Tuncay Özkan hakkındaki Düşünceleriniz Neler?

win32.Bin

New member
Benim Düşüncem'e göre ; Tuncay özkan adi,şerefsiz para için bırak Türkiye'yi 7 ceddini satacak neüdü belirsiz parayı basanın aldığı G...t. herifin teki... Şimdi birde parti başkanı oldu iktidara bu adam gelsin yemin ederim gider kimliğimi değiştiririm uganda,afrika vatandaşı olurum bu adamın ülkeme çekdireceği zulümü görmem yaşamam..

Birde şerefsiz benim derdim 19 milyon oy veren koyunlarla felan diye birşeyler söylemişdi

kirklareli

New member
tuncay özkan kimdir die bir soru sormuşsunuz.ben burda kendisi hakkında hiç yorum yapmadan sadece tuncay özkan ın yaptıklarını yazayım siz kendiniz karar verin kim olduğuna.kendisi öğrencilik yıllarından itibaren zeki ve lider vasıflı olarak nitelendirilmiş biri.zaten uğur mumcu ile çalışması en azından bazı şeyleri ortaya koyuyor.ancak mumcunun yanından ayrılışı kendi isteği ile deil sanırım bunu bir programda da belirtmişti.96 da asıl istediği alana televizyona geçmek için klasık manada gazeteciliği bırakıp kanal d ye geçiyor.2002 ye kadar.bu raihten sonrada çukurova medya grubuna.ve o tarih dönüm noktası oluyor ve yavaş yavaş kendini siyasetin içine girmesi gerektiğine inandırıyor.şunu kabul edelim siyasi alt yapılı bi sitede 1.5 milyon üye inanılmaz bir sayı.bunu başarıyor.çok önemli yardımcılarla tabi(kerimcan kamal).ve 2007 itibariyle tuncay özkan parti lafını diline doluyor.öncelikle değişik partilerle adaylık için görüşmeler yapıyor ancak anlaşamıyor.yaptığı tv sohbetlerinde kerimcen kamal la danışıklı dövüşle çok abartılı ithamlarda bulunuyor.nolur ne ithamı demeyin onlarca garip yorumu var.ve son gelinen noktayla siyaset üretmeyen sadece herşeye karşı bi siyaset adamı? oluyor.bu benim yorumum deil tv programını haftalarca takip ettim tek bi üretken laf etmedi sadece hükümete giydirdi.işte bu sebeple siyasetin gerektirdiği uzlaşı ve hoşgörüden çok uzak olduğunu gösterdi.ozaman şimdi ben size sorayım sizce tuncay özkan kim??????

lord_bkl

New member
Tuncay özkan Atatürkçülüğü kullanarak kendine yandaşlar bulmaya çalışan yalaka bir basın adamıdır.( ne kadar adam olduğu tartışılır )

scarfa

New member
1 Adamı dinleseniz neden kanaltürk sattıgını anlarsınız...
adamın arkasında hiç bi destek yoktu...
kanal dogan grubuna satcaktı almadılar yarı fiyatına onlara sattı yoksa kanal zaten el konulcaktı...
kimse ona reklam vermek istemiyordu. akp baskı yapıyodu... adam başka biri teklif verse verecekti ama veren cıkmadı...Ülkemdeki en adam gibi adamlardan biri bir tek sabıkası yok... araştırabilrisiniz.. adamın dilinde tüy bitti bu kanalı nasıl sattı hakkında siz gerikafalılar hala anlamadınız.. zaten hiç bişiy anlamazsınız... ardı ardına gelen zamlar sahte enflasyon rakamları zengin olan akp yandaşlar ezilen yine Biz son 5 yılına bakım cirosu artan sirketlerin yüzde 50 si akp yandası yüzde 30 istemeseler bile akp destek cıkan şirketler digerleride diger büyük şirketler.. eger biraz araştırma kapasiteniz olsa bunları sizde görürdünüz.. ama klavye üstünden konuşmak camur atmak kolay..

MG_eVİL

New member
tuncay özkan atatürkçü gibi görünüp atatürkçüleri arkasına çekip sonra akp nin yaptıgının aynısını yapıcak adamdır.
haklısın... bas bas bağrındı devrim yapacağız devrim yapacağız... devrimcilik açlıkta sussuzlukta her kötü şartlarda çalışarak didinerek olur devrim... tuncay özkan gibi affedersin bi yeri sıkınca karşı çıktığın yıkacağız dediğin akp'nin yamağı bugün gazetesine satmakla olmaz bu iş :goz::goz::goz: SAYGILARIMLA

HTML