tkp li gençlik ne kadar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mephisto

R€B€L
bı msj la post u 1 olan amma cok tkp li varmıs hepsı bu baslıgı beklıomus heralde ... ne güzelll ne güzell...

bu arada rebel sen bu soruları bı yere mı yazdın kardesım her konuyla ılgılı soruların var = )) ama güzel sewiorum senın tarzını ; )
Yok oyle takılayım bıraz dedım :D

Her olusumu iyi/kotu sorgulamak lazım sonucta..

Tkp olusurm olarak suan itibariyle pkk'yı teror orgutu olarak algılamaktadır ama bu gorus bazılarınca tam anlamıyla desteklenmemektedir diye dusunuyorum..Aydemir Guler'de zaten emperyalist maşa olarak lanse etmektedir bunu..Dogrusuda budur..

Ataturk konusunda ise farklı goruslere sahipler..

Diger konuda ne gibi calısmalar yaptıklarını vs merak etmistim..

Bazı goruslerinde zaman zaman birbirleriyle zıt dustugunu dusunmekteyim..Ozellikle sordugum sorularda tkpli arkadasların kisiden kisiye degisen farklı gorusleri oldugunu dusunmekteyım..Hangi cevaplar gelicek diye bakalım dedim ama cevapta gelmedi..Bu gorus ayrılıkları iyide olabilir, kotu sonuclarda dogurabilir bunun tam aksine tabi gorus birligine varılan konularıda oldugunu dusunmekteyım ...

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
tkpli arkadaşların kaç kişi olduuğunu sormaktan ziyade tkp ile ilgili birşeyler yazan konular açılsa daha mantıklı olmaz mı? konu daha çok sohbet başlığı gibi olmuş, kapalıdır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML