vBadvanced Dynamics [Dinamik Portal Sistemi]

ProwL

Gitarist
Kurulum:
forum klasörü içindeki dosyaları ellemeden forumunuzun bulunduğu dizine atın.
"Dynamics" klasörü portalınız olacaktır. forum dışındaki dizine veya yine forumun içerisine atabilirsiniz.

Dynamics klasörü içindeki "dyna_config.php.new" dosyasının adını "dyna_config.php" olarak değiştirin. cdmod777 yani yazılabilir yapın.

şimdi "forum/admincp/vbadyna_install.php" dosyasını explorerda çalıştırıp kurulumu takip edip bitirin.

verdiğim ekle "Extras (do not upload)" klasörü içindeki forumpath.php dosyasını forum ana dizinine atıp forum yolunuzu kopyalayın ve "dyna_config.php" dosyasını açıp "$forumpath" yazısının karşısındaki iki tırnak içerisine yapıştırın.

diğer ayarları admincp den kendiniz yapabilirsiniz.

kolay gelsin

FaLCoN_TiGeR

∂єѕιgη ву ƒαℓ¢ση
index.php yi forum.php olarak değiştir upload klasörünün içinden çıkan cmps_index.php veya ona benzen indexi, index.php olarak değiştir ve forum anadizinine at.

gynoferon

New member
acil

Kurulum:
forum klasörü içindeki dosyaları ellemeden forumunuzun bulunduğu dizine atın.
"Dynamics" klasörü portalınız olacaktır. forum dışındaki dizine veya yine forumun içerisine atabilirsiniz.

Dynamics klasörü içindeki "dyna_config.php.new" dosyasının adını "dyna_config.php" olarak değiştirin. cdmod777 yani yazılabilir yapın.

şimdi "forum/admincp/vbadyna_install.php" dosyasını explorerda çalıştırıp kurulumu takip edip bitirin.

verdiğim ekle "Extras (do not upload)" klasörü içindeki forumpath.php dosyasını forum ana dizinine atıp forum yolunuzu kopyalayın ve "dyna_config.php" dosyasını açıp "$forumpath" yazısının karşısındaki iki tırnak içerisine yapıştırın.

diğer ayarları admincp den kendiniz yapabilirsiniz.

kolay gelsin

kardeş bunu resimli anlatman veye daha detaylı anlatman mümkünmü acaba tarif ettiğin gibi yapıyorum lakin anasayfada portal yok adres yolunuda giriyorum yine çıkmıyor bakta sende izmirliymişsin şu karadeşine bir yardım ediver lütfen

teşekkürler

FaLCoN_TiGeR

∂єѕιgη ву ƒαℓ¢ση
Gayet net anlatmış

Şu bölümü hatasız yaparsanız sorun olacağını sanmıyorum ben kendim denedim sorunsuz çalıştı.

FaLCoN_TiGeR

∂єѕιgη ву ƒαℓ¢ση
win host kullanıyorsan forumpath.php yolunu kabul etmiyor. yani vbadvanced winde çalışmıyor :S