Thank You Hack(Teşekkür Hack) 3.5.X

BenCesur

New member
Dark_Angel' Alıntı:
post_thanks_times_post
post_thanks_times_posts phrase larını turkcelestırmen yeterlı olucaktır.

Yok ordan değil. Postbit ve Postbit_legacy e eklenen kodlarıdaki Posts ve Times sözcüklerini değiştirmek gerekiyor. ve bu sözcükle sanırım her şablonda 5 er taneydi..

İşte altta (kırmızı olan sözcükler)

<if condition="$post[userid]">$vbphrase[posts]/$vbphrase[post_thanks_thanks]: $post[posts]/$post[post_thanks_user_amount] <br> <if condition="$post[post_thanks_thanked_times] == 1"> <phrase 1="$post[post_thanks_thanked_times] Time" 2="$post[post_thanks_thanked_posts] Post">$vbphrase[post_thanks_thanks_amount]</phrase> <else /> <if condition="$post[post_thanks_thanked_posts] == 1"> <phrase 1="$post[post_thanks_thanked_times] Times" 2="$post[post_thanks_thanked_posts] Post">$vbphrase[post_thanks_thanks_amount]</phrase> <else /> <phrase 1="$post[post_thanks_thanked_times] Times" 2="$post[post_thanks_thanked_posts] Posts">$vbphrase[post_thanks_thanks_amount]</phrase> </if> </if> </if>

Teşekkürler...:clap:

Herşeyi sorunsuz yaptım fakat teşekkür butonu çıkmadı
Onun sebebi ise Teşekkür düğmesini ./images/buttons klasörüne atmamış olabilirsin.. yada kodları eksik yazmış olabilirsin..

al_turk

Banned

Butonu kurdums fakat 2 sorunum var 1.si kişinin msj sayısı kaç kere teşekkür ettiği ve kaç msjına kaç teşekkür edildiği bunların hepsinin hackhelldeki gbi farklı farklı gösterilmesini istiorums 2.si div> kodu nereden çıktı bilmiorums nasıl silebilceim konusunda bilgi lasım şimdiden tşkler...

blackwolf

uid=0(root)
ya bende kaç kişi tesekkür etti kaç kere tesekkür edilmiş falan çıkmadı hiç dier hsey tamam oldu ama :'( sadeec bu sekil çıktı bende
Üye No: 1

Dark_Crazy

New member
beyler buton çıkmayan beyler dikkat edin kendi profilinizde buton aramayın çok çıkıyor böle olaylar kendi profilinizde buyon aramayın

SchakaL

New member
beyler bıse daha sorcam bu da mesaja su tesekkur ettı bu ettı gb özellık eklıodımı yanı bot olarak tesekkur dıl ?

ya ben olayı yaptım ama bende buton cıkmadı gb i.explorerda hata verdı dıo i.e kapatıo ben fırefox kullanıom ama uyelerın hepsınde o yok neden olmus olabılır? ve ben butonuda goremıom herseyı aynen yaptım resmıde yukledım ama yok?

heh sorun tamam oldu ama dedım gb halen i.e kapatılıo dıo o neden olabılır?

Edited

Biraz daha dikkatli olalım..

J@CK@L

[ &#965;&#951;&#402;&#963;&#1103;g&#953;&#957;&#11
SchakaL son 2 mesajı sıl arkadasım flood yasak.

SchakaL

New member
ya ben bise dicem peki bu yazıları turkce nası yapabılırıs ya nası olur ?

valla ben bişey anlamadım :)

DureX

New member
HaCKeRSS' Alıntı:
buton u tam olarak nereye yüklices türkçe olarak sölermiisn

post_thanks.gif dosyasını(Buton)
Ftp...../images/buttons/ Buranın ıcıne atıcaqsın..

Bunun baska turkcesı yoq

Ardından .xml dosyasını upload edin.
(admincp -> Plugin System -> Manage Products -> [Add/Import Product])

xml dosyası verılen ekte var

SchakaL

New member
IamBack' Alıntı:
posbit ve posbit legacy templatelerine eklediğin kodları editle örneğin post onu mesajına yap...
bende dusundum ama ya hata verırse dıe sormustum dıer kelımeler ney peki?bilen varmı?

ozmail

New member
yaaaaa arkadaşlar bende bu özellik sadece konuyu başlatan yani ilk mesajta görünüyor....bunu her mesajın yanında nasıl yapabilirim...

SchakaL

New member
ben yaptım her uyede görunuyo saten kendı uyelıgınde cıkmaz o ayrı ama bende oldu aynen yaptım