Tek çözüm CHP

inayet07

New member
ulan chp iktidar olursa ananizin amaini gorursunuz orospu cocuklari.

pust surusu amina kodugumun cocuklari gotverenler.

chp chp ne ulan bu serefsiz pust surusu hepside ik yuzlu sahtekar orospu cocuklari.
evet evet ruya gorursunuz yarragimi yiyin ipneler.

tek cozum sizi teker teker sikmek.

bana kalırsa bu ikisi klon üye sadece küfür edip banlanmak için üyelik almışlar. acizlik işte başka birşey değil.

c0000221

New member
Tek çözüm Genç Parti benim oyum ona başkasının bi kaşık pilavına vermedim bu zamana kadar bundan sonrada vermem
O resimdekilerde adam olsun otursun evlerinde ahiret günlerini beklesinler siyasetle ne işleri var.

suleyman26

New member
palavra isler bunlar chpymis akp myis birakn toptan baykal gelmis 60 yasina erdogan gelmis 55 yasina hala siyasset birakin birasda gencler yonetsin su ulkeyi ozmn gorurler el mi yaman biz mi ??tabi ben yonetirim demiom :D

wildaky

New member
resimdeki kadın şu anda Chp nin içinde bulunduğu içler acısı hali anlatmaya yetiyorda artıyor bile. başka bişey demiyorum.:clap:clap

onlar şaşırmışlıgın işareti bence akp ye rakip degil bu partiler ama ayinesi iştir kişinin bunların gecmişi belli onlar gelse ne olcak altrenatif yeni bir parti olsa bakın ozmn kıyamete akp nin tutusmasına:goz::goz:

rakani

New member
Ben AKP nin bu ülkeye verdiği zararı hiçbir partinin onaramayacağına inanıyorum.Hele CHP nin bu zihniyetle hiçbir şekilde başarılı olacağına inanmıyorum. Başı açık insana kafir diyen bir zihniyet bana göre ne kadar hatalıysa ,başı örtülüye gerici diyen zihniyette o kadar hatalıdır. Başörtüsü sorunu, belirli sınırlar içerisinde kanunlarla sabitlenip çözülebilecek çok basit bir sorunken büyütülüp siyasi rant haline getirilmiş ve CHP de bunun farkına vararak popülist bir yaklaşımla yukardaki resimde görülen manzarayı yaratmıştır. Anası ağlatılan anayasamızın düzeltilmesi ,AB süreci dahilinde imzalanan onlarca anlaşmanın götürdüklerinin geri alınması sanırım çok iyi niyetli ve vatansever bir iktidarın bile en az 10 senesini alır.

HTML