****uludağ üni****

yeldamm

New member
ben uludağ ünv işletme bölümü 4. sınıf öğrencisiyim A2 sınıfına slm lar yeni arkadaşlara yarrdımcı olabilirim

shanix

New member
bende uludag üni. ögrencisiyim ali osman sonmezden mezun olduk :D ve 1. sınıf EKONOMETRİ ile baslayacam :D muhasebeyi iktisatı felan kimden alacagıma dair yardım ederseniz sevinirim :D fikri pala vs. notu bol hocaları bilmek isterim :)

eduguar

New member
bu dönemde bittii herkese geçmiş olsun yaz okuluna kalanlarada sabırlar dileyelimmm....... ekonometre 3.

HeaVenSiS

V.I.P
Selam gizem ben Ali üniversiteden değilim ama bursalıyım kampüsünü hiç beğenmiyorum hiç yakışmıyo bence üniversiteye...

GKYyy

New member
herkese slm ben gokhan bu yıl hazırlık okudum bende uludaglıyım...bu yıl endustri muhenhdisligi 1 e baslıcammm. ama bi ısınamadım su okula yaaa:(:(

cellat_erd

New member
slm ben erdem bu sene yatay gecisle geldim ceko 2. sinif 2. ogrenim ogrencisiyim bakalim mezun oldugumda buradan guzel anilarim olacakmi

mchasso

New member
walla bende uludağ univ teknik bilimler meslek yüksek okulundan mezunum iktisatta cok türk dili dersini aldım :D memnun olduk gizem

iyiol88

New member
Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Bölümü 2. Sınıf Öğrencisiyim. ama 3. yılım :)) .kopamıyorum okuldan ve görükleden :)

lımon

New member
slm arkadaşlar ben de pdr 3. sınıf öğrencisiyim . boludan 1. sınıfta uludağa geçiiş yaptım. iiki yapmışım diorum.

abantla uludağ karşılaştırılıamaz. daha ii üniler var tabiki ama uludağa gelenler olumsuz eleştiri yapmasınlar bence. halimize şükredelim. uludağ gibi yem yeşil bi kampüse nadir rastlanır.gerçekten bi cennet. orman hayvanlar falan :D

güzel güzel...

mchasso

New member
slm arkadaşlar ben de pdr 3. sınıf öğrencisiyim . boludan 1. sınıfta uludağa geçiiş yaptım. iiki yapmışım diorum.

abantla uludağ karşılaştırılıamaz. daha ii üniler var tabiki ama uludağa gelenler olumsuz eleştiri yapmasınlar bence. halimize şükredelim. uludağ gibi yem yeşil bi kampüse nadir rastlanır.gerçekten bi cennet. orman hayvanlar falan :D

güzel güzel...
bende bir u.i mezunu olarak şenliklerimizi gelin görün diyorum çok meşhurdur bizim şenliklerimiz :D çok özledim ünivimi yaaa :/

Arpej

♪ iяяєpℓαc&#110
bende bursada yasiyorum uludag ogrencilerine gitar dersi verilir hemde 2 ayda ogretme garantisi ile :)

mehmetaa

New member
Uludağ Üniversitesi 2009 şenlik programı bir bölümü aşağıdadır

12 Mayıs Salı günü Emre Aydın
13 Mayıs Çarşamba günü Grup Gece Yolcuları
14 Mayıs Perşembe günü NEV
15 Mayıs Cuma günü Mercan Dede

HTML