Telefonlarınız için Programların Hepsi Buradan..! ( Sürekli Güncelleniyor )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MuH4mm3T

New member
zate topu topu üç tane var....
agile messenger
ım messenger
turbo messenger (en iyisi bana göre :D]

S

|St_AnGeR|

Guest
V3 olan uyduran kimsenin olduğu SMS.

0 dolu sen sadece, senin sms saklamaz, sen de okuyabilirsin, veya, herkesin önünde yaz smsi, ama sen, sadece anla mesajı birisisin! !

SmsFake, şifrele mesajını senin belirttiğin mektuplarla mektupları, ve sen, sadece anla (Bütün Nokia Series60 için telefon et)i birisisin, öyle mi, o, senin istenmeyen gözlerden mobil uzanınca? ! Sen şimdiye kadar, gerçekten senin ihtiyacın, yeni gelen sms okuduğu olduğu karşılaştın mı, ama insanlar, senin etrafındadır? ! Sen şimdiye kadar, senin, sms ihtiyaç duy yazdığın karşılaştın mı, ama senin etrafında insanlar ol uygun, senin neyi yazıyor olduğun görecekti? !

SmsFakeyle kolay ve basit, program kullandı, senin, bütün o problemler için ol bir ipucun var. Sadece, için, senin sms saklayan seç bir metotu, ekle yollayıcıları, liste yöneltti, ve o zaman senin sms izlenecekti, ve saklanacaktı, o, senin mobil uzanınca. Ortak farklı orijinal olanlardan mektuplar sadece, ve senin mesajın vardığı zaman veya senin, her mektubun, son dereceye kadar senin benzettiğin döndürüldüğü yaz bir mesajı n zaman o zaman sen sadece senin neyi okuyor olduğun anlayabilen veya yazıyorabilen birisi, sende gelirsin, yazıyorsun, ve, senin kendi lisan okuyorsun!

Örneğin:

Eğer sen, 'L'a tayin et 'M'i n, ve, 'Y'a tayin et 'F'i n, ve, 'U'inki, o zaman "Ben, seni severim"in, herkesin önünde gözük "Ben, için hareket ettiririm"de olduğu cümle, ve senin mesaj, alıcıda gözükecek, telefon et "Ben, seni severim"e. Sen, gör mektuplarının, şifrelenen mektuplara değiştiriyor olduğu, sen yazarken, ve senin, yolla mesajı orijinal olanı n zaman, o şifrelenen yollan değil! ! ! Cevirecek varsa şimdiden teşekür ederim olan bu ingilizcesi vala ceviri yapamadım bunu tra tayin et 'R'i n
TR CEWİRİSİ :p

mendo68

New member
HackHell'de ki İlk Forumum-Cebin İçin

mrb arkadaşlar.ilk forumumu yazmamın heyecanı ve sevinciyle birlikte burada buluşmamızdan çok mutluyum.Çok mu spiker gibi konuştum:DNeyse fazla uzatmayalım.buyrun bi de buradan da yakın.

Program mı İstiyosunuz: http://rapidshare.de/files/2500938/programlar.zip.html
Tema mı: http://rapidshare.de/files/2501342/temalar.zip.html
Oyun mu: http://rapidshare.de/files/2501570/oyunlar.zip.html

Daha fazla şeyler yollayacağımdan şüpheniz olmasın.Sadece ufak bi başlangıç bu.Ufak.Hepinize Saygılarla

Gєηco

Altın Üye
öncelikle hoşgeldin diyor ve getirdigin hediyeleri memnuniyetle kabul ediyorum :D
ellerine saglık paylaşımın için teşekürlerrr :)))

mendo68

New member
By_GeNcO' Alıntı:
öncelikle hoşgeldin diyor ve getirdigin hediyeleri memnuniyetle kabul ediyorum :D
ellerine saglık paylaşımın için teşekürlerrr :)))
ne demek GeNcO kardeş.daha çok yolumuz war beraber geçireceğimiz.umarım burası hepimiz için çok daha iyi olur.

mendo68

New member
ThELeGoLaS' Alıntı:
Valla ben bu programın gerçekten cracklenip cracklenmediği hakkında şüphelerim var..daha önceki versiyonları da full diye piyasaya sürmüşlerdi ama hiç biri gerçekten full değildi.Program kısacası bir fotoğraf uygulaması.%400 e kadar zoom yapıyor ve resimlere çerçelever ekleyebiliyorsunuz(6630 da kesin çalıştığı söyleniyor)

DOWNLOAD
kardeşim bende daha önce bunun 2.02 versiyonu vardı.şimdi bunu üstüne yükledim.ama full sürüm diil.30 günlük deneme sürüm için bile para istiyo.crack'ı kopyalamak için ya direk satın almak lazım programı ya da şifresini çözüp ordan kopyalamak lazım.ben 2.02'nin bide crack'ını kopyalamayı deniycem eğer olursa hemen cevabı yazarım.olmazsa zaten yazmaya bile gerek yok.neyse sen madem böyle bi güzellik yaptın bende bi güzellik yapiyimde bari photographer'in yeni maskelerini ekliyim.isteyen indirip telefonuna yükleyebilir."nasıl açacağım?"konusuna gelince.photographer'in yüklü olması şart.ondan sonra indirdiiniz maskelerin bir jpg bir de gif uzantılı olmak üzere 2 dosyası var.bunları mmc kartında nokia/images/masks klasörünün içine yerleştircez.zaten dosyalar görüntülerde açıldığı için kaydetmesi gayet kolay olur.işte link: http://rapidshare.de/files/2594880/maskee.zip.html

eğer kardeş şunun bi crack olayını halledersek çok iyi olur ya.bu program çok güzel bi programdır.inşallah halledebilirz

mendo68

New member
kardeş yaptım walla.photographer 2.50 şu anda bende tam sürüm.:Dhatta tel.i açıp kapadım.yine girdim yine oldu.yalnız şunu bildiriyim hemen.benim telefon 3650.diğer telefonlarda olur mu bilemem.nasıl yaptın dersen.ilk önce 2.02'yi kur.ardından seleq ya da e file manager'le 2.02'nin "cam.app"dosyasını kopyala.sonra 2.50'yi kur.ve bunun içine daha önceden kopyalamış olduğun 2.02'nin crack'ını e(yada c:\):\system\apps\photographer klasörünün içine yapıştır.işte bu kadar.sonra gir photographer'a ve işin zevkini çıkar.aman adamlara söyleme hee.beni yakalarsalar muck muck:DSaygılarla

mendo68

New member
ya kardeş ben ilk defa dosyadepo.com'dan dosya indircemde yapamadım yaa.şunu bi anlatsana.dosyaların üstüne çizgi çekilmiş hiç biyerde indirme butonunu göremedim yaw.bi yardımcı olursan sevinirim walla

Hackedo

New member
Olm bu hangi programın çevirisi leyn , adam gibi çeviri yapcak olan yok mu??:D Bu arada ikinize de thx ; program ve iğrenç çeviri için :D

mendo68

New member
Hackedo' Alıntı:
Olm bu hangi programın çevirisi leyn , adam gibi çeviri yapcak olan yok mu??:D Bu arada ikinize de thx ; program ve iğrenç çeviri için :D
walla üstad yaa.nedir bu aga:Dneyse program karışık bişeye benziyo yaa.bide bende 3650 war tam olarak yeterli randımanı alamıyom.ama yine de saol kardeş paylaşımın için

MuH4mm3T

New member
bu ne be kız isteme merasimi gibi olmuş
allahın emri peygamberin kavliyle olumuz 6600 a kızınız tema-program-oyun lardan hangisini verirseniz alırız:D

MuH4mm3T

New member
link ölü legolas online olunca mendo68 sana yardım edeceğinden emin olabilirsin
saygılar

mendo68

New member
achilleskardeş saol yaa.pek bi özelliği olmasada fena diil program.en azından msj yazımını kısaltıyo.denedim çalışıyo yani.sorun yok.eywallah paylaşımın için

mendo68

New member
MuH4mm3T' Alıntı:
bu ne be kız isteme merasimi gibi olmuş
allahın emri peygamberin kavliyle olumuz 6600 a kızınız tema-program-oyun lardan hangisini verirseniz alırız:D
:D:Dzuhahaha.güzeldi yaa MuH4mm3T.esprini tuttum.aga ilk diye öyle bi kıroluk yaptık.heyecandandı işte.Herkese Saygılar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML