uydudan versiyon güncelleme hakkında!!!

vaynett

New member
Herkese merhaba böyle özgür bir formda buluşmak çok güzel gerçekten.Bi sorunum var yardımcı olursanız çok sevinirim gerçekten çoooook merak ettiğim bir konu...Şimdi bende rs 232 kablo var uydu alıcım da vestel güncellenebiliyor bilgisayarımda var netten takip edebiliyorum ama bu güncelleme işini nasıl yapacağız adım adım tarif eden biri olursa çok teşekkür edicemm ona...

denizriza

New member
ya arkadaslar bendede digital uydu alicisi var markasida EDISION . Ben Almanyadayim RS 232 Kabloyla PC ye baglanti yapiyorum ama gerisi yok. PC dende pek anladigim yok iste öylesine takiliyorum acemice. Bana bu konularda yardim edebilecek arkadas larvarsa lütfen sunlari bana bir izah etsinler Allah rizasi icin. Ya benim Pc bilgim olmadigi icin paylasimdada bulunamiyorum kusura kalmayin.sizlere iyi Forumlar.

xsuaty

New member
denizriza' Alıntı:
ya arkadaslar bendede digital uydu alicisi var markasida EDISION . Ben Almanyadayim RS 232 Kabloyla PC ye baglanti yapiyorum ama gerisi yok. PC dende pek anladigim yok iste öylesine takiliyorum acemice. Bana bu konularda yardim edebilecek arkadas larvarsa lütfen sunlari bana bir izah etsinler Allah rizasi icin. Ya benim Pc bilgim olmadigi icin paylasimdada bulunamiyorum kusura kalmayin.sizlere iyi Forumlar.

Türkiyede Edısıon isimli bir receiver yok ama sen yinede makinandan sistem bilgisinde yazanları buraya bi yaz ona göre yardımcı oluruz

denizriza

New member
ilgilendiginiz icin tesekkürler
SW Versiyonu 0211(00-01-00-02-ff-ff-ff)
MSC Ver: .Ob17
Website: None
Compiling Time: 2006-04-01 . 17:41:25
Ürün: XXX
Sistem bilgileri olarak bunlar var birde beraber Info Cd si var
Bin menüsüne falan gidince kare sklinde bir alfabeyle yazilmis anlasilmiyor

jaska

New member
bende sky 7600 nextstar var internette var ama buna güncelleme işini gerçekleştiremedim.bildiğim kadar.2005 ve 25000 versiyonları yüklenebiliniyormuş.yardım ederseniz çok memnun olurum.şimdiden çok teşekkürler.

saymen.say

New member
SELAM ARKADASLAR bende besta marka bır dvb var bırden bıre yayın kesıldı ve bır daha kendısınden haber alamadım .. bır guncelleme olayı varmıs ve bulundugum bolgedede bu markanın cd s yokmuş bunu pc den ben kendım yapa bılırmıyım yardımcı olusanız sevınırım cunkı bızım buralarda bu dvb benım herseyım tesekkurler

HTML