> Ultraxp Dvd Version 2009 WPI + Full Driver

okiva

New member
emeğine sağlık dostum süper bi çalışma olmuş, tek link olarak ta koyabilir misin acaba??

mkurt35

New member
sorunsuz indirdim ama kurmaya glince kurulmuyor cd nin içinden de kurulum olmuyor acılırkende yardımcı olurmusunuz bosunamı ındırdım sımdı

kımse yardımcı olamayacakmı bosuna ındır demek

uu.r

New member
@mkurt35 yardımcı olmayacaksam bunu burada paylaşmanın alemi yok. Kurulum olmuyor diye bir şey de yok 2. sayfada DeLaLeT nickli arkadaş görüntü bile koymuş sen olmamasından bahsediyosun. BIOS ayarlarından 1. aygıt olarak DVD sürücüsünü göstermen lazım kurulumun başlaması için.

@okiva: dostum upload hızım 30 kb max 32 oluyor bu hızla 1,25 gb dosyayı sence nasıl upload edeyim tek link :)

@herta zaten winrar kurulu olduğunda iso'yu da açabildiği için winrar gibi gösterir o kalıbı nero veya benzer programla dvd'ye yazdırman lazım.

Edit: herta kardeşim aşağıdaki dosyayı indir. Resimleri takip ederek yazdır dvd'ye sorunsuz olduğunu göreceksin.

http://rapidshare.com/files/178172171/isoyazdirma.rar

herta

New member
Kardeşim dediklerini yaptım ve kurdum. Sorunsuz çalışıyor. Benim gibi birine çok lazımdı. Driverları kurdu ve mükemmle çalışıyor. Tebrikler ve teşekkürler.

Tek sorum şu: İlerde Windows aktivasyon isteyecek mi?

By_MK_34

New member
ellerine sağlık kardeşim çok güzel çalışma devamını bekleriz.

mesela farklı temalar da ekleseydin sata drıverları falanda koysaydın daha iyi olurdu.

çalıntı yapan arkadaş bu sözüm sana biz boşuna mı uğraşıyoruz o kadar sende uğraş sende çalış sende al teşekürünü