ttnet mi? smileadsl?

dcoze

New member
bende smileadsl sınırsız kullanıyorum ipim sabit olduğu için rapid sorunu yaşıyorum bazen ama genelde kopma oluyor ayrıca telefon destekleride oldukça iyi. ben ttnet de kullandım smileadsl bence 1 adım önde. smile yakında kendi altyapısını oturtacak ve o zaman herşey daha farklı olacak. ben ttnete tercih ederim smileadsl yi..

MuseRck

New member
TTnet ve Smileadsl arasında baglanti olarak hic fark yok cünkü ikiside aynı alt yapıdan veri sagliyorlar.Ama geri hizmet olarak Smileadsl'den memnun degilim.TTnet herhangi bir sorun karsisinda ne kadar hizli onu bilmiyorum

sarpgiray

New member
internetden dosya indirirkenki hızı belirleyen faktör sunucunun yogun olup olmaması. ttnet smile sadece saglayıcı sunucuyla kullanıcı arasında bir saglayıcı. türkiyedeki internetin yavaş olmasının sebebi türkiyenin alt yapı eksikliği. yani demek istediğim hali hazırda kullanılan telefon hatları. bu hatlar maxsimum yanlış bilmiyorsam 8 veya 16 mbiti destekliyor ama serverler daha bukadar hızlı dağıtım yapacak kadar yeterli değil. UZUN LAFIN KISASI NE ALIRSAN AL İKİSİDE AYNI KAPIYA ÇOKIYOR...

SAYGILARIMLA

asi.genç

New member
bence de ttnet... bidefa en güvenilir köklü firma o. bide yani diğerleri geldi ben de hepsini inceledim ama hiçbiri daha iyi bişey sunmuyo ki. ttnet'den şaşmayın

HTML