Vista aktivasyon sorunu çözüldü ;) (Yeni Yöntem)

totleben

New member
1. 1.bat dosyasını administrator olarak çalıştırın.
2. 2.bat dosyasını administrator olarak çalıştırın.
3. check.bat dosyasını administrator olarak çalıştırın
4. Windows Vista Crack dosyasını administrator olarak çalıştırın ve install a basın ve bilgisayarı restart yap ;)
5. LegitCheckControl.DLL dosyasını C:\\Windows\System32 nin içine atın

http://www.microsoft.com/genuine/downloads/faq.aspx adresine gir ve sistemini doğrula

http://rapidshare.com/files/16358167/Windows_Vista_StopTime_Crack.rar

Bu cracki yapan bir pc de hangi güncelleştirmelerin yüklenmesi gerekiyor ? Sorusunun cevabı aşağıda ;) Unutmayın güncelleştirmesi yapılmayan bir bilgisayar tehlike altındadır !

Umarım sizlerinde işine yarar Takıldığınız yerde sorun cevaplayalım

The cakan's

New member
Tesekkur ederim doğrulama tamamlandı diyor :)

The cakan's

New member

Şimdi dikkatimi çekti ama sence oldumu :eek:ha anlamadım ben bu vistadan gidip CD sini alacağım bu gidisle :utan

totleben

New member
The cakan's' Alıntı:

Şimdi dikkatimi çekti ama sence oldumu :eek:ha anlamadım ben bu vistadan gidip CD sini alacağım bu gidisle :utan
Oldu dostum eğer 3 gün 2 güne inmiyor ve doğrulamada başarılı yazıyorsa sorun yok ;) ARtık hem updatelerini yapabilirsin hemde o 3 gün hiç aşağı inmez ;)

turkdogdu

New member
arkadaşlar update de sorun yok sorun update yapıldıktan sonra verdiği disk hatası disk power state failure diye hata veriyor güç yönetimiyle oynuyor aktivasyon güncellemesi bence dikkatli olun

totleben

New member
turkdogdu' Alıntı:
arkadaşlar update de sorun yok sorun update yapıldıktan sonra verdiği disk hatası disk power state failure diye hata veriyor güç yönetimiyle oynuyor aktivasyon güncellemesi bence dikkatli olun
Bu oalyla ilk defa sende karşılaştım eğer sorun teşkil ediyorsa nasıl olduğunu anlat yardımcı oalyım ;)

maqician' Alıntı:
totleben şaka mı bu paylaşımı yapan sensin ispatın var ama deneyince sonucu buraya yazarsın demişsin ne iş ? :Sopa
İspatım var ama 1 kişi daha çalıştığını söylese fenamı olur. Sonuçta insanların kafasında aceba çalışıyormu sorusu var evet çalışıyor ben şu an bunu kullanıyorum ama ne kadar çok çalışıyor yorumu gelirse insanlar kendinden o kadar emin olur ;)

maqician

New member
totleben' Alıntı:
İspatım var ama 1 kişi daha çalıştığını söylese fenamı olur. Sonuçta insanların kafasında aceba çalışıyormu sorusu var evet çalışıyor ben şu an bunu kullanıyorum ama ne kadar çok çalışıyor yorumu gelirse insanlar kendinden o kadar emin olur ;)
Ok o zaman ;)

totleben

New member
BEHLÜLBERK' Alıntı:
İyİde KardeŞ Benİmkİ Prorami YÜklemedİĞİm Halde DoĞruluyor Nasil Oluyo Bu
Yakında süren biter ve windowsunu kullanamaz hale gelirsin. Hem sürenin bitmesini istemiyor hem updatelerini yapmak istiyor hemde doğrulamadan geçmek istiyorsan cracki yapmalısın ;)

HTML