Tesekkurmu - Paylasimmi ?

eXi26

New member
chuckies' Alıntı:
Herkes Kimin Ne Olduğunu Biliyor.Çalışanların hakkı da veriliyor zaten.Orada ne yazarsa yazsın ister eski üye ister onursal üye vs... herkes herkesin ne olduğunu biliyor...Onlar sembolik yazı..

İyi hoş da adamın foruma bi katkısı yok her gördüğü konuya şaçma sapan msjlar yazıyo sonra yızdızı artınca kendini bişi sanıyo...:Sopa

bLaDe™

Banned
paylasım beraberinde teşşekkuru getirir dostum !

ayrıca bir sitede saygınlık kazanmak istiyorsan bunu yıldızlarla deil yaptıgın paylasımlarla beyifendiliğinle kazanmasılısın bence eger rutbe konusunda solemek istediğin buysa !

heee foruma boş msj atan çook kişi war ama hackhell gibi 55bin uyesi ve gunluk 1500-2000 online kişisi olan bir forumda olması normaldir diyorum !

araghorn-g

Pentaxian
rütbeyi üyelik tarihine veya teşekküre bağlamak gerçekten çok doğru değil.

bir çok kişinin dediği gibi önemli olan paylaşmak, tanınmaktır. rütbe böyle artar. yoksa günde burada 40-50 mesaj yazıp 2 ayda 3000 mesaj yapabilirsin. bazı arkadaşlarda bu var. içi boş bir sürü mesaj yolluyor. "teşekkürler, ellerine sağlık, ilginççç vb.."

bu polemiğe girmeyeceğim ama rütbeler artırılırken mesaj sayısı+teşekkür birlikte değerlendirilebilirse çok daha objektif bir uygulama olacağını sanıyorum. paylaşım yapılmadan teşekkür alınmazzzzz......

pori

New member
Başka forumlarda olduğu gibi iki üç kelimeden oluşan

'' eline saalık '' '' güsel paylaşım '' gibi gereksiz bütün mesajlar silinmeli

bunları kontrol eden biri olmalı :saskin

jangofet

Downloader Team Leader
yıldızın ne önemi var foruma katkısı olan arkadaşlar belli değil mi zaten.İki yıldız fazla olunca daha mı önemli oluyor.
Mesela ben, çoğunlukla iş yerimdeki bilgisayardan giriyorum foruma ve doğal olarak program ,oyun vb upload yapamıyorum.bunun yerine vakit geçirmek için geyik-mizah,off topic başlılarında daha çok vaakit geçiriyorum.rütbem de yüksek değil bu yüzden ama foruma hiç bi katkım olmadığını kimse idda edemez .
bu herkes için geçerli herkesin foruma katkısı ve kullanış şekli değişik bunu ölçemezsin.fazla kafaya takmaya gerek yok bu yüzden rütbe olayını.

HTML