Vakit’in sahibi ve sorumlu müdürü için yakalama emri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ogamemanya

New member
B€ZGİN' Alıntı:
İlerleyen günlerde karşı tarafın düşüncesine saygı duymayıda öğretirim sana ama şimdilik kapasiten buna müsait değil zamanla alışırsın sindire sindire öğreticem sana bunları sıkma canını :vur
Adam gibi yorum yap. Terbiyesizlik yapma

free!

artık yok...

B€ZGİN

Banned
ogamemanya' Alıntı:
Adam gibi yorum yap. Terbiyesizlik yapma

Adam gibi değil Adamına göre yorum yaptım adam gibi yorumum ilk sayfada Adam gibi okumassını biliyosan oku bilmiyosan kolpadan terbiye tripleri yapma
Ayrıca
Sen neden üstüne alındın anlayamadım ama herşeyi üstüne alma
Altından kalkması zor olur :vur

and1

New member
B€ZGİN' Alıntı:
Adam gibi değil Adamına göre yorum yaptım adam gibi yorumum ilk sayfada Adam gibi okumassını biliyosan oku bilmiyosan kolpadan terbiye tripleri yapma
Ayrıca
Sen neden üstüne alındın anlayamadım ama herşeyi üstüne alma
Altından kalkması zor olur :vur
forumu mahalle kadınlarının kawga yerine dönüştürme,sınırları aşma...

B€ZGİN

Banned
and1' Alıntı:
forumu mahalle kadınlarının kawga yerine dönüştürme,sınırları aşma...

Vakit gazetesi hakkındaki habere
Vakit gazetesinin hukuk servisinin basın açıklamasını verdim
buraya kadar ters olan bi şey yoktur umarım sizin görüşlerinize ters düşmesi haricindeki sizin görüşlerinize ters olmuş olmamış benim meselem değil Fazla takmıyorum yani senin görüşlerine tersmi değilmi

Hukuk servisinin basın açıklamasına kendi görüşlerini yansıtmadığı ,için safsata diyen çıkarsa aynı seviyede cvbını alır

O cvba zıplayan sen ve senin gibilerde olursa ki onlarda verdikleri cvpta geçen kelimeler ölçüsünde cvbını alır

Yani Ya susucaksın ya Adam gibi kelimeler kullanıcaksın kurmaya çalıştığın cümleler içerisinde

Sonra mahalle karıları gibi komşular yetişin diye bağırmaya başlarsında yetişenlerde kurtaramaz seni kendi cümlelerindeki pis kokulu kelimelerin hesabından :vur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML