theozy

infatuate

İstirahatte
sitemizin 3 değerli admininden biri theozy, gerçekten benimde merak ettiğim kişiler arasındaydı .. tanıyalım bakalım nası bi hayatı warmış =))

infatuate:
slm ozy =)

The O²Ψ:
selam =)

infatuate:
nasılsın ? herşey yolundamı ?

The O²Ψ:
demin sormadın mı bunnarı = )

infatuate:
yoo :utan

The O²Ψ:
hahah iidir ii olsun.. işler de yolunda.. Allaha şükür..

infatuate:
Allah daha ii etsin =) öncelikle ismini we yaşını öğrenelimmi ?

The O²Ψ:
özay 26 oldum 2 gün önce :D başlıkımı görmediniz mi :D

infatuate:
gördüm kutladım bile =)) neler yaparsın özay ? günlerini nasıl harcarsın ?

The O²Ψ:
hahah çok feci harcarım.. sabah 6:30 da kalkarım 7:30 da servise biner işe giderim.. 6 da işten çıkarım, 8 de evde olurum... sonna da dötü devirir ya kitap okurum yada film izler yatarım :D
bu en rahat günüm tabi bunnar dışında ekstra olarak kadıköye iner yada beşiktaşa bi iki bira içer dolanırım.. kızarkadaş edinmeye zamanım olmadığından.. tek tabanca dolanıorum genelde

infatuate:
hmm sewgilin yokmu yani :saskin

The O²Ψ:
bulucan mı :)

infatuate:
bakarız bişeler =))

The O²Ψ:
hayır warsa fazla.. :p

infatuate:
ehehe gözüme çarpan olursa haber weririm =))

The O²Ψ:
umudu kesim o zaman.. senin gözün benim kuzimden başkasını görmez.. :D

infatuate:
ahaha o da doğru =)) seni neler mutlu eder we neler çileden çıkarır ?

The O²Ψ:
kolay mutlu olurum.. o konuda hiç sorunum olmadı ... sinir eden şeyler de haksızlık.. her türlüsü.. bi de bana güvenilmemesi.. delleniorum o zaman

infatuate:
tepkin noluo peki böle durumlarda ?

The O²Ψ:
walla hiç belli olmuyo.. bazen hay ben sizin diiiiit diyip geçebiliorumda.. bazen de direk dalıyorum..

infatuate:
=)) nerelisin aslen ? kaç kardeşsiniz ?

The O²Ψ:
samsunluyum.. ablam var bi dene

infatuate:
hayattaki hedeflerin hangi yönde ?

The O²Ψ:
kafamın diki yönünde :D

infatuate:
ahaha büyük ideallerin war yani =))

The O²Ψ:
walla en çok şööle küçük bi kızım olsun istiorum.. ama küçük kalmıolar.. keşke fino gibi küçük kalan çocuklar olsa :D

The O²Ψ:
yenge ağır konuşuon ama :p sen bi kilo ver bence :p

infatuate:
sen nerden çıkardın şimdi benim kilolu olduğumu :hadiordan

The O²Ψ:
euehuhe bilmem koca kafamda kurmuş olabilirim

infatuate:
deli yaa =)) kırmızı we mawi sana neleri ifade dio ?

The O²Ψ:
nası yaa... piskilocik testten mi geçioz yoksam.. :D
şimdeee kırmızı neyi hatırlatıoo.. düşüneyim.... walla anca kadın iç çamaşırı gelio aklıma.. (demekki acilen bi kız arkadaş edinmem lazım ) :p
mavi deyince deniz gelio..

infatuate:
ahahah biz hackhell’e gelelim öyleyse =)) nası buluştun hhyle anlatırmısın bize ?

The O²Ψ:
walla hep bu kuzinin yüzünden oldu.. ayaklanma çıkardı bi önceki forumumuzda.. e bizde ayaklandık hani :D
sonna kuruldu hackhell.. hatta bende kuruluş gecesinin msn kayıtları da war.. gizli bölümde tutuorum :D

infatuate:
ne güsell =)) peki sitemizin 3 admininden birisin, senin için zorlukları warmı ? sinirlendiğin zamanlar oluomu ?

The O²Ψ:
walla eskiden oluyodu .. çünküm günde 15-16 saat forumda olurdum.. bayaa bi dellenirdim.. bi ton kişiyle sorun yaşadık .. çekememezlikler.. dedikodular.. köstebekler.. vs vs.. ama şuan rahatım çünkü genelde hiçbişeye dokanmıom :D

infatuate:
peki hoşuna giden şeyler nelerdir ?

The O²Ψ:
walla gittikçe büyüyoruz.. bu güzel bişey.. kuzen sağolsun gecesini gündüzüne katıp çabalayıp bişeyler ekliyor.. smodlarımız modlarımız çok iyi çalışıyor.. herşey tıkırında görünüyor.. o yüzden emekliliğin tadını çıkarıorum :p

infatuate:
=)) son olarak bana we hh'ye söylemek istediğin bişeler war mı ?

The O²Ψ:
hh ye.. sizi çok seviyoruuuumm..
yenge sana da.. en kısa zamanda şööle güzel bi göz çarpması diliyorum :D

infatuate:
inşallah başını bağlıcas seninde :) tşkler bu güsel sohbetin için, görüşmek üzere =))

The O²Ψ:
güle güle.. :D ben tşk ederem :D

edit : theozy nasıl bacağını kırdı ? dinleyip gülelim mi =))

The O²Ψ:
aylardan şubat , soğuk ve karlı bir gündü.. kışın neredeyse her haftasonu yaptığım gibi snowboardumu alıp erciyese çıkmıştım. benden başka kimse yoktu dağda.. rahat rahat kayıyordum.. sonra insanlar doluşmaya başladı.. sonra kalabalıktan sıkıldığım için tenha olan bolkara doğru yöneldim.. bi tepeciğin eteklerinden kayıyordum... sonra birden taaak diye bi ses duydum.. hatta çıtaaakkk :D sonra bi hafifleme geldi.. sanki havadaydım... sanki değil hakkaten havadaydım ve ikili salto atıyordum.. sonra poff diye bi ses daha duydum.. bu da bolkara 68 kiloluk bir dana yavrusunun düşme sesi ile neredeyse aynıydı.. önce ne olduğunu anlamadım... ama yavaş yavaş o sıcaklığın ve acı hissinin farkına warmaya başladım.. o da ne.. bacağım..!!! nayır nolamaz feryatları arasında anladım ki..bacağımı karın altında saklanmış hain ve de goccaman kaya parçasına çarpmıştım.. acı yukarı doğru çıkıyordu.. dayanılaz bir hal alyordu.. bense direnmeye çalışıyordum. ama gözümden iki damla yaş gelmesine ramak kalmıştı.. sonra o sesi duydum..
yukardan geliyordu.. dedim ki kendi kendime özay işte .oku yedin.. yukardan çağırılıyorsun.. ömrün buraya kadarmış.. nalları diktin olm.. ama o da nesi .. o ses bir bayaaaanın sesiydi.. kafamı mağrur ve gururlu bir şekilde (küçük emrah değil) kaldırdım ve semaya baktım (kızın ismi sema mı bilmiyorum) işte oradaydı.. o sesin sahibi kız.. geçmiş olsun diyordu bana.. acılar içinde ruhumla savaş verdiğim o anlarda.. elimi ona kaldırım sağol sağol dediğimi hatırlıyorum.. gülümsemeyi de unutmamıştım tabiki.. ama o telesiej .. o adi telesiej o kızı uzaklara götürdü benden, şerrefsiz telesiej!.... sonra acılarımla başbaşa bıraktı beni Allahın dağında .onuma kadar girmiş kar içinde..!!!
bitti :)

the end :clap​

Leke

Altın Üye
güzel olmuş . Tanıyalım herkesi .

ChAoS

New member
Öyle bir anlatmış ki bacağını nasıl kırdığını valla kendı bacağımı kırmış gibi hissettim :D
Güzel bir sohbet olmuş, teşekkürler...

sonsuzluğa

Moderator
eğlenceli biriymiş, tanımış olduk.

keyifli bir sohbet olmuş.

ikinizin de eline sağlık.

sky

New member
GüzeL ve keyifLi bir Sohbet oLmus
ELinize SağLık....

1sc0rp!tX

Altın Üye
Güzel rop. Olmuş

2nizinden Ellerine SAglık ;)

awd

New member
Elinize sağlık harika ve eğlenceli bir repotaj olmuş=)
İkinizede mutluluklar dilerim=)

Moderator
Bacaqını kırmasına hiç şaşırmadım :hhmanD o kadar kaymanın sonu bu ;P

t$kLer ikinizede ;)

Kopuk Dadı

Moderator
çok keyifli bi sohbet olmuş

tembel bi admin tanımış olduk :p

Aktuğ

Altın Üye
sayın adminime acilen bi yenge ulunması dileğiyle :D

elinize saglık

psycho25

New member
güzel bi sohbet olmuş gerçekten teşekkürler anıyı anlatış tarzında çok güzeldi the ozy hele o küçük emrah deil kısmı :D