Uğur Dündar iyice çirkefleşti

nedensiz35

New member
Özkök' ten Gökçek' e cevap

Ben mi sana Kılıçdaroğlu'yla düello yap dedim. GEÇMİŞ OLSUN. FENA DAYAK YEDİN. HAK ETMİŞTİN. :D

bakalım daha kendini ne kadar rezil edecek. bu acı sancı bitmez. var mısın bi canlı tartışma yapalım ? :)

arada

New member
ugur dündar tarafsız olması bazı larının hoşuna gitmemiş tabi muhakkak ama herkes kimin ne oldugunu biliyor

olimpiyat

New member
Doğanın kucağında çalışmak ve tarafsız olmak?? doğan ne zaman tarafsız yada kendini desteklemeyen haberci gazeteci varsa işine son vermiştir. uğur abimizi senelerdir çok severdim vatandaşın sorunlarıyladı işi taaki doğan borozanlığı yapana kadar... artık oda bu rezilliğin bir parçası oldu...

MG_eVİL

New member
taraf mı dedi biri önce kendi TARAFlarına baksınlar ondan sonra yılların UĞUR DÜNDARı 70leri 80leri görmüş sizin tayyibinizden daha çok siyaset hayatı olan M.Gökçek gibi küçük beyinli insanları 10 kere cebinden çıkartabilir bi kişiye doğru dürüst iftira atın..!!! SAYGILARIM...

luckleon

New member
taraf mı dedi biri önce kendi TARAFlarına baksınlar ondan sonra yılların UĞUR DÜNDARı 70leri 80leri görmüş sizin tayyibinizden daha çok siyaset hayatı olan M.Gökçek gibi küçük beyinli insanları 10 kere cebinden çıkartabilir bi kişiye doğru dürüst iftira atın..!!! SAYGILARIM...
Onlar Taraf' a bakıp, Taraf ta pkk' nın sözcülerine bakıp yorum yapmaktan yorulmazlar. Uğur' lardan bu ülkeye zarar gelmez. Başka bir Uğur olan mumcuyu hayatındayken taşa tutan gericiler, Ergenekon çetesine sataşabilmek için, Uğur Mumcuyu' da Ergenokon öldürdü deyip kahraman ilan etmesi ne ikiyüzlülüktür. Yarın öbür gün Uğur Dündar bilinmiyen bir sebepten öldürürse, Ergenekon öldürdü deyi onu da kahraman yapar bu yobazlar. Demedi deme..

MG_eVİL

New member
Onlar Taraf' a bakıp, Taraf ta pkk' nın sözcülerine bakıp yorum yapmaktan yorulmazlar. Uğur' lardan bu ülkeye zarar gelmez. Başka bir Uğur olan mumcuyu hayatındayken taşa tutan gericiler, Ergenekon çetesine sataşabilmek için, Uğur Mumcuyu' da Ergenokon öldürdü deyip kahraman ilan etmesi ne ikiyüzlülüktür. Yarın öbür gün Uğur Dündar bilinmiyen bir sebepten öldürürse, Ergenekon öldürdü deyi onu da kahraman yapar bu yobazlar. Demedi deme..
usta daha yakında pkkyıda ergenekon kurdu diyecekler asıl sen bunu unutma... gaffar okkanı-uğur mumcuyu- saddam hüseyinin idamına kadar ergenekoncular yaptı derler düşün yani :durdurun:durdurun:durdurun:durdurun:durdurun

luckleon

New member
usta daha yakında pkkyıda ergenekon kurdu diyecekler asıl sen bunu unutma... gaffar okkanı-uğur mumcuyu- saddam hüseyinin idamına kadar ergenekoncular yaptı derler düşün yani :durdurun:durdurun:durdurun:durdurun:durdurun
Öle öleee. Zaten Sivas katliamını da gericiler yapmadı, ergenekoncular yapmış...:vur

Immortalqame

Atatürkçü
Aynen Ya U.Dündar Hakkında Kötü Yorum Yapanları KI-NI-YO-RUM&Z !..

Siz Herhalde Programı Taraflı İzlediniz ?

GÖKÇEK U.Dündar'ın Yönetmesine İzin Verdimi ki ?

Saçmalıyosunuz ßurda..

antprens

New member
yav hala gökçek yanlısı konuşmalar yazan arkadaşlara bi şey söyleyeceğim.gökçek kendi ağzıyla 150 dolarlık sayacı 300 dolara sattığı hakkında doğru biz bu parayı aldık ama bunu ankaranın ihtiyaci olan diğer işler için kaynak olsun diye yaptık şeklinde kendi açıklamıştır.yav arkadaşlar daha konuşuyorsunuz ankarada kaç kişi yaşamakktadır bunların kaç kişisi 150 dolar cebinde parayla gezmektedir bu garibanların bu fakirlerin çocuklarına alacağı sütün mamanın parasına göz dikmiştir demektir gökçek in sözleri.ben ankarada yaşamıyorum ama yaşadığım yerde biliyorumki hala aylık 450 ytl ile geçinen insanlar var ayıptır günahtır ne demek ben ankaraya kaynak sağladım.kaynak sağlayacaksan git zenginden al 2 evi 5 evi 10 evi olandan al.gökçek ezdi geçti demiş arkadaşın birisi doğru şaklabanlar bile bazen masallarda ezip geçiyor...

buyrun şimdi gördüm sitede alıntıdır..

http://www.ensonhaber.com/Politika/172427/akp-gokceki-sildi.html

ISHYnum846

New member
Ne iyicesi ya?! Uğur Dündarın
kusura bakmayın da ne olduğunu bilmeyen mi var?
CHP yalakalığından başka ne yapar?
Oturun bir akşam haberlerini seyredin.
Nasıl çarpıtarak haber yorumladığını
görürsünüz. Sadece CHP yanlılığı değil
irtica korkusundan Müslümanlara
karşı haberlerini de unutmadık. Dündarı
konuşmaya gerek yok. Üç maymunu
oynamayan herkes ne olduğunu bilir.

inayet07

New member
Ne iyicesi ya?! Uğur Dündarın
kusura bakmayın da ne olduğunu bilmeyen mi var?
CHP yalakalığından başka ne yapar?
Oturun bir akşam haberlerini seyredin.
Nasıl çarpıtarak haber yorumladığını
görürsünüz. Sadece CHP yanlılığı değil
irtica korkusundan Müslümanlara
karşı haberlerini de unutmadık. Dündarı
konuşmaya gerek yok. Üç maymunu
oynamayan herkes ne olduğunu bilir.
sen açıkça ben irticacıyım diyorsun bu ne aymazlık be.

gurur24

New member
ya biz nedersek dielim boş
bana görede ugur dündar aydın doğana yalakalık için çabalıo başka bişe değil

ilker_1907

New member
Bu konu başlığı insanları aldatıcı bi başlık olmus ''Uğur Dündar iyice çirkefleşti'' nasıl bir başlıktır.Neye dayanarak yazabilirsiniz bunu.Meşhur düello da kimin çirkeflik yaptığını herkes gördü Uğur Dündar çoğu kişinin sabredemeyeceği kadar sabretti sukunetini hiç kaybetmedi ve iki tarafada eşit uzaklıkta idi.O kadar basknının altında kalmasına rağmen tarafsızlığını kaybetmeden başarılı bir oturum yönettimi sergiledi.Şimdi Melih Gökçek servet beyanı yapabileceğini acıklayınca neden Uğur Dündar çirkef oluyo biri bana söyleyebilir mi?

Uğur Dündar'ın şahsi görüşleri bizi ilgilendirmez bu o görüşmeye yansımamıstır istatistiklere göre o programda Melih Gökcek e daha fazla söz verilmis ve Melih beyin oturumu bölmesine daha fazla izin verilmiştir.

Bu başlığın altında yazanlarda Uğur Dündar'ın çirkeflik yaptığı bir davranış görenler buraya alıntı yaparlarsa sevinirim.İnsanları yönlendirmeye çalışmayalım.

Leke

Altın Üye
Uğur Dündar , gibi Saygın ve Duyarlı bir Kişiyi , i.Melih Gökçek'in Sıfatıyla karıştırmayın .
O tartışmada 1 kişi Çirkeflik yaptı oda > i. Melih Gökçek .

Uğur Dündar , Gibi birisini Eleştiriken Adam Gibi Yorumlar yapın .
İlk Önce Onun Ulaştığı Zirveye Ulaşın , Sonra Eleştiri yapın .
:goz:

Uğur Abiye Laf Yok
:goz:

versavdis

New member
uğur dündar daha düne kadar tayyip e yalaklanırken çok iyiydi ya ne oldu şimdi duayen gazeteci diyordunuz ya şimdi mi kötü oldu ayıp ayıp ikiyüzlülüktür bu bir öyle bir böyle nedir bu ya

ramo46

New member
Melih Gökcek in yaptıkları Gün gibi ortadayken nasıl onu savunabiliyorsunuz anlamıyorum.
Bakın Başbakan bile anladı siz anlamadınız.
Ankaralı anladı siz anlamadınız.
Basit bir soru Melih Gökçek AKP den Aday olurmu?

Melih Aday olursa AKP kabul edermi?

Gerçi benim için her iki durumda da sonuç değişmeyecektir.

HTML