Tesekkurmu - Paylasimmi ?

RoKeT

New member
Arkadaslar Bence nekadar cok yazi yazarsan degil nekadar tesekkur alirsan yukardaki yazi mesela yeni kulanici merakli bagimli hizli üye eski üye oluyo adam geliyo buraya daha 1 ay olmus 2000 msj yaziyo ve eski üye yaziyo bence bu yanliş egerki bu düzeliyosa düzeltilmesi gerek tesekkurle olmasi gerek bence bunun devamli sacma sapan msj lar yazip herkez kendini kascana en azindan verimli olarak paylasim yapipda ordaki bagimli eski üye yazisina hak kazanmasi daha mantikli geliyo bana.....:hhman:

melihbakir

LorD oF The WaReZ
aslında dedıgın mantıklı olabılır kardesım ancak kullanıcıların hepsınde tesekkur alıskanlıgı olmadıgı ıcın sorunlar cıkabılır dusuncesındeyım

Logan

WOLVERINE
kullanıcıların teşekkür alışkanlığı kazanması gerek bu dediğinin gerçekleşebilmesi için...:)

faith37

New member
mesaj sayısına göre değil de açtığı konu sayısına göre olabilir mesela. benim de aklıma bu geldi.

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
ben sana tam olarak hak veriyorum diyemem cunku burada paylasım yapan

arkadaslar kendini hemen belli ediyor paylasım yapamayan ve yorumu kuvvetli

insanlarda var.herkes paylasım yapacak va yıldızını yukseltecek diye birseyin

sozkonusu olacagını sanmıyorum.

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
bu teşekkur ve rütbe muahhbetınden gınaa geldi artık :)

MaΨèŔcİķ

Altın Üye
elle kontrol edilse dicem çok fazla kişi var..; ) teşekkür sayısına bağlı olabilir ama zor iş ..; )

Cree

Murat
O Kadar Önemlimi Title de neyin yazdığı isteyen değiştirmiyormu zaten ..!

Uzunefe

Altın Üye
teşekkür olayı biraz değişik bi olay . fazla teşekkür yakalayamayanlar adult a konu açarak 100- 200 teşekkür topluyo , sonra pişkin pişkin laflar ediyolar , başıma geldi de ondan biliyorum .

RoKeT

New member
Uzunefe' Alıntı:
teşekkür olayı biraz değişik bi olay . fazla teşekkür yakalayamayanlar adult a konu açarak 100- 200 teşekkür topluyo , sonra pişkin pişkin laflar ediyolar , başıma geldi de ondan biliyorum .
ama en azindan sacma sacma devamli postlari kırletmıyolar boyle olunca gormuyomusunuz 2006 da giren adamlar senden fazla msj i var buda normal degil bi sınırlama falan olmalı bence :mad:

firatoz

New member
uzun efe nin dediği doğru bence
eğer teşekküre göre artarsa adult cılara yarar bu iş
ben foruma gireli 2 hafta oldu
tüm işime yarayan paylaşımlara teşekkür ediorum
ve sadece bilgim olan ve hoşuma giden konulara yorum yapıorum
biraz da espirili yorumlar yapıorum ki daha neşeli olsun forum

bence kademe mod ların kanaatinde olsa tüm olay tatlıya bağlanır dicem
yani kim daha faydalı modlar karar verse ii olur
ama onlarında işleri başından aşkın gibi görünüyo

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
RoKeT' Alıntı:
Arkadaslar Bence nekadar cok yazi yazarsan degil nekadar tesekkur alirsan yukardaki yazi mesela yeni kulanici merakli bagimli hizli üye eski üye oluyo adam geliyo buraya daha 1 ay olmus 2000 msj yaziyo ve eski üye yaziyo bence bu yanliş egerki bu düzeliyosa düzeltilmesi gerek tesekkurle olmasi gerek bence bunun devamli sacma sapan msj lar yazip herkez kendini kascana en azindan verimli olarak paylasim yapipda ordaki bagimli eski üye yazisina hak kazanmasi daha mantikli geliyo bana.....:hhman:

eğer forum içindeki insanlar tşk butonu kullanmayı bilseler dediğin çok doğru . . .ama millet tşk butonuna basmaktan korktuğu için böle bişey olmasın belki üyelik tarahine göre bi değerlendirme olsa fena olmaz:eek:

chuckies

_-€X-_
Herkes Kimin Ne Olduğunu Biliyor.Çalışanların hakkı da veriliyor zaten.Orada ne yazarsa yazsın ister eski üye ister onursal üye vs... herkes herkesin ne olduğunu biliyor...Onlar sembolik yazı..

RoKeT

New member
chuckies' Alıntı:
Herkes Kimin Ne Olduğunu Biliyor.Çalışanların hakkı da veriliyor zaten.Orada ne yazarsa yazsın ister eski üye ister onursal üye vs... herkes herkesin ne olduğunu biliyor...Onlar sembolik yazı..
Bak mesela seninde nickin 2006 2000 e yakin msj in var ama bi insan 200 paylasim yapsa gerisi sadece yazidir bunu diyorum isde burdakiler fazla yazi yazmak icin kendilerini kasiyolar bu imkansiz normal bi kulanici 2006 nin subatinda martinda veya hernesinde gelipde 2000 msj atmasi normal degil... arkadasin dedigi gibide olabilir üyenin tarihine gore : )

peşmerge

New member
RoKeT' Alıntı:
Bak mesela seninde nickin 2006 2000 e yakin msj in var ama bi insan 200 paylasim yapsa gerisi sadece yazidir bunu diyorum isde burdakiler fazla yazi yazmak icin kendilerini kasiyolar bu imkansiz normal bi kulanici 2006 nin subatinda martinda veya hernesinde gelipde 2000 msj atmasi normal degil... arkadasin dedigi gibide olabilir üyenin tarihine gore : )
Tamamen katılıyorum sana kardeş..Bi arkadaşımızda tşk kullanmayı bilmiyoruz filan demiş... Yazdığı msj sayısı 1000i aşmış, kendi ettiği tşk 18 civarı bişi....Bu arkadaşıda gönülden tebrix ediyoruz...!!!! (isim vermiyorum)

RoKeT

New member
pesmerge' Alıntı:
Tamamen katılıyorum sana kardeş..Bi arkadaşımızda tşk kullanmayı bilmiyoruz filan demiş... Yazdığı msj sayısı 1000i aşmış, kendi ettiği tşk 18 civarı bişi....Bu arkadaşıda gönülden tebrix ediyoruz...!!!! (isim vermiyorum)
Dostum yani demek istedigimi anladinizmi 2006 da gelmişsin 2005 de gelmişin o onemli degil benim demek istedigin bi insan mar 2006 da girip de 2000 msj yazmasi imkansiz bisey adamlar sacma sapan sadece yazi yazipda ordaki rutbesini aritirmak icin yapiyo bende diyorum ki buna bi cozum bulunsun cünkü bunu yapip sonra forum da ukala oluyolar bak ben yildizlandim senden üstün oldum guya yani bunlar bos işler kendilerini kasiyolar onlar kendilerinin kim olduklari iyi biliyo zaten yan tarafa sol a bakarsakda anlariz ama en güzeli sıpa ninda dedigi gibi üyenin tarihine gore olmali : ) ?

HTML