UltraXp Sp3 TR | DVD Plus Version 2009 |

Yeşil Gözlü

Altın Üye
Kardeşim hepsini indirdim klasöre çıkart diyorum.Tam çıkartacak hata mesjları pluyo cilt bozuk diye sadece internet gözüküyor.Bu kadar.

........................
Bozuk olan partı tekrar indirmeyi dene çünkü çalışıyo eminim yükleyenler var ve bir sorun yok linklerde :goz:

thuram33

New member
bunda serial flan istemiyor di mi kardeş ben şimdi indiriyorum da ondan sordum:)) bu arada emeğine sağlık

rabin985

New member
bu laptopa kuruluyormu sata problemi falan varmı yanı cvp yazarsanız sevınırım sımdıden tesekkurler

Clubbert

New member
Arkadaşlar,kurmayı başaranlardan bahsediyorum.Tüm partları indirdim şimdi ne yapmam gerekiyor?DVD ye yazdıracağım img dosyasını nasıl elde edeceğim?Bi yardımcı olabilirmisiniz?

Yeşil Gözlü

Altın Üye
bu laptopa kuruluyormu sata problemi falan varmı yanı cvp yazarsanız sevınırım sımdıden tesekkurler
yorumları oku birkaç kişide laptopta sorun çıkartmış normalde çalışması lazım kurmadığım için bilemicem
Arkadaşlar,kurmayı başaranlardan bahsediyorum.Tüm partları indirdim şimdi ne yapmam gerekiyor?DVD ye yazdıracağım img dosyasını nasıl elde edeceğim?Bi yardımcı olabilirmisiniz?
yorumları oku defalarca anlattım
6.part silinmiş sanırım yeniler misin 200mb olan
yoo hiçbir part silinmemiş:vur

yunus.28

New member
evet hakkaten de öyle ama öğlen indirmeye çalıştığımda dosyanın silinmiş olduğunu söylüyordu rapidshare

yunus.28

New member
8. parttayım :D

ya şimdi ben hepsini indirdim dosyaları arşivden çıkarttım bi dosya çıktı ve için rarlı bi dosya daha ar onu da arşivden çıkartacak mıyım yoksa rarı mı dvd ye yazdırcam

Clubbert

New member
Yemin ediyorum,100 defa denedim ama cilt hatalı diyo.Kurtarma dahil her yolu denedim,olmadı hepsini tek tek tekrar indirdim ama çalışmıyor!!!
Bu mesajımı alıntı yapıp sakın saçma sapan şeyler yazmayın,külliyen YALAN! CRT hatası veriyo arkadaşlar...Cilt bozuk diyo denemediğim şey kalmadı,böyle şeyleri rica ediyorum paylaşmayın...

Yeşil Gözlü

Altın Üye
Yemin ediyorum,100 defa denedim ama cilt hatalı diyo.Kurtarma dahil her yolu denedim,olmadı hepsini tek tek tekrar indirdim ama çalışmıyor!!!
Bu mesajımı alıntı yapıp sakın saçma sapan şeyler yazmayın,külliyen YALAN! CRT hatası veriyo arkadaşlar...Cilt bozuk diyo denemediğim şey kalmadı,böyle şeyleri rica ediyorum paylaşmayın...
Ben paylaşımı yapan kişiyim sistemi ben yapmadım ama konunun en altına çalıştığına dair örnek yorumlar ekledim demekki sorun sende :goz:

Clubbert

New member
Ben paylaşımı yapan kişiyim sistemi ben yapmadım ama konunun en altına çalıştığına dair örnek yorumlar ekledim demekki sorun sende :goz:
Peki ne olabilir sence o sorun?Lütfen bana mantıklı bi cevap söylermisin?Benim amacım senin paylaşımını karalamak filan değil sakın yanlış anlama,ama bu paylaşım kotalı kullanıcılar için tam bir hezeyan sebebi olacaktır,onu demek istiyorum.Zaten o kurmayı başarabilen arkadaşlara bi türlü anlam veremedim,aynı linklerden aynı dosyaları download ediyoruz ama bende bi sorun çıkıyo....Hay Allah...çok ilginç!!!

kral1628

New member
eline ,emegine ,pc ne saglık çok güzel bir çalışma olmus
inan bu kadar güzel olur bir işletim sistemi