Uğur Mumcu Suikasti...

Leke

Altın Üye
Uğur Mumcu Kuzey Irak da Kürt devleti için İsrail'in senede 50 milyon dolar ödeme yaptığını ortaya çıkardı.Bu da onun ölümüne sebep oldu.Uğur Mumcu cinayetinde sahte katiller bulundu.Çünkü asıl katil bir devlet.
Benim bildiğim kadarı ile Uğur Mumcu , suikastinin katili veya zanlısı hapiste felan değildir .
Sahte katil derken olmayan katilleri mi kastediyorsun ?

Yada sen nerden biliyorsun Devlet tarafından öldürüldüğünü ?
Laf olsun , torba dolsun diye yazı yazmakta üstünüze yok .
Faili meçhul bir Vahşeti ( cinayet demiyorum dahada vahimdir bu olay ) '' Devlet '' yapmıştır demek ne kadar akıl karıdır ?
Yada kanıtsız olarak böyle bir iddia ortaya atmak ne kadar akıllıcadır ?
Devlet demekle kastın ne onuda açıklar mısın ?

Allah Rahmet Eylesin , Mekanı Cennet olsun .
Uğur Mumcu gibi aydınları , ülkemizde yok etmek için örgütlenen nice Terör örgütü var .

Herşeyi iddinamesi bile olmayan bir '' Sözde terör örgütü '' üzerine atmak Vahim ve Saçmalıktır .

Dipnot :
Bu arada Sıcaklar iyice Arttı , Sakın Ergenekon'un işi olmasın ?
:durdurun

EdiT :

Dönemin milletvekili Eyüp Aşık'ın biz Uğur Mumcu'nun katillerini biliyoruz şeklinde bir beyanatı var.Ayrıca Uğur Mumcu'nun kardeşi Cengiz Mumcu'nun kendi ifadesidir ki İsrail büyükelçiliğine çağrılmış ve sessiz kalması rica(!) edilmiştir.

Daha derinlemesine bilgi isterseniz,bunu TC resmi makamlarının yapması gerekir.

Bilemeyiz .
İşte sorun Devletimizin yapmaması bazı vazifelerini .
Ama sonuçta olayların hepsini ergenekon'a bağlamak saçmalıktır .
Bende bunu anlatmaya çalışıyorum

:

neb34

Banned
Benim bildiğim kadarı ile Uğur Mumcu , suikastinin katili veya zanlısı hapiste felan değildir .
Sahte katil derken olmayan katilleri mi kastediyorsun ?

Yada sen nerden biliyorsun Devlet tarafından öldürüldüğünü ?
Laf olsun , torba dolsun diye yazı yazmakta üstünüze yok .
Faili meçhul bir Vahşeti ( cinayet demiyorum dahada vahimdir bu olay ) '' Devlet '' yapmıştır demek ne kadar akıl karıdır ?
Yada kanıtsız olarak böyle bir iddia ortaya atmak ne kadar akıllıcadır ?
Devlet demekle kastın ne onuda açıklar mısın ?

Allah Rahmet Eylesin , Mekanı Cennet olsun .
Uğur Mumcu gibi aydınları , ülkemizde yok etmek için örgütlenen nice Terör örgütü var .

Herşeyi iddinamesi bile olmayan bir '' Sözde terör örgütü '' üzerine atmak Vahim ve Saçmalıktır .

Dipnot :
Bu arada Sıcaklar iyice Arttı , Sakın Ergenekon'un işi olmasın ?
:durdurun
Ben biliyorsunuz zannıyla söylemedim.Malum hepiniz her konu hakkında malumat sahibisiniz ya.Özellikle İslam konusunda.

Herneyse bu işi mürettibi Mossad dolayısı ile İsraildir.Çünkü Uğur Mumcu İsrail'in Kürt devleti oluşumu için senede 50 milyon dolar yardım ettiğini ortaya çıkardı.

Dönemin milletvekili Eyüp Aşık'ın biz Uğur Mumcu'nun katillerini biliyoruz şeklinde bir beyanatı var.Ayrıca Uğur Mumcu'nun kardeşi Cengiz Mumcu'nun kendi ifadesidir ki İsrail büyükelçiliğine çağrılmış ve sessiz kalması rica(!) edilmiştir.

Daha derinlemesine bilgi isterseniz,bunu TC resmi makamlarının yapması gerekir.

öncü06

New member
ben de ergenekoncuyum açıkca yazıyorum eğer ergenekon diye bir terör örgütü varsa destekliyorum inadına inadına,kimse kusura bakmasın özellikle de fetoşun leş kargaları,sizi temizleyene kadar bitmez bu dava,o ergenekon gider biz de arkadan yenisini kurarız hem de bu kez gerçek kanlı canlı,elinize fırsat geçmişken hepimizi öldürün çünkü yakında kemalist gençlik akp yi yıkacak ardından sıra fethullah denen kanıbozuk haine gelecek ve onun sevgili müridleri bu ülkenin mustafa kemal'in ülkesi olduğunu iliklerine kadar hatırlayacaklar.

buldum78

Banned
hangi kemalist gençlikten bahsediyorsun sen.nerde görürsem söylerim.azınlıksınız ciğerim bu ülkede.şiddetle bir yola varamazsınız.

neb34

Banned
ben de ergenekoncuyum açıkca yazıyorum eğer ergenekon diye bir terör örgütü varsa destekliyorum inadına inadına,kimse kusura bakmasın özellikle de fetoşun leş kargaları,sizi temizleyene kadar bitmez bu dava,o ergenekon gider biz de arkadan yenisini kurarız hem de bu kez gerçek kanlı canlı,elinize fırsat geçmişken hepimizi öldürün çünkü yakında kemalist gençlik akp yi yıkacak ardından sıra fethullah denen kanıbozuk haine gelecek ve onun sevgili müridleri bu ülkenin mustafa kemal'in ülkesi olduğunu iliklerine kadar hatırlayacaklar.
.. ürür kervan yürür

Bu memleket herkesin ve herkes istediği gibi düşünmekte serbest.İsteyen Fethullah ı sevsin isteyen Kemali sevsin.Kişi sevdiği ile beraberdir.Kimi seviyorsan onla haşrolacaksın.

Elinden geleni ardına koyma.Senin ağa baban yakalandı.

OrHUN_BEY

New member
hangi kemalist gençlikten bahsediyorsun sen.nerde görürsem söylerim.azınlıksınız ciğerim bu ülkede.şiddetle bir yola varamazsınız.
??? Terörist örgütler kurup insanlara domuz bağını bağladığımız için özür dileriz. Daha bu sabah Amerikan konsolosluğuna saldırmak amacı ile bir terörist hareket planlayıp 3 tane akşam evime nasıl ekmek götürürüm diye düşünen TÜRK polis memurunu şehit ettiğimiz için özür dileriz. Şiddeti meşru gösterip yargı mensuplarını hedef gösterdiğimiz için özür dileriz. Başyargıya saldırtıp arkasından tetikçiye "türban kararı yüzünden vurdum" dedirttiğimiz için özür dileriz. Terörle alakası olmayan aksine terörist başının yakalanmasında ve sorguanmasında emeği geçen vatan evlatlarını elimizdeki kukla başbakana verdiğimiz bir talimatla SHOWENIST bir şekilde tutuklattığımız, Bunların kasası olduğunu iddia ettiğimiz şahsın elimizde kanser olmasını izleyip % 50 kilo vermesini sağlayıp kasayı geçtim cenaze masrafını bile karşılayamadığı bir törenle gömdürttüğümüz için özür dileriz...

Şiddetimiz devam edecektir...

jeysey

New member
Chp li kardeşlerim baştan söyleyeyim akp li suçlaması falan gelir korunalım..akp li değilim..
Şimdi chp li kardeşlerim niye duyduğunu tekrarlıyor niye gözünü açmıyor ki ergenekon bal gibi rezil bi örgüt..içeridekilerin 100 de 90 u da öyledir ..ha hükümet bazılarını da kötüye çıkarmak için uğraşıyor deyin amenna ama nerdeyse ergenekonu savunursanız sizde çok iyi niyetlisiniz derim ben..Uğur Mumcu yu bunlar öldürmüş yazan ben miyim ? beni niye ortaya atmışsınız ki ben nerden yazayım eski istihbaratçılar yazıyor..şimdi bunu biz kendi içimizde yaptık demioyrum..ztn uğur mumcu gibi birini abd ya da israil sevmeyecektir..ergenekonun arkasında da onlar var...şimdi ipleri bırakan da onlar

HTML