VB 4 Üye Davetiye Sistemi

MaReNiSiS

New member
Vbulletin 4.0.2 kullanıyorum. Üyeler için davetiye sistemi yapmak istedim, bir cok yerde arastırıyorum kac gündür ancak kimse sağlam bi acıklama doğru düzgün bir paylaşım yapmamış. Herkes aynı şeyleri kopyalayıp editleyip paylaşmış. invites system vb4 diye bir eklenti var ancak para ile satılıyo. Bu işten anlayan birisi yardım edebilirse memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

FaLCoN_TiGeR

∂єѕιgη ву ƒαℓ¢ση
Ben yardımcı olayın.

Geniş Özellikler:
* Sistemi küresel ve kapatılabilir.
* Konfigüre son kullanma süresi davet ediyoruz.
Yayınlanan * Tarih, renk vurgular ve seçenekleri olan bekleyen temizlemek için, süresi dolmuş veya reddedilen davet davet ediyor.
İsterseniz * Günlük, kapatılabilir hatırlatmaları ve son kullanma bildirimleri davet ediyoruz.
* Yetenek ne sıklıkla hatırlatmaları gönderilebilir tanımlamak için kullanılır.
* Hedef alınan davetleri reddetmek için.
* Yetenek kalıcı olarak gelecek davetiye alma, davet markalama otomatik olarak reddetti ve bir admincp veritabanı yönetim arayüzü ile çıkmak.
* Otomatik önlenmesi zaten kayıtlı e-postalarınıza gönderdi olmaktan davet ediyor.
* Otomatik önleme aynı e-posta birden çok kez gönderdi olmaktan davet ediyor.
* Ya kayıt sürecini açık tutmak için ya da mümkün davet registrants için sadece kısıtlamak için.
* Yetenek kullanıcıları tanımlamak olarak "İlk Arkadaşlar". Tür kullanıcıların tüm yeni registrants ile karşılıklı haline Arkadaşları olsun olmasın davet etti.
* Eğer kayıt açık ise, sayısı sınırsız sahibi her üye davet ediyor.
* Eğer özel kaydı ise, otomatik olarak her hafta sonu etkinliği temelinde tahsis davet etmektedir. Bu admincp den kapatılabilir.
* Eğer kaydı özel olduğunu, süresi ve davetler veren kuruluş hesabına kredi davet dönmek reddetti.
Otomatik ayırma alternatif * olarak (ki), var olan bir yetenek X vermeye sağlayan bir "Tahsis Invites" aracıdır kapatılabilir üye için belli bir kritere uyan davet ediyor.
* Miktarı bir kullanıcı tarafından doğrudan admincp kullanıcı yönetimi arayüzü üzerinden düzenlenebilir ve mülkiyeti davet ediyor.
* Ek olarak, bir yapılandırılabilir numarasını değiştirmek ün üzerinde verilir davet ediyor.
* Eğer geçerli bir "Sayı Yeni Davet" sorusu kullanıcının izinlerini dayalı UserCP bu kullanıcı için görüntülenir.
* Bir davetli kaydolduktan otomatik olarak davetli için bir yönlendirme olarak belirlenir, ve yayıncı davet civarında gitmek için bir yol yoktur ki.
* Bir davetli kaydolduktan ve davetli veren kuruluş davet Arkadaşları otomatik olarak ayarlanmıştır. Powered Seçenekleri'nden kapatılabilir -> Invites Sistemi
Eğer bu sertifikayı verenin kullanıcı grubu ayarlarında belirtilen * Bir davetli kaydolduktan davetli otomatik olarak doğrudan özel bir kullanıcı grubunun içine konabilir.
* İnsan doğrulama birden çok bildirim önlemek için.
* Kullanıcı grupları ya izin verilebilir ya da yeni davet sorununa izin verilmedi.
* Üye ya birlikte gitmek veya üyenin kullanıcı grubu ayarını geçersiz yapılandırılabilir.
* Etkin olmayan kullanıcıları giderek onların davet kaybederler. Kaç davet hareketsizlik her hafta için kaybolur size bağlıdır - sayı Powered Seçenekleri'nden yapılandırılabilir -> Invites Sistemi.

Kurulum;
upload klasörü içindekileri ftp den anazidine yükleyeceksin daha sonra product-psionic_invites.xml dosyasını admincp ürün yönecisinden yükleyeceksin bu kadar. Ayarlarını vbulletin seçeneklerden yapabilirsin. Kolay gelsin.

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

Rar Pass: hackhell.com

MaReNiSiS

New member
İlginiz için teşekkürler. Ama gene olması. Versiyonu 3.0.0 bu. 3.0.2 si ile de denedim aynı sorun vardır. Üye olmaya çalışınca davetiye sistemi ile olunduğu uyarısını veriyor ancak hiç bir üye içeriden davet edemiyor. Öyle bir link veya buton herhangi bir yere gelmiyor. Bunu da az önce denedim gene aynı problem var. Bir bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Arkadaşlar yok mu anlayan bilen kimse? Bir sürü forumda kullanılıyor. Hiç paylaşmak anlatmak isteyen yok mu?

FaLCoN_TiGeR

∂єѕιgη ву ƒαℓ¢ση
vbulletin seçeneklerde ayaraları düzenlemen gerekebilir. vbulletin 4 kullanmadığım için test etme imkanım yok şu anda ama muhtemelen ordan ayarlanıyordur.

MaReNiSiS

New member
Ayarlamalardan tüm ayarları yaptım o kadar ingilizcem var. Dediğim gibi üyelerin davetiye gönderebilmesi olayını halledemedim.

Sorunu manuel olarak hallettim. Emeğiniz için çok teşekkür ederim.