****uludağ üni****

emystery

New member
merhaba arkadaşlar:goz: bende bi uludağ üni li olarak burada konu açmayı kendime görev bildm. üni mizi tanımak isteyen arkadaşlar için sitemizi aşağıya yazıyorm...

www.uludag.edu.tr

buarada ben gizem uludağ iibf işletme hazırlık öğrencisiym:victory bütün uludağ üni li arkadaşları buraya bekliyorm...

tiskiyt

Banned
ben volkan. iibf iktisat 2. sinif ogrencisiyim. mekan güzel, kostüm güzel, dersler güzel ama nedir bizim bu hocalardan cektigimiz. :( yine yaz okuluna kaldik....

bu arada selam gizem :victory

zalgat

New member
uludağ üniversitesi işletme bölümü 2002 mezunuyum... dünyanın en güzel üniversitesini mutlaka görmelisiniz. en çok bahar şenliklerini özlüyorumm, bir de kendine has ve aynı model giyinen kızlarını:)

SHeVo

New member
iyi akıl etmişsin gizemcim.üniversitemizi tanıtmamız gerekiyo.
bu arada inşşallah hazırlığı geçmişsindir :)

makine 3 ahmet serhat toprak........

єяєη

є-∂єsїgηє&#1103
Selam Millet Ben Ali Osman Sönmez End. Meslek Lisesinden Bu Yıl Mezun Oldum Uludağ Üni. Tekstil Bölümü 2 yıllık direkt geçiş ve 4 yıllık taban puan kaçla alıo aşağı yukarı =) aklımızda bulunsun

ozgur83

New member
selam millet ben daha yeni mezun oldum ve eminim üniversitemizi cok özliyeceğim kendinize ii bakın

suat08

New member
bende uludağlıyım iktisat 2 ye geçtik kazasız belasız bende bu bölümü yeni farkettim uludağ var mı yok diye baktım olmasa açacaktım gerek kalmamış gizem arkadaşımıza teşekkürler bu arada iibf hakkında bilgi hoca ders seçme konusunda iddalıyımdım isteyene yardım ederim.

yksn?

New member
slmmm :)

slmmm bende varım...Uludağ ünv.fen bilg öğrt...Ünv. harika görmeniss lasımmm :victory

sinan208

New member
ben lise ğrencisiyim ama sizin kadar ünide bulumdum bu tıp fakultesinini işleri ne uzun suruyor kardeşim ya:D şakası bi yana gercekten uu cook iyi bir üniversite burdasa uü de okumak ayrıcalıktır hele bide çelebiliysen uü de okuduysan bambaşka

ChilekesH

Aerospace Engineer
kendine has.bahar senligi ile ve de getirdigi kaliteli isimlerle her zaman beni imrendirmiştir !!

BYRM

New member
slm arkadaslar bende uludag mat mezunuym okulumuz zaten guzel ama daha guzel olucak:)

lastparya

New member
Heyooo

Ben de varım ben de uldağlıyım niye beni aranıza almıyorsunuz?

Türkçe öğretmenliği son sınıfım bizden kimse yok burda.

alabezenya

New member
tüm uludaglılara selam.Ben ozan İİBF işletme 3. sınıf birinci eğitim öğrencisiyim.Okulumda olan arkadaşlarla tanışmak isterim. görüşmek üzere

sonixes

New member
Selam millet bende bursa nın dışında orhangazi de peyzaj 2 yıllık okuyorum ama olsun. bende bu okulun bi öğrencisiyim..;)

HTML