Tek Başına Adsense Grubu Kurmadan Zengin Ol

emfrees

New member

Evet arkadaşlar birçoğu arkadaşımız adsense konusunda gruplar kurmak, oraklaşa para kazanmaktan bahseder, başaran başarmış başaramayanlar da başka arayışlara girmiştir ben click bank gibi bir olay ile tanıştım... kısacası hiç uzatmadan size söyleyim hazır 160 kategoride 15.000 sayfa var bunlar html ile hazırlanmıştır ve içerisinde adsense reklamları konulmuştur... 15.000 sayfa oluşturmak baya bir zaman alır bir yıldan fazla değil mi?. peki nasıl olacak indirdiğiniz dosyanın içerisinde beni oku var onunla yaparsınız ancak şöyle söyleyim içerisinde birde bir program var onunla tüm o 15.000 adet adsense içerisindeki

Değiştir denilen yere sizin pub numaranızı ekliyorsunuz yani adsense üye no gibi
örn : pub-213215464651324 gibi

ve değiştir dedikten sonra siteniz hazır 150 mb yere ihtiyacınız olacaktır tüm bu dosyaları barındırmak için...

ondan sonra içerik ingilizce olduğundan sayfa değeri yüksektir ve siz günde örn bir internet kafeden 4 - 9 dolar arasında rahatlıkla kazanç elde edebilirsin... ki eğer sadece siz tıklarsanız. birde kurduktan sonra arama motorlarına sıralanınca daha da iyi olacaktır...

Anlatabildim inşallah..............

SAYGILARIMLA

İNDİR

http://rapidshare.com/files/133089690/Adsense-money.rar

YEŞİL AŞKI

New member
Bunu birkaç sitede daha gördüm hep aynı Linki veriyorlar hepside ölü. İndiren bir arkadaş tekrar yüklesinde bizde bakalım neyin nesi

ByGone

New member
bunu anlayamadım ben.

160 kategoriye sahip ve 150 bin sayfa (veya mesaj) olan bir sitenin her sayfasinda adsense kodu var ve kendi kodumuzla değiştirip hostumuza atınca hazır çalışan sitemiz mi oluyor?

bu bahsedilen site eğer öyle paketlenip dağıtılan bişeyse merak etmeyin Google çoooktan onun içeriğini indexlemiştir. ve tüm kopyalarının nerelerde oldugunun da farkındadır. bir kopyasını da bizim yayınlamamıza gerek olduğunu sanmıyorum.

Eğer yine de bu mantıkla hareket etmeyi düşünen adsense yayıncıları varsa bi tavsiyede bulunmak isterim. Şimdiye kadar kullanmış oldugunuz Adsense hesabınızdan farklı bir hesap açıp deneyin bu olayı. çünkü büyük ihtimalle sitenin içeriği önceden indexlenmiş olacağı için spam site damgasi yiyebilirsiniz. Bu durumda da Google sizinle ilgili bilgileri silmeye veya güncellememeye başlar.

Google'ın sevdiği siteler, az da olsa kaliteli ve orjinal içeriği olan sitelerdir. Kopya olayını pek sevmiyor doğal olarak. Ayrıca Google'ın dikkat ettiği başka bir nokta da güncellenme performansıdır. 150bin sayfalı bir site şak diye bir günde kuruluyor sonra bidaha güncelleme yapılmıyorsa bu hiç de hoş bişey değildir :)

Kısaca diyorum ki çekirge 1 sıcrar 2 sıcrar 3.de tırmalar ama 4.de mutlaka Adsense'den banı yer.

Dünyaya, internette nelerin yapılabileceğini öğreten ve her yaptıkları yenilikle ağızları açık bırakan bir grup deha insanı bu şekilde kolay kandırabileceklerini sanmıyorum :))

WOQ

New member
ByGone'ın dediği gibi; Google bunu çoktan indexlemiş ve spam olarak damgalamıştır..

Hesabınızı riske atmayın.

HTML