Top "X" İstatistikler [3.5.x]

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici

Ekteki product-topXstats.xml dosyasını Admincp >> Manage Products >> [Add/Import Product] kısmından import edin..

topXstats.php dosyasını ana forum dizinine upload edin.

FORUMHOME templatesinde şu kısmı bulun;

PHP:
<!-- end what's going on box -->
Altına ekleyin;

PHP:
<if condition="$show['topXstats']">  $topXstats </if>

Ekli dosyalar

AlPeReNSoNaD

New member
arkadasim ben cevirdim türkçeye. admin cp den diller bolumunden tek tek cevir. ing kelimeyi arattir cikan yere türkçesini yaz oluyor. bende yaptim boyle oldu

bulletinboy

New member
hocam eline emeğine sağlık müthiş bir paylaşım
Bir sorum var cevap verisen sevinirim
burada son 10 mesajı gösteriyor bunu nasıl 10 yapıyoruz? Teşekkürler şimdiden

heavy_guy

New member
bulletinboy' Alıntı:
hocam eline emeğine sağlık müthiş bir paylaşım
Bir sorum var cevap verisen sevinirim
burada son 10 mesajı gösteriyor bunu nasıl 10 yapıyoruz? Teşekkürler şimdiden

arkadaşım top X plugin den ayarlarına gir sonra bu kodu bul en başta zaten :)

$displayrecords = intval($vbulletin->options['topXstats_displayrecords_forumhome']);
if ($displayrecords <= 0) {
$displayrecords = '0';

0(sıfır) yazanları 10 yap top 10 7 yap top 7 17 yap top 17 olsun :):)

Konuskan

New member
bende bu ekran geliyo

Ya arkadaşlar çok dendim ama bende bu ekran geliyo ve öylece kalıyo hiç bi işlem yapmadan bekliyorum ama hiç bişey yapmıyor yüklemiyyor plugini nepacagımı bulamadım yardımlarınızı bekliyorum teşşekürler.

X

O şimdi Asker
top x mi :)

başlığa dikkat ama >:/

RealReality

New member
Kardeş bu plugin yöneticisinden dediğini kurdum top 5 çalışıyor fakat bunu top 10 yapamadım dediğin yerleri değiştirdim ordaki 5 i 10 yaptım olmadı yardımcı olursanız sevinirim 3.5.4 kullanıyorum

Arkadaşlar olayı yeni çözdüm ordaki 0 yazan yerleri de 5 ten büyük bir sayı 5 yazanı da 10 girin top 10 oluyor denendi 3.5.4 release teşekkürler arkadaşlar

ProwL

Gitarist
RealReality' Alıntı:
Kardeş bu plugin yöneticisinden dediğini kurdum top 5 çalışıyor fakat bunu top 10 yapamadım dediğin yerleri değiştirdim ordaki 5 i 10 yaptım olmadı yardımcı olursanız sevinirim 3.5.4 kullanıyorum

Arkadaşlar olayı yeni çözdüm ordaki 0 yazan yerleri de 5 ten büyük bir sayı 5 yazanı da 10 girin top 10 oluyor denendi 3.5.4 release teşekkürler arkadaşlar
flood yasak arkadaşım mesajlarını birleştirdim. forum kurallarını gozden geçirirsen sevinirim :)