Terk eden kızlar neden döner ki ???

ExCTaZiii

Banned
anlatıgım bir olay wardı forumda bugun konusurken nedense sus konusma dedi aglıyordu bende anlamamıstım neden böyle yapmıstı baskasına gitti aramızda daglar yollar wardı we bana herkezin içinde seni sevmiyorum demişti hani derler ya birgün dönecegini bile bile bekledim ve bugun geldi esmer cocuk der bana pişmanım affet beni dedi dedim ki Affetmek Allaha Mahsuzdur Ben Degil O Affeder Senin için döktügüm göz yaslarımın sebebini o soracak sana ve dedim neden döndün inanın ki bir kıza denebilecek herşeyi söyledim gittiginde dönmesin diye acı cekiyorum dedi Ben Zaten Biliyordum Bagıra bagıra seni sevmiyorum dediginde bile Şimdi diyorki kapında köpegin oluyum ama nafile artık içimde sevgiden fazla nefret war onu sevdigim için bile kendimden nefret ediyorum ama yinede derin bir yerlerde halen seviyorum Ve sunu anladım ki eger affedersem sonsuza kadar Bir daha gidecek mi diye Dusunecegim Affetsem bilmem Güzel günler Sabahlara kadar konustugum dakikalar we onun için aldıgım nefes geri gelecek mi bilmiyorum ama zaman neyi gösterecek anlamadıgım Tek sey Kızlar neden geri Döner Bile Bile Sevmiyecegini Erkekler gururludur affet demez kalbine tas basar ama kızlar neden döner Sevgimi diyorsunuz yada Ask Bence Yok yada War cok Az kaldı nesli Bir elin 10 parmagını gecmez ama sunu bilin ki hayat her zamam devam edecek sizler anlatın BİR KIZ NEDEN GERİ DÖNER BAYANLAR SİZLERNDE GÖRÜŞÜNÜ BİLMEK İSTİYORUM :hhman:

dezzy666

New member
biçok neden olabilir ama şahsen ben dönmem.. ayrıldıysan bitmiştir.. hee yeni bi sevgili bulamayıp eskiye dönen de var tabi.. :)

krall

New member
biten bir ilişkiye iknci bir şans vermem gitmeyi göze almışmışsa bende unutmayı göze alırım...

GREAT İDEA

Banned
Birader Sen Geçen Gün Kiz Beni Terketti Diye Burada Yakiniyordun Yoks Gerimi Döndü ,inşallah Geri Dönmştür Ama Gitti Giden Bir Daha Gelirmi Bu Gönül Eskisi Gibi Severmi De Kiza

ocean_ocean

New member
abartmayın allahınızı severseniz.hala seviyorsa kızda gelmiş işte daha ne olsun.kardeş bırak gururu, inadı falan. hayat kısa üzme kızı

feTBoy

New member
Karde$ ßen sana sÖylüymm ne oLursa OLsun KesinLikLe kaßul etmee.. her gidi$ mutLaka yanında ßi daha geri getirmemek üzere bişeyler götürüo arkasında.. kadınlar ßi tek dönmeme seßeßi olaßilir.. senden daha iisini ßulamamasıdır.. en dogrusunu yapıosun arkana ßile ßakma!!...

Uzunefe

Altın Üye
ya bence en kötü şey hata kızda olduğu halde bile erkeğin köpek gibi yalvarması . büyük konuşmuyorum hata kızda olacak ben hayatta peşinden koşmam

theozy

Kadim Dost
salaklıklarını anlarlada ondan... başka açıklaması yok kafalarına dank ediyo..
ama dönselerde eski tat olmadığından tercihim değildir..

Logan

WOLVERINE
ilişkiler güven üstüne kuruludur arkadaşım...eğer birisi bırakıp gitmişse ona bir daha asla güvenemezsin çünkü hayat boyu "acaba yine gider mi?" sorusu aklını kemirir...onun için giden gider kalan sağlar bizimdir...

herainrose

New member
bir kadın bir erkeğe güvenir,sever.
sonra erkek bir hata yapar kadının güveni sarsılır.üzülür.bırakır gider.
bırakıp gittiğini düşünen ve bunu kendine yediremeyen baylar unuttuğunuz şey bir kadın sizi terkederken yarısını sizde bırakır.
bedenini almıştır giderken yanına ve birde sizden arta kalan(tabi kaldıysa)dostlarına ayırdığı kalbinin minik köşesini.
geri kalan ruhu kalbi sizde kalmıştır.
kadın bunun için döner.bunun için yalvarır.sevgisine ve sizde kalan kısmına kavuşmak için.
siz erkeklerse bunu anlamayacak kadar körsünüz.
bazende dönmez.bıraktıklarıyla yarım yamalak devam eder hayatına....

alish

вυяαq αℓι&#1
Soru BayanLara SoruLmuş ama Tek Bir Bayan Arkadaşımız Cevap Vermemiş. Daha Doğrusu ErkekLerden Fırsat OLmamış : )

free!

artık yok...
ehehhe doğru diosun theozy ile uzun a katılıorm,
kabak tadı verir olay, yada şöyle özetleyelim.
giden kız sevmiorm diye bağırıp gittiyse zaten olay bitmiştir bana göre,
gidip geri dönerse 2.el olmuştur bana göre.
ama geleceğini beklerim,
sadece aynı cümleyi yüzüne haykırmak için olay bundan ibaret.
yaw biz erkeğiz, matematiksel olarak kızlardan 9 kat daha fazla sevgili bulma ihtimalimiz var... bırakın yaauw kızlar tükenmez, yeni modelini bekleyin plss

gerilla_21

Banned
bu konuda size msn ye yazan nickimi söyliyim

" Kadınlar şempanzelere benzer, tutunacak yeni bir dal bulmadıkça, tuttukları dalı bırakmazlar"

hepsi için değil ama olanlar çok

onurdrom

New member
gidenin arkasından üzülmek kötü,bunu ben de yaşadım 2 hafta önce.ama boşver kardeş biraz zaman geçtiyse zaten takılmaz kafana.bu ilişkimde bana daha önce de oldu,bu 2. diydi. ama herşeyin sonu oluyo gördüğün gibi..boşverelim onları. hayatın tadını çıkaralım..herşey geçiyor,bu da geçer

oxofus

New member
2.bir şans ver. dışardan boşver demek kolay.eğer seviyorsan ona kucak aç.sonra pişman olma.sana dönmesinin kıymetini bil.sevmiyorsan bırak gitsin.ona da yazık.

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
kaybettiklerinin degerini sonradan anlarlarda ondan ama iş işte ncoktan gecmiştir

gecmişe gazi derler bolyesine.

busine

New member
kız yada erkek farketmez ama terkeden taraf mutlak birgün dönüyor.ben terkedildim yıllarımı verdiğim hayatımı herşeyimi insanın hayatında verilebilcek maddi ve manevi ne varsa büyük bi cömertlikle verdim ama elde kalan sadece tarifi mümkünsüz bir acı! şimdi 5 ay oldu hep ben aradım hep ben yalvardım.ama artık istemesemde vazgeçtim.numaralarımı değiştirdim evimi bile değiştirdim.bulmasın beni diye çünkü biliyorum gelse karşı koyamicamı. mantığım gelmesin desede gönlümün yıkık köşesi gelmesini bekliyo. biliyorum hissediyorum birgün geri dönecek eski kuklasını arayacak ama...

SickDreTh

Altın Üye
bı kızın yerı kolay doldurulur ama bı erkegın yerı cok zor doldurulur bundan olsa gerek :)

De_Barkot

New member
Herkes hemen hemen giden tarafa b.k atmış ama sanırım çok düşünceli olduğu için gidenlerde var. Haa yok ben seni hak etmiyorum gibilerinden ayrılanlar için değil lafım. Gitmişse erkeğini çok sevip düşündüğü için , döndüysede ölümüne her şeye katlanmayı göze aldığı için olabilir.