TTNET , Çok Müşteri Kaybedicek !

CmpLxLf

New member
TTNET Kullanıcısıyım ve Net Hızım Birden Bire %75 Düşüşe Uğradı Bununla İlgili Konu Açtım Bazı Arkadaşlar TTNET'in Yeni AltYapı Çalışmalarına Girdiğini Ve Aylık 15 Gb. Download Aşımı Olduğunda NET Hızının Düşürüldüğünü Belirtti , Benim NET'im 3 Gündür Çalışmıyor Denecek Kadar Yavaş , Bu İddialar Doğru İse TTNET , Çok Müşteri Kaybedecek !

Aylık Transfer Bilgileri ' m Şöyle :

2010 Ağustos

(70,166 GB)

2010 Temmuz

(135,788 GB)

2010 Haziran

(53,358 GB)

İnternet Paketim NETLİMİTSİZ 8 Mhbs 'ye Kadar.

Fyonb

предате&
sıkıntı 15gb kota aşımıyLa aLakaLı..1 senedir neredeyse hiç kesintiye uğramadan kuLLanıLdı bu paket..o zaman ki kuLLandıkLarına sayman Lazım zira en düşük kuLLanımın beLirtiLen kotanın 3 katından fazLa..

Fyonb

предате&
Ben Bu Paketi Seçtiğimde Böyle Bir Uygulama Yoktu !
paketin özeLLiği oydu zaten.15gb kotanın aşıLması haLinde bağLantı 512 ye düşürüLecek diye beLirtiLdi..ttnet bu süre zarfında sırf abone çekebiLmek için kota aşımı oLmasına rağmen bağLantı hızLarını düşürmedi..herkes düşmüyor etmiyor bağLantı diye bu pakete geçti..yeteri kadar müşteri topLandı ve sistem uyguLanmaya başLadı..bundan sonra kota aşımında hız bekLetiLmeden düşürüLecek..ttnete sömürücü diyoruz ama kendimiz 15gb kotası oLan bir bağLantıdan 500gb çektiğimiz zaman gıkımız çıkmıyor..demek ki fırsatını buLan sömürüyor bu memLekette..

III. Göz

Altın Üye
beleşe sınırsız 8mbit kullanacağınımı sandın.İndirmişşin 50 gb tabi kesecekler hızını.1mbit fiyatına 8mbit net kullanıyorsun hiçmi düşünmedin bunun bir koşulu olduğunu

CmpLxLf

New member
TTNET Online İşlem Merkezinde

Hız (Download-Upload): 8192-800

Böyle Yazıor TTNET ' in Hızımı Kestiğini Kestiyse Ne Kadar Olduğunu Nasıl Öğrenicem ?

Moderator
Forumla ilgili şikayetlerinizi yazacagınız bölüme kendi şahsi şikayetlerinizi yazıyosunuz dikkat edin..

Konu Şikayetim Var bölümüne taşındı..

Fyonb

предате&
o senin paket biLgiLerin..anLık hızını hız testi yapmana oLanak sağLayan siteLerden yapabiLirsin
bkz TTNET | Hız Testi

ARCHANGEL!

New member
ben de Ayrılacam TTnet ' ten . Çok Aptalca Bir Kurum . Resmen Kazıkçılar . Süperonline var 29 TL 10 mbit . 4 Gb kotalı . TTnette aynı paraya 1 mbit 4 Kotalı . Yani Süpronline Aynıparaya 10 katı daha hızlı internet. Kısmetse ona geçeceğim. Şu TTnet'ten Herkesin Kurtulması lazım . Bir TTnet kullanıcısıyım e Hızından Hiç memnun Değilim

aysunnnn

New member
aynı sorun bendede oldu .değişebileceğimiz tavsiye ettiğiniz internet paketleri neler arkadaşlar?

bide arıyorlar utanmadan taahhütlü anlasmalar teklif ediyorlar.2 sene senin kahrın çekilirmi ttnetttt

Fatih Hoca

Banned
Hiç kaybettiği falan yok, hep yiyolarlar :D

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
1 mb sınırsız abonesiydim

internet yavaşladı yavaşladı DURDU :)

birde bakdım
700 kb ile bağlanıyorum

ee geçtim netlimitsiz 8 mb e

kota dolduktan sonra

ha 512 kbit

ha

700 kbit

ne fark eder?

son söz:

TELEKOMA KAFAM GİRSİN :)

CmpLxLf

New member
Bu Ay 1Mbit e Geçtim hiç Alışamadım Daha 8 den 1 mbit e düşüş yıktı beni oyun arşivi yapıodum şu anda 200 GB artık indiremiom eskiden 800 kb down ypaıodum şimdi düştü 100 e pfff...

İnş. yeni bi net çıkarda şu ttnet'den kurtuluruz .......

DarthErim

Altın Üye
Superonliine fiberoptik geliyor ama malesef modemleri 600 TL :(
Kotalı (onlar adil kullanım diyor) kotaları pek iç açıcı değil ama en azından kota aşımından sonra kalacak hız biraz mantıklı.
en azından ayın 3-4 günü iyi bir bağlantınız olur :)

DarthErim

Altın Üye
Alt yapı derken ulaştırma bakanımızın da belirttiği bizleri izleme sistemini kuruyorlar hadi yatın uyuyun.