....::::TurkTorrent.Biz Davetiye İstekleri ...

revolation

яєѕυяяє¢тιση ιηѕαηє ρєяѕση мσ∂
teşekkürler Mythness....

ve revolation Forum Kurallarının 11.maddesinde aynen şunlar yazıyor..ben bu yüzden editleyelim dedim..
Kod:
11-Atılan mesajlarda msn adresi, mail adresi ,telefon numarası gibi kişisel bilgilerin verilmesi kesinlikle yasaktır. Butür mesajlar silinecek ve yazan kullanıcı ceza alıcaktır.
tekrar edit:şimdi Accounts bölüm kurallarını okudum bu bölümde serbest yapılmış...saol revolation..:goz:
rica ederim arkadaşım =)
iyi forumlar...

cracker80

New member
Arkadaşlar turktorrent.biz sitesi davetiye istekleri sadece bu başlık altında yapılacaktır.Davetiyeleriniz en az 8 saat içinde yollanacaktır.Mail adresinizi gün içinde kontrol ediniz davetiyeniz gelmiş olabilir.Davetiye isteyip 1 hafta içinde üye olmayanlar var siteye!

Davetiye isteyen arkadaşlara davetiye yollayanlar olursa kime davetiye yolladıklarını lütfen yazsınlar.Davetiyeleriniz boşa gitmesin.

İyi paylaşımlar
slm arkadaslar, bir davetiye alabilirmiyim lütfen. emeginize tskler. salicakla kalin.
adresim: [email protected]

SangReaLL

New member
bir çok siteden davet veriliyor ama en aktif yer burası çoktandır aramama rağmen ilgilenen site sayısı çok az eğer mümkünse bi davetiyede bana yollarsanız çok sevinicem ...şimdiden tşk.ler !!!

[email protected]

HTML