Uykusuzluğa kaç saat dayanabilirsiniz?

En fazla kaç saat uyumadınız?

• 12 saat

Kullanılan: 11 5.7%
  • 24 saat

Kullanılan: 46 24.0%
  • 36 saat

Kullanılan: 44 22.9%
  • 48 saat

Kullanılan: 16 8.3%
  • 48 saat ve üstü

Kullanılan: 75 39.1%

• Kullanılan toplam oy
    192

1001Design

330i ///M3 Design
~50 saat
Alanya'nin KizLari SagoLsun

:biggrin

NasHira

New member
Non-sleep team a yenı gırdım hemen temsılcılığımı gosterıyım :D 48 ve çok çok üstü desem yeridir :D

:..asker..:

New member
günde 2 saat uyuyarak 4 gün üst üste devam ettim...yani 96saat ... sonra baktım mal gibi dolaşıyom bırakmıştım... :D

seleca

New member
projeyi yetiştirmek için 56 saat uyumamıştım... Ondan sonra 16 saat uyumuşum.. Ne günlerdi.. şimdi ise 18 saati geçerse direkt uyuma moduna geçiyorum:)

sy_cool_26

New member
110 saat uykusuz kalına bileceğini bi yerde okumuştum 488 saatten fazlada uyukuya dayana biliyorum santralde bazan hiçbişey yolunda gitmez

kurtcobani

New member
askerde operasyonda uykusuz kalmıştım ne gece hayatı ne eğlence 4 gün iyi hatırlıyorum uyumamak için şarkı söylüyordum

kobra2130

New member
36 saat uyumamıştım.bunun 12 saati araba kullanmıştım..ve artık yollarda 3 tane çizgi görmeye başlamıştım..:d

anatoliya

New member
non sleep team burayamı tasındı noluyoz yaww valla bende kısa aralıklarla oyun oynuyarak 36 saat uykusuz kaldım ensonunda mutan gibiydim herkez yaratık olmuşmuştu tırsıp yattım bende :D:D:D

48 saatten sonra hayal ve gerçek hafiften karışmaya başlıyo zaten fazla uykusuz kalmayın hiç tavsiye etmem :D

HTML