ufacık bir öneri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JÖH_DRACK

NALÇACI
sayın yöneticiler bilmem ama ben kendi görüşümü size ileteyim

Hackhell e üye olalı 6 yıl oldu ve şuanda 7. yılındayım. ama halen geldiğim gibi kaldım. ben buraya daha düşkün olmak istiyorum ama beni bağlayacak sadece forum oyunları başkada bir şeye bakamıtorum. bu yüzden eski üyelere daha fazla ayrıcalık verilmesini ve bir konuya mod olmak istiyorum özellikle silahlı kuvvetler bölümüne müracat etmeme rağmen müracatımda kabul edilmedi bu yüzden eski bir üyeye ayrıcalık tanınamaz mı zor mu yoksa foruma baktığımda bende yıllar sonra üye olan insan bile beni sollamış bu zoruma gitmez ama ben halen eski HACKHELL i arıyorum ama bulamıyorum

sonsuzluğa

Moderator
merhaba ahmet. : )

önerini birlikte değerlendirelim istersen. öncelikle şu açıdan bakalım. şu an forumda 2005 kayıtlı üyelerimiz bile var. kimisi aktif kimisi değil. eski üyelere bir ayrıcalık diyorsun; 2005 üyesi olandoğru dürüst mesaj yazmamış biri kalkıp en eski benim beni şuraya yönetici yapın dese ona senin cevabın ne olur : )

sen foruma benden 6 ay önce üye olmuşsun yıl olarak bakarsan ve bildiğim kadarıyla askerdin onu da göz önüne alarak kıdemlisin benden tabiri caizse üst devremsin. ama bir de şu açıdan bak olaya bu güne kadar forumun tamamında toplamda 51 konu açmışsın mesaj sayın 2600 lerde. ayda bir foruma gelip forum oyunlarında 1-2 sayfaya 1 dakika arayla mesaj yazıp sonra tekrar ortalardan yok oluyorsun.

benden sonra gelenler yönetici oldu diyorsun. yönetici olanların foruma ne kattıklarına ne kadar konu açtıklarına forumdaki kişilerle diyaloglarına dikkat ettin mi peki.

bütün yöneticiler elbbette ki değerlendireceklerdir ama benim düşüncem bu. foruma ayda bir gelip oyunlara mesaj yazıp çıkmaktansa daha istikrarlı olsan foruma biraz ilgi göstersen bence daha uygun olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...