C:\Windows\ServiceProfiles\NetworkService\AppData\Roaming\Microsoft\SoftwareLicensing yoluna gidiniz.( eğer olmuyorsa önce gizli dosyaları gösteri seçip sonra yolu takip ederek SoftwareLicensing yoluna kadar gidiniz.)

- tokens.dat dosyasını siliniz ve Crack klasöründe ki tokens.dat dosyasını sildiğiniz klasöre kopyalayın.

- Tekrar Run'a girip services.msc yazıp servisler paneline gidiniz. Ve Software Licensing'i Automatic moduna getiriniz.

- Crack klasöründe ki vistaactivation.exe dosyasını çalıştırınız. Continue dedikten sonra sürüm seçimi yapmanızı isteyecek ve buradan Ultimate'yi seçiniz.

- Bir hata alacaksınız ama önemsemeyin Ok diyip kapatın. Sistemi yeniden başlatın...

- Sisteme login olduğunuzda sizden CD-Key isteyecektir. Buraya CD-Key'imizi girip aktivasyonu yapıyoruz hepsi bu kadar :)

CD - KEY : 6F2D7-2PCG6-YQQTB-FWK9V-932CC

NOT: Aktivasyon yaparken İnternetinizin bağlı olduğuna emin olun.

Not : Bu işlem Windows Server 2008 içinde geçerlidir.
Zaten Bu işlem Server 2008 de denendikten sonra enterprise de denenmiştir...

__CgR__

тнє ℓσя∂
teşekkürler deneyenler yazarsa iyi olur kullanıcak arkadaşlar için
ve lütfen taratmadan kullanmayın arkadaşlar

albay_1

New member
:durdurunARKADAŞLARIM SİZİ ÇOK SEVİYORUM BENİ İYİ DİNLEYİN YUKARININ DETAYLI ALINTISIDIR BEN DENEDİM OLDU

1 - Kurulum bittikten sonra başlat (Çalıştır) açıp, services.msc yazıp enterlayın. Ardından servislerden yani hizmetlerden en

aşağıda olan YAZILIM LİSANSLAMAYI seçip devre dışı moduna getiriniz. ve sonra aynı yerden bu sefer durdur deyiniz.

2 - başlat(Çalıştır) tekrar açıp C:\Windows\ServiceProfiles\NetworkService\AppData\ Roaming\Microsoft\SoftwareLicensing

klaörünü bulun ( eğer olmuyorsa önce gizli dosyaları gösteri seçip sonra yolu takip ederek SoftwareLicensing yoluna

kadar gidiniz.)

3 - tokens.dat dosyasını siliniz ve Crack klasöründe ki tokens.dat dosyasını sildiğiniz klasöre kopyalayın ve dosyayı sağ

tıklayıp disk alanından veri kazanmak için içeriğini sıkıştırı tıklayın tamam deyin ..

4 - Tekrar başlat çalıştıra girip services.msc yazıp servisler paneline gidiniz. Ve yazılım lisanlamayı otomatik moduna

getiriniz.

5 - Crack klasöründe ki vistaactivation.exe dosyasını sağ tıklayın yönetici olarak çalıştırınız. Continue dedikten sonra

sürüm seçimi yapmanızı isteyecek ve buradan Ultimate'yi seçiniz.

6 - Bir hata alabilirsiniz ( ben almadım KABUL ONAYI ÇIKTI ama ) çıkarsa önemsemeyin Ok diyip kapatın. Sistemi yeniden başlatın...

NOT: Aktivasyon yaparken İnternetinizin bağlı olduğuna emin olun.

VİSTA ENTERPRİSSE ULTİMATEDEN İYİDİR DEDİLER BANA HACKERLER

VİSTA ENTERPRİSSE AKTİVE ETMEYİ HİÇ AMA HİÇ GÖREMEDİM 10 YILDAN FAZLADIR İŞLETİM SİSTEMLERİ İLE

UĞRAŞIYORUM haberiniz ola KARDESLERİM SELAMETLE KALIN..

Benim anlamadığım konu açan ben deneyen yine ben sen konuyu ayrı bir yerde tekrar açıyorsun kendi konu gibi hemde hackhell forumda
başka forumda açsan bir şey demem ama aynı forumda açman şık olmamış...

SalemCounter

New member
emeği geçenlere sonsuz teşekkürler windows vista enterprise sp1 64bit kullanıyorum denedim oldu fakat bir yeri atlamışsınız

!!!"Bir hata alacaksınız ama önemsemeyin Ok diyip kapatın. Sistemi yeniden başlatın..."!!!

yanlız arkadaşlar bişeyi unutmuşsunuz en son sistemi yeniden başlattıktan sonra key girilecek ya keyi bir yerlere not edin diye yazmamışsınız pc key ekranında kaldı Allah'dan diğer pc den keyi yazdım sistem açıldı yoksa elimizde kalacaktı sistem

erdem299

New member
bu yazdıkların 64biti içinde geçerlimi

fiko0101

New member
yemiyor bosa ugrasmayin söylendigi gibi yaptim serial girildiginde korsaan oldugunu sölüyor bosa zaman gecrimeyin ,yinede konu yazan ve ekleyen arkadasa tesekürler oluyor demis ama malesef denenmis desde bende denedim olmadi isteyen deneyebilir