uygulamalı ders: ücretsiz, kalıcı, etkili link alımı

goldfather

New member
Web alemine gönül ve emek veren tüm arkadaşlara iyi çalışmalar dilerim.
size tanıtacağım ve tamamen ücretsiz olarak sitelerinizi tanıtabileceğiniz sitemiz

webtavsiye.com

Öncelikle bizim ve bizim gibi sitelerin önemini biraz anlatayım.

Örneğin yeni bir siteniz var ve backlink alamak için toplistlere, directorylere uzuuuun uzuuun ve sinir edici bir sürü vakit ayırıyorsunuz. peki bu sitelerden gelen ziyaretçiler sitenizde ne kadar kalıyor? geri dönüşleri ne oranda? ki en önemli olan konu bu.

Ben size söyliyim neredeyse hiç. Çünkü genelde bu yolla gelen ziyaretçiler sitenizin amaçlarına ve içeriğine göre yönlendirilmezler. Büyük olasılıkla tesadüfler sonucu sitenize ulaşırlar.

Sizlere farkları şöyle anlata bilirim.
Mesela sitenizden kendi emeklerinizle hazırlayıp yayınladığınız özgün bir makaleniz var. Makalenizin konusuda bu yazıdaki gibi etkili ve kalıcı backlink almakla sitenizi tanıtmakla ilgili olsun.
Ben bir kullanıcı olarak bu makaleden bir fayda sağladığım taktirde devamını okumak için bu siteye girer ve daha sonrada içeriklerinden ve bilgilerinden faydalanmak için aklımın bir noktasına bu siteyi kazırım. ve daha sonra içeriklerin gelişmesine göre devamlı devamlı bu siteye girerim.

Yine ben aynı siteyi aradığım bir konuda yardım almak için değilde bir şekilde directoryler üzerinden toplistler üzerinden buldum ve işime hiç yaramayacak sorunumu çözemeyecek kısır bir yolla ulaştım. Sizce bu sitede nekadar kalırım? bana nekadar faydası olur? Yine söyleyeyim neredeyse hiç.

nedenmi?

çünkü directoryler sitelerin faydalı yönlerini göstermez, hedef odaklı değillerdir sizi sadece ana sayfaya yönlendirirler, bu durumda kullanıcılar bilgi alamadıklarından sitenizde akıllarında kalıcı olmaz.

peki benim tavsiyem ne olur?

"kesinlikle sitenize içerik kasmanız yönünde olur."

Çünkü özgün içerikler sizi kalıcı ve prestijli yapar. Google arkadaşımızda ençok buna önem verir. Detaylara girmeden söylemek gerekirse açıkçası özgün içerik sizi uçurur.

şimdi bu yazıyı buraya kadar yaz babam yaz ne yapmaya çalışıyor bu adam diyebilirsiniz.

aynen size yukarıda anlattığım olayı kanlı canlı uyguluyorum.

herkesin beğenebileceği faydalı bir yazı yazıyorum ve yazıya referans olarak kendi sitem olan webtavsiye.com sitesini gösteriyorum. bu sayede sizlere webtavsiye.com dan bu gibi içerikler konusunda daha fazla örnek bulabileceğiniz konusunda piskolojik bir imgeleme yapıyorum.

olay tamamen budur ve bu şekilde işliyor anlayacağınız.

uygulamalı ders diye buna denir

şimdi gelelim webtavsiye.com ile bu işin ne alakası var?

1 - öncelikle sitemi tanıtıyorum ve bunu kabul ediyorum.

2 - El emeği Göznuru hazırladığınız ve sitenizde yayınlayarak google kardeşe indexlettiğiniz özgün içerikli olduğunu düşündüğünüz bir yazınız var. yazınızı google indexleyecek ve insanlara aradığı konu hakkında bilgi verecek kadar uzun olmak kaydıyla bir kısmını webtavsiye.com sitesinde yayınlayın.
Örneğin : yazınız 1000 kelimeden oluşuyor. siz yazının hepsini değilde örneğin 400 kelimesini yayınlayın ve devamı kendisiteniz.com da diye not düşerek referans verin. bu sayede sitenize sürekli, akılda kalıcı ve kaliteli kullanıcı geridönüşü sağlamış olursunuz.
UYARI : burda önemli olan şudur eger yazınızı önce kendi sitenizde yayınlayıp google indexletmezseniz yazınız tamamen yayınladığınız sitenin özgün içeriği gibi olurki bu durum emekler boşa gitti demektir.

sitemizi incelerseniz Bu kurallara uyan içerikler hemen ön sayfada yayınlanacaktır yeterki sitenizi yada makalenizi düzgün tanıtın.

Arkadaşlar webtavsiye.com

Sitemiz linkleme sitesidir ve kendi sitelerinizide siteleriniz hakkında uygun ve bilgilendirici güzel bir tanıtım yazısı ile tanıtabilirsiniz. yada sitelerinizde bulunan makaleleri yayınlayarak sitelerinize referans verebilir ve sürekli olarak ziyaretçi çekebilirsiniz.

NOT : Bu arada saçma sapan siteyi sadece backlink almak için kullanmayın. Bu tarz mesajlar anında silinecektir.

ilginize şimdiden teşekkür eder saygılar sevgiler dilerim.

bu arada bu yazıyı referans falan gösterirseniz webtavsiye.com sitemden bahseder, kaynak gösterir yada tavsiye ederseniz sevinir, dua eder, Allah razı olsun derim.
gerçi yapmasanızda yinede dua eder, Allah razı olsun derim ancak İçten ve Samimi olmaz.

sabreden ve sonuna kadar okuyan arkadaşlara teşekkür eder herkese başarılar dilerim

Göktuğ Baldemir