Torrent Oyun Bölümüne Moderatörlük Başvurusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ARCHANGEL

ANGEL OF JUSTICE
Daha önceden de konu açmıştım ama moderatör olamamıştım şimdi şansımı tekrar denemek istiyorum.

Nasıl Torrent paylaşacağımıda belirtmek istiyorum sizlerden gelen talep üzerine paylaşım yapacağım ayrıca çıkmasını beklediğimiz oyunları paylaşacağım zira eski modumuz W.PİTTON gereğince oyun paylaşmış bu yüzden bende sadece belirttiğim şekilde paylaşım yapacağım ve paylaştığım torrentler sorunsuz ve hızlı olacaktır kullanacağım torrent siteleri ise şunlar olacak ( Last Torrent , Zamunda , LeechTurk ,
TürkTorrent , ) iyi forumlar dilerim.

(+) veya (-) yorumlarınızı bekliyorum.

Olumlu veya olumsuz oyunu verenlere şimdiden teşekkürler

DeRSaaDeT

Islambol
ANGEL öncelikle belirtmeliyim ki mod olmaya uygun usluba sahipsin.. İslam ve insanla ilgileniyor olman da ayrıca benim için pozitif bi yanın. Bunun yanında moderatorluk talebinde bulunduğun bölümde yalnızca 1 konun var... Bölüme de 8 kez mesaj atmışsın... Genelde açtığın tüm konular video portalı bölümünde(toplam 62 konu).. o bölüme seydiali mod olduğu için mi moderatorluk koymadın bilmiyorum. bütün foruma açtığın konu adeti ise 118. Keşke video portalına koysaydın adaylığını.. Ama forumda aktif bir üye olduğun için de ve uslubundan dolayı seçilme ihtimalin de var... Biraz ortada kaldım doğrusu ama online sürenden dolayı kendimi çok zorlarsam evet diyebilirim ;)... Ama bölümün için çalışman gerekir..

edit: ANGEL ben böyle cevap verdim biz kendi aramızda konuştuk konuyu da sen de o bölümde neden 1 konun olduğunu buradaki herkese açıklarsan herkes bilgilenmiş olur...

chester26

♫Цпẳρρя&#1
Ben ANGEL'a +10 çakıyorum bence moderatör olma eylemin başarıyla son bulucak Bu karaktere sahipsin...BAŞARILAR DİLİYORUM KARDEŞİM

Lizam

New member
ANGEL öncelikle belirtmeliyim ki mod olmaya uygun usluba sahipsin.. İslam ve insanla ilgileniyor olman da ayrıca benim için pozitif bi yanın. Bunun yanında moderatorluk talebinde bulunduğun bölümde yalnızca 1 konun var... Bölüme de 8 kez mesaj atmışsın... Genelde açtığın tüm konular video portalı bölümünde(toplam 62 konu).. o bölüme seydiali mod olduğu için mi moderatorluk koymadın bilmiyorum. bütün foruma açtığın konu adeti ise 118. Keşke video portalına koysaydın adaylığını.. Ama forumda aktif bir üye olduğun için de ve uslubundan dolayı seçilme ihtimalin de var... Biraz ortada kaldım doğrusu ama online sürenden dolayı kendimi çok zorlarsam evet diyebilirim ;)... Ama bölümün için çalışman gerekir..
sen böyle deyince baktımda haklısın
vatandaş geçerken uğramış, çalış bakalım oradada oy verelim

ARCHANGEL

ANGEL OF JUSTICE

edit: ANGEL ben böyle cevap verdim biz kendi aramızda konuştuk konuyu da sen de o bölümde neden 1 konun olduğunu buradaki herkese açıklarsan herkes bilgilenmiş olur...

Benim torrent bölümümde neden 1 konum olduğunu sormuşsunuz cevabını vereyim benim TORRENT OYUN ÖZEL bölümünde yetkim yok dolayısıyla oyun paylaşamıyor konu açamıyorum bu nedenden dolayı sadece 1 konum var ilginiz için teşekkür ederim iyi forumlar

Lizam

New member
orada paylaşım yapmak için özel bölüm açılmış, niye orada yapmıyorsun bahane yapma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...