tv kartı alacağım

mpfb1907

New member
tv kartı alacağım ama anlamadığım baya bir konu var ilk olarak aldım kartı bilgisayara kurdum diyelim anteni nerden çekicem mesela evdeki uydu kutusunun arkasındaki çıkışlardan bilgisayara bağlantı yapabilir miyim yoksa ne yapmama gerekiyo? Ayrıca hangi tv kartını önerirsiniz. Şimdilil bunlar bilmek istediğim en önemli konular. Özellikle de anten işini pek anlamadım

xsuaty

New member
mpfb1907' Alıntı:
tv kartı alacağım ama anlamadığım baya bir konu var ilk olarak aldım kartı bilgisayara kurdum diyelim anteni nerden çekicem mesela evdeki uydu kutusunun arkasındaki çıkışlardan bilgisayara bağlantı yapabilir miyim yoksa ne yapmama gerekiyo? Ayrıca hangi tv kartını önerirsiniz. Şimdilil bunlar bilmek istediğim en önemli konular. Özellikle de anten işini pek anlamadım

Evdeki alicindan cikis alip tv kartina cekemezsin.yeni bir uydu alman yada varolan canagina cift girisli bi lnb alman gerekiyor.Ben cift girisli bi lnb almani oneririm ardindan lnb den gelen kabloyu tv kartyina takicaksin gerekli ayarlari eklentileri vs vs forumda anlattim.

Tv karti alicaksan skystar2 'den sasma

Nightmare_23

New member
mpfb1907' Alıntı:

bende ss2 yi tavsite ederim anten işine gelince nası receıver bağlıyorsan öyle pc ye bağlayacaksın daha detaylı bilgi forumda mevcut..anlamadığın olursa ilet buraya kardeşim yardımcı olmaya çalışalımm...

saygılar...unutma sky star 2:biggrin

HTML