Tuberculum

LeaDerLyCa

New member
Forumun çiçeği burnunda modu Tuberculum ile hoş bir sohbet :)

Ethnic:
Selam Tuberculum

Tuberculum:
Selam Furkan, nasılsın :)

Ethnic:
Hamdolsun iyiym sen nasılsın :sigara:

Tuberculum:
ben de iyiyim çok şükür. biraz da şaşkınlık var üzerimde. Fifa'da 3 sayı fark atman olağan bi durum değil :)

Ethnic:
ahaha :) İsmini ve yaşını öğreneLim senden ?

Tuberculum:
İsmim Doruk, 17 yaşındayım..

Ethnic:
Nerelisin asLen ? Kaç kardeşsiniz?

Tuberculum:
Balıkesirli'yim, höşmerim diyarı... :)
Bir ablam var, doktor çıkacak

Ethnic:
Neler yaparsın Doruk 24 Saat gibi kısacık zamana neler sığdırırsın ?

Tuberculum:
Lise 2 öğrencisiyim. Sabah 7 gibi kepenkleri açarım, akşam 4'e kadar okulda geçer zamanım. Eve gelince yapacağım ilk iş Hackhell'da ne oldu, ne bitti öğrenmektir. Uzun bir süre internette dolaşmakla geçer. Mümkün oldukça Hackhell'la ilgilenirim. Onun dışında yoğun bir sınav maratonum olduğu için çalışmakla geçer. Hayatım biraz monoton :), haftasonlarıdır eğlencelerim =)

Ethnic:
Peki yok mu bu 24 saatte arayacağın özel biri

Tuberculum:
Ne yalan söyleyeyim, yok :) Hayırlısıysa olsun diyelim =)

Ethnic:
tabii hayırLısı ne ise o :) Hobilerin ve Fobilerin nelerdir Doruk ?

Tuberculum:
*Hobilerim şunlardır, bunlardır diye sınırlama yapmıyorum, hoşuma giden herşey hobimdir diyebilirim; ama özellikle ailem ve arkadaşlarımın yanında olmak bana en çok haz veren şeylerdir =)
Fobi gibi takıntılarım da yoktur =)

Ethnic:
Hayatındaki EN ' leri nelerdir ?

Tuberculum:
EN'leri sayarsak uzun bir liste olur, en iyisi birkaç tanesini aktarayım :)
En sevmediğim şey yalan ve kindir ;) Şu ana kadar işe yaradıklarını görmedim
Müziği çok severim, boş zamanlarımda ilk başvurduğum şeydir. Amatör olarak beatbox denemelerim var ama pek başarılı değilim galiba :) Onun dışında spor ve bilgisayar vazgeçilmezlerimdendir...

Ethnic:
Hayata bakış felsefen nedir ?

Tuberculum:
Hayatım dürüstlük üzerine kuruludur. Ne olursa olsun dürüst olmak gerekir düşüncesindeyim. Yalan, işleri daha da kötüye götürmüştür gözlemlediğim kadarıyla. Belki de ahiret inancı yüzünden yalanı pek sevmiyorumdur. Ayrıca bir şey olacaksa "hayırlısıyla" olmasını yeğlerim. Onun dışında dostcanlısıyımdır :) Herkese güleryüzlü olmak prensibimdir. Yaradandan ötürü severim herkesi :)

Ethnic:
GeleLim HackHell'e HackHell ile nasıl tanıştın ?

Tuberculum:
Belki de çoğu kişi gibi Counter-Strike oyunu için üye oldum siteye. İlk olarak serverda oynamaya başladım, o efsane 4 serverda. Daha sonra aktif olmaya başladım siteye. Sitenin içeriği, ortam beni iyice bağladı. Hala da kopamadım

Ethnic:
HackHell'de seni mutlu eden ve sinirlendiren şeyler nelerdir ?

Tuberculum:
Biraz önce de bahsettiğim gibi, beni siteye bağlayan ilk faktör sıcak ortam oldu. Beni en çok mutlu eden şey bu ortam, bu ortamdan edindiğim dostluklar, tanıdığım kişiler.

Beni en çok sinirlendiren şeylerin başında -normal hayatta da öyle- Türkçe'nin önemsizce kullanılışı. Bugün kime sorsanız ben milliyetçiyimdir der ama milliyetçiğim diyen kişi daha "de, da" eklerini ayırmayı bilmiyor
Daha doğrusu dilini kullanmayı bilmiyor. Her gün binlerce mesaj yazılıyor; fakat düzgünce yazan kişi sayısı oldukça az

Ethnic:
Senide yakından tanımış olduk Doruk ? Bana veya HackHell ' e söylemek istediğin birşey var mı ?

Tuberculum:
Son yaşanan olaylar beni üzdü açıkçası. Hackhell gibi bir marka böyle olayları bir daha yaşamaz umarım. Herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Kendinize iyi bakın ve Türkçe'yi güzel kullanın lütfen :); çünkü dilini kaybeden bir millet, herşeyini kaybetmiş demektir.

Sitenin çiçeği burnunda modumuzdan bir kopya anısını dinleyelim =)

İlkokulda okuduğum zaman çok mülayimdim ve kopya sözcüğü lugatımda yoktu :)
Bir sınav günüydü... Tüm soruları cevapladım, tek bir soru kaldı yapamadığım ve şeytan dürttü beni :) Baktım olmayacak ben de yanımdakini dürttüm, sorunun cevabını aldım. Kağıdı verdim ve sınavın bitmesine az bir süre kaldı. Bu süre zarfında ilk kopyanın vermiş olduğu suçluluk duygusuyla içim içimi yemeye başladı... :)
derken zil çaldı ve bütün olay o an gerçekleşmeye başladı. Herkesi sınıftan çıkardım. Ya o kopyayı düzeltecektim ya da ömür boyu o psikolojiyle gezecektim. :) Dolaptan sınav sorularını çıkardım ve doğru şıkkını işaretlediğim test sorusunu değiştirip, yanlış işaretlediğim ilk şıkkı işaretledim :) Artık çok rahattım, yeniden doğmuş gibiydim. Vicdanım rahat evin yolunun tuttum :)
Şimdi de öyle misin diye soruyorsanız, tabi ki hayır =)

TuBeRCuLuM

New member
Güzel bir sohbet oldu Furkan, teşekkür ederim. Biraz uzun sürdü cevap yazmam kusura bakma =)

Junior - Kacan

Forumun Küçük Kaçanı
Güzel Sohbetmiş İkinizinde Eline Sağlık

sonsuzluğa

Moderator
elinize sağlık. tanıdığıma memnun oldum. : ) görevin de hayırlı olsun.

Fatih Hoca

Banned
Tüberkülüm fotodaki harbiden sen misin ya on sene önce çekilmiş gibi duruyor :)

ARCHANGEL!

New member
Hayatımda Gördüğüm en iyi niyetli insanlardan biri . Çevremde Çok insan var Ama Keşke herkes Senin gibi İçten , samimi ve iyi niyetli olsa . Çok hoş bir Sohbet olmuş : )

DarkDemoN

New member
Doruk arkadaşımızı yakından tanımak beni mutlu etti.Bakış açısı olarak Mevlana'ya benziyorsun :)